Tokio Hotel Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Türkiye

tokio hotel türkiye forum

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

imZa.....

2 posters
YazarMesaj
*-*3m0_$h3qh3r*-*

*-*3m0_$h3qh3r*-*

imZa..... Empty
MesajKonu: imZa.....   imZa..... EmptySalı Haz. 10, 2008 10:50 pm

arkaDa$LaR koNuYu neReyé açaCaıMı BiLeMeDiM uMaRım DoğRu YeRdeDir...
neYse...
evet arkadaşlar elimde tokio hotelin müzik ajanslarının mektup adresleri var gerçi dream alan herkesde var hihe ama bunu ben başlatmak istedim şimdi herkes aşağıya yazacaklarımı doldursun çünkü ben bu 9,000 imzayı geçerek th'yi ülkemize getirme konusunda öncülük etmek istiyorum işte bu masalla yola çıktım herkesin adını yazarak bir liste yapacağım ve en son bu listeyi hem almanyaya hem de londraya yollayacağım işte bu sayede bi umut th ülkemize gelir belki listede şu an 348 kişi var ve lütfen genişletelim şu listeyi ve 9.000 diil de 10.000 100.000 yapalım EEE VARSANIZ O ZAMAN ŞUNU DOLDURUN LÜTFEN
isviçre bunu başarabiliyorsa bizde başarabiliriz !!
biliyorum beni henüz tanımıyorsunuz ama bütün bulduğum th sitelerine üye oluyorum artık bunu başaramazsak ne diyeyim tanıdığınız thci kim varsa aşağıdaki bilgileri doldurun bende yazayım üye olması gerekmez doldurmanız arkadaşlarınızın da adını yazmanız yeterli yardım edin ya eğer bir th'ciim diyorsanız yardımınızı bekliyorum bunu tek başıma değil tüm türkiyeyle başarabilirim.... inş. gelirler ve bu çabalarım[ız] bo$a gitmez ask

ad:
soyad:

sadece bunları doldurun yeter hade el birliğiyle tokio hoteli ülkemize getirelim holeyyy =) tabe bu [ bizim] hayalimizse herkes yardım eder buna inanıyorum xD
HADİİ NE DURUYORSUNUZZ !!
http://www.tokiohotelfans.darkbb.com
Cursed
Admin
Admin
Cursed

imZa..... Empty
MesajKonu: Geri: imZa.....   imZa..... EmptyÇarş. Haz. 11, 2008 12:08 pm

imza toplama işleri çok denendi işe yaramıyor

kilit
https://tokiohotelturkey.yetkinforum.com

imZa.....