Tokio Hotel Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Türkiye

tokio hotel türkiye forum

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Our hopes and expectations...

4 posters
YazarMesaj
Broken
Tokio Sever
Tokio Sever
Broken

Our hopes and expectations... Empty
MesajKonu: Our hopes and expectations...   Our hopes and expectations... EmptyPaz Ara. 09, 2007 10:16 pm

Aslında o güne kadar herşey çok da iyi gitmemişti,o güne kadar diyorum da sanki o günce iyi gitmişti ya...neyse,aslında çok sosyal,derslerinde iyi birisi değilimdir,ama her nasıl oluyorsa öğretmenlerim severlerdi beni...ah bide ben onları sevebilsem,neyse.sınıfımdakilerin yarısıyla iyi anlaşırdım diğer yarısıyla hiç konuşmazdım bile,ama yine de a-sosyal birisiyimdir.Bu konuşmadığım kısma Esra'da dahildi...

karar vermiştim,onunla konuşacaktım,evet onunla bu grup meselesini konuşcaktım,gerçi kabul etmeyeceğinden adım gibi emindim.Beklenilen gün gelmişti ve ben onunla konuşacaktım,tam konuşacağım:"Eee.." öykü geldi,"hadi esra çıkalım" esra o sırada elini sımsıkı tutuyordu;"sen git ben geliyorum",sonra bana döndü ve "ne diyordun" dedi tatlı bir gülümsemeyle...cesaret ettim ve sordum "ben bateriyi bırakıyorum,onun yerine elektro gitar çalacağım",bir süre sustum...esra:"eee?" ben "grubumdaki arkadaşlarla da iyi anlaşamıyorum,seninle ...ımm grup kuralım mı?" evet... sonunda söylemiştim,beklediğim gibi olmadı "ciddimisin?" dedi,ben korkuyla "e-eevet" esra:"sen delirdin mi?bende tam seninle bu konu hakkında konuşcaktım" ben "ee-ee yani?","yanisi bu grubu bende istiyorum" ben :"bak istersen sen ses eğitimi alırsın,hem elektro da istiyordun,onu da çalarsın,bende eğer istersen elektro gitarla beraber geri vokalleri yaparım" dedim,sonra "olur" dedi ve çekti gitti.

iki gün sonra beni aradı ve bu işin öyküden gizli olması gerektiğini söyledi,bende merakla sordum nedenini,o da "kendisiyle grup kurmamı istiyor ama biliyorsun müzik konusunda yeteneksizdir..." ben de "evet haklısın,yeteneksizdir(içimden kinle beceriksiz diyordum),tamam o zaman çalışmaları gizli tutarız" dedim

telefonu kapattım ve bütün gece my heart'ı dinledim...ve düşündüm,kutsalımı,müziğimi,esrayı,hayallerimi,eski grubumu,ve bir sürü şeyi,Aslında boşuna yaşamamışım...herşeye değmişti sanki,ama daha önümüzdeki zorlukları atlatamamıştık...ilk hafta çalşımaya başladık,gayet iyi gidiyoruz,hepimizde yetenek var,baterist ve basçı da bulmuştuk..okulun müzik öğretmeniyle de denemeler yapıyorduk,ben yazıyordum esra söylüyordu...

ve sonunda olan oldu,öykü grubumuzu öğrendi...artık esra onun yanına gidemiyordu bile...korkudan tabi ;D ...benden nefret ediyordu öykü(zaten aynı kişiye aşıktık ikimiz de)...kutsalımı elimden alamazdı ama...

İlk bölümün sonu.

bunların yarısı başımdan geçti yarısı ise geçecek(umarım) şeyler lol!

hikayeyi de benim ağzımdan dinlediniz ;D
Cursed
Admin
Admin
Cursed

MesajKonu: Geri: Our hopes and expectations...   Our hopes and expectations... EmptyPtsi Ara. 10, 2007 4:39 pm

Vayy.. :D Bu hikayenin adı bence 'Burcudan inciler' olmalıydı. :tongue:
Neyse coney devamını bekliyoruz =D
https://tokiohotelturkey.yetkinforum.com
Broken
Tokio Sever
Tokio Sever
Broken

MesajKonu: Geri: Our hopes and expectations...   Our hopes and expectations... EmptySalı Ara. 11, 2007 5:17 pm

rainbow demiş ki:
Vayy.. :D Bu hikayenin adı bence 'Burcudan inciler' olmalıydı. :tongue:
Neyse coney devamını bekliyoruz =D
saol coneyim :D devamını getireceğim,5 bölümlük düşünüyorum şimdilik ama
belki daha fazla da olabilir :D
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Our hopes and expectations...   Our hopes and expectations... EmptyÇarş. Ara. 12, 2007 7:35 pm

evet çok güzel olmuş devanımı isterizz! :cheers:
THemo<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
THemo<3

MesajKonu: Geri: Our hopes and expectations...   Our hopes and expectations... EmptyPaz Ocak 20, 2008 10:52 am

BENCEDE ÇOK GÜZEL OLMUŞ DEVAMINI İSTERİZ
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Our hopes and expectations...   Our hopes and expectations... EmptySalı Şub. 05, 2008 8:49 pm

ama yaa devamı yook!!nerde

Our hopes and expectations...
1 sayfadaki 1 sayfası