Tokio Hotel Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Türkiye

tokio hotel türkiye forum

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

UTANÇ VERİCİ HİKAYELER

+10
Fatal1ty
TH-ßill-Tom-kolik
rockergirl
Kaulitzgirl<3
_ToM_YaqmUr_
-biLL-maniac-
Ta$ ßeßenq ßinqiy
MissCepkin<3
Bill4ever
ilayda
14 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
pprincess__xD

pprincess__xD

UTANÇ VERİCİ HİKAYELER - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: UTANÇ VERİCİ HİKAYELER   UTANÇ VERİCİ HİKAYELER - Sayfa 3 EmptyC.tesi Nis. 04, 2009 10:23 am

ayy reziL oLmuşsun çocuğa laugh neyse (ben yeniyim yazmamda sakınca yoktur umarım Embarassed )
bu olay ilkokul 1. sınıfta başıma geldi.derste çok sıkıştım tuvalete gitmem gerekiyo ama hocaya söylersem kesin kızıcak dedim içimden sonra son haddine kadar geldi nerdeyse patlıyacaktım öğretmenim tuvalete gidebilirmiyim diye sordum oda çocukmusun sen hayır dedi sonra 5 dk falan geçri ben yerinde kıpırdamaya başladım hoca da fatkedince iyi git madem bidaa olmasın dedi bende yerimden kalktım tam kapıyaa giidiyodumm kii olanlar olmuştuu altıma yapmuştıım ve tüm sınıfın önünde herkes gülmekten yerlere yattı ama ben resmen hüngür hüngür ağlıyodum ama çok komikti biri ahaa altına yaptı ddiye tüm sınıfın ortasında bağırmıştı hihe yandann
ROCK_GİRL
Tokio Sever
Tokio Sever
ROCK_GİRL

MesajKonu: Geri: UTANÇ VERİCİ HİKAYELER   UTANÇ VERİCİ HİKAYELER - Sayfa 3 EmptyC.tesi Şub. 06, 2010 8:34 pm

şimdi bisikletlerin önünü kaldırıyorduk sıra bana geldi herkes bana bakıyo bende kaldırcam diye yere kapaklandım arkadaşımın arkisi geldi herkes güldü sonra bende inadına hepsi eve girince tekerleklerinin havasını indirdim
--------------------------------------------------------------------------------------
işte çarşıda geziyorduk ben dedim ki hadi dondurma alalım onlar tmm dedi aldık geçerken köpek ayağımın ucuna gelmiş görmedim bir havladı hemen çığlık atımm aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa diye tabiki ince sesle herkes bana baktı rezil oldum rezil agla
ROCK_GİRL
Tokio Sever
Tokio Sever
ROCK_GİRL

MesajKonu: Geri: UTANÇ VERİCİ HİKAYELER   UTANÇ VERİCİ HİKAYELER - Sayfa 3 EmptyC.tesi Şub. 06, 2010 8:38 pm

şimdi tatildeydik sahilin içinde duşta var ben duş aldım çıktım o da ne birden ayağım takıldı düştüm ordaki amca kalk kızım kalk dedi ayyyyy çok rezil oldum çok Embarassed
AnTidote

AnTidote

MesajKonu: Geri: UTANÇ VERİCİ HİKAYELER   UTANÇ VERİCİ HİKAYELER - Sayfa 3 EmptyPaz Mart 13, 2011 2:08 am

bendende bir utanç verici hikaye
evin önünde servisi bekliyodum ve sonunda gelmişti binmemle birlikte harelet etmeye başladı ve ben geri geri gidiyordum koltuğu tutmaya çalıştım ve o da ne koltuğun üstüne geçirilen yüz elimde kaldı ve ben küt göt üstü yerdeyim tam bir rezillik

UTANÇ VERİCİ HİKAYELER
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3