Tokio Hotel Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Türkiye

tokio hotel türkiye forum

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Site yetkilileri

YazarMesaj
Lafee

Site yetkilileri Empty
MesajKonu: Site yetkilileri   Site yetkilileri EmptyPaz Mart 07, 2010 4:17 pm

merhaba arkadaşlar sitenize ne zamandan berı
giriyordum ama uye olmadım ben de bır th fanıyım
suan buyuk bır th sıtesının uyesıyım uye sayımız nerdeyse 6000 nı ulastı sıze bir tavsıye vericem eger uye sayınızı yukseltmek ıstıyorsanız sureklı reklam yapın facebookunuza twirınıza msnelerinize sıttenızın ismiini yazın
reklam olsun uyeler cogalsın konularınıza baktım
ozellıkle hıkayeler bolumune ilgi var buna bır sınırlama getırmelısınız
mesala mesaj sayısı 250 olmayan uyeler gıremesın
hıkayeler bolumune baktıgımda bır uye 1 den fazla konu acmıs bu kesınlıkle yasaklansın en fazla 2 tane hıkaye yazabılsın siz buraya hıkaye yazmaya veya okumaya degıl th ıcın paylaşım yapmak ıcın uyesınız
th ıle ılgılı haberler yabancı kaynaklardan alınmadıgı surece kılıtlensın
bunu yapmanız konuların uydurmasyon olmadıgını gösterir uyelere
cunku bazı th ye yenı uye olmus uyeler bunlara ınana bıllır kulagıma cok cırkınce uydurmasyonlar geldıgı ıcın soyluyorum
admınler modlar kızlar veya erkeler cok calısmalısınız cevirmenleriniz olmalı yabancı kaynaklardan bılgı cevırmelı siteye sureklı gırebılecek olanları mod yapmalısınız şimdi bu yazıyı yazdıgım ıcın ban yerım umrumda degıl bır th sıtesı düzgün herseyıyle muntazam olmalı
burada flood yapan bır cok uye gordum onalr uyarılmalı

eger buyumek istiyorsanız bu dedıklerıme kızmamalı buyumek ıcın asırı bır gayret ıcınde bulunmalısınız

Lafee.... ask

Site yetkilileri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» site
» site ne zmn kuruldubu