Tokio Hotel Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Türkiye

tokio hotel türkiye forum

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

bi sorunum var...

3 posters
YazarMesaj
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

bi sorunum var... Empty
MesajKonu: bi sorunum var...   bi sorunum var... EmptyPtsi Mayıs 19, 2008 1:45 pm

benim açtığım bir başLıktı bizde başLAdık diye... ben bunu konser vericekLer amaçLı açmadım resim topLamaya başLadığımızı söLemek amaçLı açmıştım ama diğer mod. arkadaşım bu başLığı konser verecekLer orLarak aLgıLadı ve kiLitLediii!!!

sebebini sormak istiyorum?? meLiisciim
Fatal1ty
Moderatör
Moderatör
Fatal1ty

bi sorunum var... Empty
MesajKonu: Geri: bi sorunum var...   bi sorunum var... EmptyPerş. Mayıs 22, 2008 1:51 pm

Sanırım işimi fazla ciddiye aldım,ki böyle mesajlar gelmeye başladı bana..Neyse neden kilitlediğimi söylemek istiyorum.İsveçli fanlar imza topladılar diye illaki bizim de imza toplayıp getirtme şartımız yok.Onlar 9000 imza topladılar ve bunun için TH onların seslerini duydu. Ama sen madem böyle bir şey başlatmak istiyorsun,ben senin başlığını yerine geri taşıyorum.Birdaha da zaten başlık kilitlersem iki olsun Neutral
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

bi sorunum var... Empty
MesajKonu: Geri: bi sorunum var...   bi sorunum var... EmptyPerş. Mayıs 22, 2008 4:34 pm

canım öyLe birşey başlatmak istemiyoruzzki biz başlatmışlar zaten bunu söyledim ben
Cursed
Admin
Admin
Cursed

bi sorunum var... Empty
MesajKonu: Geri: bi sorunum var...   bi sorunum var... EmptyPaz Mayıs 25, 2008 11:22 am

Sorun düzeldiğine göre kilitliyorum bu başlığı.

Fatal1ty demiş ki:
Sanırım işimi fazla ciddiye aldım,ki böyle mesajlar gelmeye başladı bana..Neyse neden kilitlediğimi söylemek istiyorum.İsveçli fanlar imza topladılar diye illaki bizim de imza toplayıp getirtme şartımız yok.Onalr 9000 imza topladılar ve bunun için TH onların seslerini duydu. Ama sen madem böyle bir şey başlatmak istiyorsun,ben senin başlığını yerine geri taşıyorum.Birdaha da zaten başlık kilitlersem iki olsun Neutral

Ecenaz ^cım sen işini gayet iyi yapıyorsun , herkesin küçük hataları olabilir normaldir.

Konu kilitleme konusunda ise o lafı duymadım varsayıyorum =]
https://tokiohotelturkey.yetkinforum.com

bi sorunum var...
1 sayfadaki 1 sayfası