Tokio Hotel Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Türkiye

tokio hotel türkiye forum

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Sonsuzluğa Giden Yolda...[oneshot]

+2
MissCepkin<3
Ta$ ßeßenq ßinqiy
6 posters
YazarMesaj
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

Sonsuzluğa Giden Yolda...[oneshot] Empty
MesajKonu: Sonsuzluğa Giden Yolda...[oneshot]   Sonsuzluğa Giden Yolda...[oneshot] EmptyPerş. Haz. 26, 2008 10:22 pm

Biraz uzun ama okursanız sevinirim....Bu arada resimdeki şiiri ben yazdım...

Sonsuzluğa Giden Yolda...
Sonsuzluğa Giden Yolda...[oneshot] Zeyneep38kara9fek4

Sonsuzluğa giden yolda beni kim geri çekti ha?Sonsuzluğa giden yolda beni kim korudu?-Sen-İşte sen korudun beni meleğim...Sen beni geri çekip kurtardın meleğim...Gerçek bir melek olmamamı ve uçup gitmememi isteyen sendin...Ve senin için kaldım meleğim...Bana yaşattığın onca güzel anıdan ve onca güzel şeyden sonra sence gitmek kolay mı?-tabiki hayır-Peki sence...Sence sevmek kolay mı?...
Ben senin için bitmedim aşkım...Ben senin için son olmadım aşkım...Tanrı^ya hep yalvardım...Bir gün seni göriyim diye...Tanrı^ya hep yalvardım...Seninle sonsuz olayım diye...Peki şimdi oldu mu sence?-Sence evet ama bence hayır!-Neden dersen...Seninle birgün yaşadım mı gerçek aşkı?Senin bana duyduğun aşkı hissettim mi yüreğim de?-Hayır...Tekrar ve tekrar hayır-Peki sen beni madem sevmedin madem gerçek aşkı yaşamadım...Neden bitmedim ki ben?Neden senin için bitmedim?Bilmiyorum...Nedenini ben bile bilmiyorum...Sanırım kendime acı çektirmeyi seviyorum...Senin aşkını hatırladıkça yüreğime hançer saplamayı seviyorum...Ama artık karar verdim...Senin ve benim için gidiyorum...Hem burada kalsam ne olucak?Sen benim yaşadığımı bile bilmiyorsun ki...E o zaman?Hala ne duruyorum burda?...Yapamıyorum ama...Olmuyor işte...Ölüme yaklaşmaya çalıştıkça sanki o geriye gidiyor...Benden kaçıyor sanki...Sanki biri bana gitmememi ve senin için kalıp savaşmamı söylüyor...Peki kim bu?Bunları bana söyleyen kim?...-Kalbim-Bunları söyleyen kalbim...Peki senin kalbin ne diyor?İşte sorunda bu ya?Bunu kimseler bilmiyor...Ne sen nede ben...
Seni sevdiğimi kimsenin bilmesini istemiyorum...Sadece ikimizin bilmesini istiyorum...Ama şu anda sen bile bilmiyorsun...Yalnızca ben biliyorum bunu...Hep içime atıyorum aşkımı...Belkide sorun burdadır...Belkide aşkımı içime atarak yanlış yapıyorumdur-Kim bilir?-...Peki ya söylersem ne olacak?Çok mu kâle alıcaklar?-Sadece gülüp geçicekler-Benim deli olduğumu düşünüp alay edicekler-Kim anlayabilir ki sana olan aşkımı?Kim anlayabilir?Ben bile sana nasıl aşık olduğumu bilemezken kim anlayabilir?...Belki o,belki bu...Anladım deseler ne olacak?Nereye kadar anlıyacaklar bunu?-İşte bunun için anlatmıyorum...Anlıyor musun?-Kalbimde kimseler bilemez bunu...Onun için kalbimde saklıyorum aşkımı...Kimseye de göstermiyorum...Belki bir gün gelir-Kim bilir yıllarca kalbimde sakladığım aşkımı sana gösteririm...-O zaman işte sadece ikimiz bilmiş oluruz...İşte o zaman beraber oluruz...-Peki ya sen beni sevmezsen?Ya benim seni sevdiğim gibi sende beni sevmezsen?O zaman ben ne yaparım biliyor musun?-Biterim...İşte o zaman biterim...Dünya^ya ve sana elveda ederim...Ve beni hiç kimse durduramaz...Sen bile....Zaten sen beni sevmedikten sonra ne önemi kalır Dünya^nın?Ben Dünya^da tek seni seviyorum aşkım...Tek seni...Ya sen beni sevmezsen?Dünya^da başka tutunacağım güvenip seveceğim kimsem olmaz...İşte o zaman benim içinde her şey bitmiş demektir...Her şey...Şu ana kadar senin sevginle yaşadım ve halada yaşamaya devam ediyorum...Sen benim her şeyimsin...

HERŞEYİM SENSİN....
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Sonsuzluğa Giden Yolda...[oneshot]   Sonsuzluğa Giden Yolda...[oneshot] EmptyCuma Haz. 27, 2008 8:39 am

ay böyle yapma yasemin utanıyorum haha haha şaka biyana çok güzel olmuş kime yazdın
Angel[OfDeath]
Tokio Sever
Tokio Sever
Angel[OfDeath]

MesajKonu: Geri: Sonsuzluğa Giden Yolda...[oneshot]   Sonsuzluğa Giden Yolda...[oneshot] EmptyCuma Haz. 27, 2008 11:57 am

uuff çok duygusal agla
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

MesajKonu: Geri: Sonsuzluğa Giden Yolda...[oneshot]   Sonsuzluğa Giden Yolda...[oneshot] EmptyCuma Haz. 27, 2008 4:03 pm

MissCepkin<3 demiş ki:
ay böyle yapma yasemin utanıyorum haha haha şaka biyana çok güzel olmuş kime yazdın

Niye utandığını anLamadım scratch Neyse teşekkür ederim...Bunu tabiki kaLbimin tek prensi Bill^ime yazdım uzul ask

[quote=''Angel[OfDeadth]'']uuff çok duygusal agla [quote]

Çok teşekkür ederim canım...

Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: Sonsuzluğa Giden Yolda...[oneshot]   Sonsuzluğa Giden Yolda...[oneshot] EmptyCuma Haz. 27, 2008 5:37 pm

güzeLmiş canım ..
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

MesajKonu: Geri: Sonsuzluğa Giden Yolda...[oneshot]   Sonsuzluğa Giden Yolda...[oneshot] EmptyCuma Haz. 27, 2008 10:41 pm

Çok teşekkürLer özLem^m hihe
TH-ßill-Tom-kolik
Tokio Fanı
Tokio Fanı
TH-ßill-Tom-kolik

Location : chooq uzaq diyarlardann ßill^imin göslerinden xD Nerdn olcq AnamIn qarnndn... zalaaqqq xD

MesajKonu: Geri: Sonsuzluğa Giden Yolda...[oneshot]   Sonsuzluğa Giden Yolda...[oneshot] EmptyCuma Haz. 27, 2008 11:20 pm

yazdıkların çok süper sen bence büyüyünce bir kitap çıkar süpersin devam et lol!
http://tokiohotelturkey.gooboards.com/index.htm
AnGe^M-ToMiX-Sefgülüm
Tokio Sever
Tokio Sever
AnGe^M-ToMiX-Sefgülüm

Location : UzAqLaRdAn-MeSeLa-ToMuN-GüLüMsEmEsİnDeN xD ZaLaq Anacuqumun qarnından ßeße yHaFF

MesajKonu: Geri: Sonsuzluğa Giden Yolda...[oneshot]   Sonsuzluğa Giden Yolda...[oneshot] EmptyÇarş. Ağus. 06, 2008 9:17 am

harika bayıldımmmmmm!!

Sonsuzluğa Giden Yolda...[oneshot]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-