Tokio Hotel Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Türkiye

tokio hotel türkiye forum

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ|

+3
Fatal1ty
Ta$ ßeßenq ßinqiy
MissCepkin<3
7 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ| Empty
MesajKonu: xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ|   xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ| EmptyCuma Mayıs 16, 2008 6:47 pm

Kendi İSTEĞİMLE sİLDİM!

En son MissCepkin&lt;3 tarafından Salı Tem. 01, 2008 9:23 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

MesajKonu: Geri: xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ|   xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ| EmptyCuma Mayıs 16, 2008 9:28 pm

Sakın bunLarı gerçekten yapıcağını söyLeme gebertirim seni xD...Senden önce ben senin canını aLırım...
Evet öykü^m bu tarafını bende biLiyorum...Hatta bana iLk tanıştığımızda içini dökmüştü :D ....Seni bu yüzden seviyorum Öykü^m...Bir tanem benim...
Eskiden çok kötü şeyLer yaşamışsın...BunLarın bir kaçını biLiyorum...Ama Öykü^m sana bir dost tavsiyesi....BöyLe yaparak kendini daha çok hayattan soyutLuyorsun...Bunun kendine yapmamaLısın...Hep hayata inat,herzaman hayatın inadına yaşamaLısın...Ve sormaLısın kendi kendine-ben öLsem benim için kimLer üzülücek?-diye...Bunu her zaman...Bu düşünceLerin akLına geLdiği her zaman sor kendine bu soruyu...Bak o zaman neLer oLucak...Kendine bu kadar acınası gözLerLe bakmamaLısın...Seni daha önünde bekLeyen bir çok umut,bir çok güzeL şeyLer var...Lütfenn Öykü^m bunLarı yapmadan önce bir düşün ....Lütfen...
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ|   xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ| EmptyC.tesi Mayıs 17, 2008 11:53 am

anqel_yasmin demiş ki:
Sakın bunLarı gerçekten yapıcağını söyLeme gebertirim seni xD...Senden önce ben senin canını aLırım...
Evet öykü^m bu tarafını bende biLiyorum...Hatta bana iLk tanıştığımızda içini dökmüştü :D ....Seni bu yüzden seviyorum Öykü^m...Bir tanem benim...
Eskiden çok kötü şeyLer yaşamışsın...BunLarın bir kaçını biLiyorum...Ama Öykü^m sana bir dost tavsiyesi....BöyLe yaparak kendini daha çok hayattan soyutLuyorsun...Bunun kendine yapmamaLısın...Hep hayata inat,herzaman hayatın inadına yaşamaLısın...Ve sormaLısın kendi kendine-ben öLsem benim için kimLer üzülücek?-diye...Bunu her zaman...Bu düşünceLerin akLına geLdiği her zaman sor kendine bu soruyu...Bak o zaman neLer oLucak...Kendine bu kadar acınası gözLerLe bakmamaLısın...Seni daha önünde bekLeyen bir çok umut,bir çok güzeL şeyLer var...Lütfenn Öykü^m bunLarı yapmadan önce bir düşün ....Lütfen...

Canım bu dedikLerini hep düşünüyorum yasemin^ciğim soruyorumda kiç üzüLür arkamdan diye ama cevap veremiyorum biLiyormusun :D
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

MesajKonu: Geri: xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ|   xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ| EmptyC.tesi Mayıs 17, 2008 10:08 pm

Seni gayet iyi anLayabiLiyorum birtanem...Hemde çok iyi bunu hiç merak etme...Ama biLiyor musun?Senin biLe tahmin edemiyeceğin kişiLer senin için üzüLücekLer...
Fatal1ty
Moderatör
Moderatör
Fatal1ty

MesajKonu: Geri: xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ|   xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ| EmptyPaz Mayıs 18, 2008 9:36 pm

Hoş olmuş.Tebrikler :engel:
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ|   xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ| EmptySalı Mayıs 20, 2008 10:11 am

teşekkürLer xD
_ToM_YaqmUr_
Tokio Fanı
Tokio Fanı
_ToM_YaqmUr_

MesajKonu: Geri: xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ|   xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ| EmptySalı Mayıs 20, 2008 10:32 am

öyKü canım ya sen naptın ya kızım bitkisel hayata filanmı girdin ya kızım bak kendine he sinirlendim bak hayata bi defa geliyoruz bunu unutmadan ççevrendekileri takmadan yaşamaya çalış

öpüldün canım Tomun delisi Yağmurrrrr
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ|   xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ| EmptySalı Mayıs 20, 2008 11:25 am

askos_tommy demiş ki:
öyKü canım ya sen naptın ya kızım bitkisel hayata filanmı girdin ya kızım bak kendine he sinirlendim bak hayata bi defa geliyoruz bunu unutmadan ççevrendekileri takmadan yaşamaya çalış

öpüldün canım Tomun delisi Yağmurrrrr

yorumun için teşekkür ederiim canım
_ToM_YaqmUr_
Tokio Fanı
Tokio Fanı
_ToM_YaqmUr_

MesajKonu: Geri: xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ|   xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ| EmptySalı Mayıs 20, 2008 1:05 pm

ah canım ne demek sen yeterki hayata dön ben sana istemediğin kadar yorum yazarım :D

xD :hug:
Cursed
Admin
Admin
Cursed

MesajKonu: Geri: xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ|   xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ| EmptyPaz Mayıs 25, 2008 11:30 am

Arkadaşlar sakin ölmedi kız ! haha

Haykonungarısı^m çok güzel olmuş hakikaten ama artık melankolik yazma bak sıktın beni dil
https://tokiohotelturkey.yetkinforum.com
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

MesajKonu: Geri: xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ|   xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ| EmptyPaz Mayıs 25, 2008 1:36 pm

evet vaLLa ben geberiyorum burda hergün...Kendine birşey yapıcan diye
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ|   xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ| EmptySalı Mayıs 27, 2008 1:38 pm

off süper ya öykü^m kaLemine sağlık xD
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ|   xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ| EmptySalı Mayıs 27, 2008 7:15 pm

evet daha öLmedim arkadaşLar xD yorumLar için sağoLunxD
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

MesajKonu: Geri: xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ|   xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ| EmptyÇarş. Mayıs 28, 2008 1:43 pm

Oh iyi bir an şüpheLenmiştim haha

Ya Öykü giderken benide oL be kardeş...Zaten çok kötüyüm...höe
_ToM_YaqmUr_
Tokio Fanı
Tokio Fanı
_ToM_YaqmUr_

MesajKonu: Geri: xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ|   xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ| EmptyÇarş. Mayıs 28, 2008 5:38 pm

valla öykü^m her an çok korkuyorum be
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

MesajKonu: Geri: xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ|   xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ| EmptyÇarş. Mayıs 28, 2008 5:47 pm

Öykü^m giderse bende giderim uLeyn...Tutmayın benii...xD Çok içtim gaLiba:fo:
_ToM_YaqmUr_
Tokio Fanı
Tokio Fanı
_ToM_YaqmUr_

MesajKonu: Geri: xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ|   xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ| EmptyÇarş. Mayıs 28, 2008 6:18 pm

arkadaşım xD otur oturduğun yerde bide seninle uğraşmayalım xD

En son askos_tommy tarafından Perş. Mayıs 29, 2008 6:43 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

MesajKonu: Geri: xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ|   xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ| EmptyPerş. Mayıs 29, 2008 4:21 pm

BiLmiyorum vaLLa...

Bu arada yağmur küfür kuLLanmamaya dükkat et...KuraLLar böLümünde de yasak oLduğu yazıLı...Eğer yazarsanda sansürLe :D
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ|   xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ| EmptyPerş. Mayıs 29, 2008 6:33 pm

korkmayın arkadaşLar gelmek isteyeen gelsin buyrun
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

MesajKonu: Geri: xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ|   xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ| EmptyCuma Mayıs 30, 2008 3:56 pm

Ben!!!

Öykü benide aLL uzul
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ|   xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ| EmptyCuma Mayıs 30, 2008 4:11 pm

yakında öLmek isteyenler klübü xD
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ|   xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ| EmptyCuma Mayıs 30, 2008 7:06 pm

Kendi İSTEĞİMLE sİLDİM!

En son MissCepkin&lt;3 tarafından Salı Tem. 01, 2008 9:23 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

MesajKonu: Geri: xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ|   xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ| EmptyCuma Mayıs 30, 2008 8:36 pm

Ay öykü duyguLandırmayı başardın ya beni heLaL...Bravo vaLLa çok güzeL yazmışsın...Bu kaLbindeki bir kişi kim yaaa söv seytan
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ|   xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ| EmptyCuma Mayıs 30, 2008 8:37 pm

xD o kalbimdeki kişi,kalbimde ama hayatta olmayan kişi... biliyorsun o kişiyi sen...söLeme burda ama xD
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

MesajKonu: Geri: xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ|   xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ| EmptyCuma Mayıs 30, 2008 8:40 pm

Hea anLadım ben onuu haha

Tamam tamam

xD[yazıLarım]öyqhü |YENİ YAZIM GELDİ|
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-