Tokio Hotel Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Türkiye

tokio hotel türkiye forum

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Tokio Hotel USA'da !

5 posters
YazarMesaj
Cursed
Admin
Admin
Cursed

Tokio Hotel USA'da ! Empty
MesajKonu: Tokio Hotel USA'da !   Tokio Hotel USA'da ! EmptyC.tesi Şub. 23, 2008 3:33 pm

Evet Tokio Hotel Amerikada bulundu sizde biliyorsunuzdur..Roxyde bir konser verdiler..Nicole cadısı ve JayZ de ordaydı.Buda konser hakkında benim çevirdiklerim ;

LA daki Bill Manyağı

Hollywood her zaman inanılmaz dünya çapında kariyerlerin sıcak noktası olarak şov halkının eksantrik bir merkezi olmuştur (göbek çukuru diyor,ama çevirinin bu olduğunu düşünmüyorum) Gezegen için modalar burada doğar.

Simone Vollmer’den

Burası A-listesi sinema kahramanlarının yaşadığı yerdir , ama Britney Spears’ınkinin gibi kaderler de burada imkanlıdır,TV yada internette sıra dışı şovlar gibi.Güneşli California’da parlak VIP metropolünün ortasında akıl almaz bir şey oluyordu,Almanya’da 1 yıl önce April’in şakası bir arkadaş tarafından dikkate alınacaktı. -“Tokio Hotel”’in Hollywood’da
Sunset Bulvarındaki efsanevi rock kulübü “Roxy”de çalacakları duyuruldu.Dürüst olacağım :
Yaklaşan konserin haberleri Magdeburg’lu hoş çocuklara sevgiye neden oldu : ben yeterince deneyimlendim,genellikle burada kariyerler sabun balonlarının patlamasından daha hızlı bitti.

Ama sonra beni bekleyen şey,APHENOMENON (?) la görüşmeydi,Hollywood gibi.Düzgün ve küçük klüp konseri (500 ziyaretçi) için biletler aynı gün satıldı.Cume günü saat 6’da ilk fanlar girişin önünde kamp kurmuşlardı bile.Robbie Williams kıskançlıktan ölecekti,o LA’daki starlardan biriydi ve insanlar onun için şunu derdi “ iyi , hoş …”

,,Tokio Hotel “ çoktan büyük bir Avrupa şöhreti bonusuna sahipti,ve şimdi gözüküyor ki sıra Amerika’nın-bütün Amerika’nın..Tanja (18) grubu youtube ve buzznetten biliyor,Texas’tan uçtu.Rick Tyner 12 yaşındaki kızı Hayley’le birlikte geldi,Missouri’den.”müzikle tanıyabiliyorum” dedi “Tokio Hotel” görüşündeki küçük.Tıpkı diğer kızlar gibi o da Bill’e tapıyor , grubun solistine.: “Adam” (?) Becca Singleton (14) ve Stephanie Cotter da “Bill ve Tom”-fanları,pankartları var ve Roxy’nin park yerinde ayakta duruyorlar,yüzlerce fanlarla beraber.Her zamankinden daha heycanlılar.”Bill’i seviyoruz ve almanca öğreniyoruz”,diyorlar,”biz sadece Tokio Hotel’, dinliyoruz,başka hiçbirşey dinlemiyoruz”
Bill,Tom ve Co’ya teşekkürler.Almanya gerçekten “cool” en azından burada,Roxy’nin yanında.. „Durch den Monsun, hinter die Welt, ans Ende der Zeit...“ ana dilleri gibi söylüyorlar.Görüyorum ki özellikle genç kızlar özellikle tarzlarına çok zaman ve para harcıyorlar.Ohio’dan “Death Camp Cabaret” grubundan Judah Lane ve Kaylee Williamson
Punk üniformaları içindeler.Onlar Toronto’daki konserde de bulundular. “Michael Jackson'dan beri böyle iyi bir grup görmedim .”, dedi Judah.

Fanlar arasında hapsolmuş ( ya da duvar çekilmiş )

Çoktan saat akşam 8’i geçti,fanlar yavaş yaval sabırsızlanıyor.Grubun Alman güvenliği yanımdan geçti.”Maalesef insanların 2000 USD lik biletler almalarını durduramıyorum”(hönk?).Onun dediğini duyabildim ve şok oldum,birisi 15 dolarlık bilet için çok para harcamak istiyor. Kara Borsa zenginleşiyor gibi sanki , istenilen şeyin değeri fazla.Saat 8.30 da başlıyor.Anne ve babalarla birlikte içeri koştum ve sahnenin tam karşısında bir yer Sonra sonra pişmanlık duydum.En az 15 dakika sonra Tokio Hotel’in nefes nefese ve histerik fanlarının arasında hapsoldum.Bazıları benden onlara biraz almanca öğretmemi istedi,burada ve şimdi.İnanılmaz! Perdenin oynadığı her zaman,herkes deli gibi çığlık atıyor ve bağırıyordu “Wir lieben Tokio Hotel,Wir lieben Tokio Hotel” (belki “TH’yi seviyoruz”..bilmiyorum)

Sonunda 9:30 da başlar.Perde yükselir ve Billy,Tom,Gustav ve Georg “Ready,Set,Go!”yla başlar. Kocaman bir ciyaklama kasırgası beni heycanlandırıyor ve klüp sallanıyor,ve büyük bodyguard’ın deli kalabalığı tutması gerekiyor.Tokio Hotel sahneyi sallarken,fanlar tarafından çok kötü bir biçimde ileri sıkıştırıldım,onun büyük vücudunun her santimetresini hissedebiliyorum ( bodyguarddan bahsediyor) Birkaç saniye için panikledim.Yolumu VIP-salonuna çeviririm ve rahat bir nefes alırım.

Yüksek Sınıf Ziyaretçileri

Bir saniye bekleyin,şuradaki Jay-Z değimli? Gerçekten,mega-rapstar gerçekten bir “Tokio hotel” konserinde.Birkaç metre ötede “Pussycat dolls”tan Nicole Scherzinger oturuyor.Wow!
“Merhaba,LA” Bill sahneden şimdi bağırır,”Teşekkürler size,hep buradaymışız gibi hissediyoruz.Buraya geldiğiniz için hepinize teşekkürler” İnsanlar patlıyordu.Sonra “Zimmer 483”’ü söylediler ve yumuşak şarkı “Rette Mich”(ya da Rescue Me),Tom’un akustik gitar çaldığı ve harika Bill’in sahnede oturduğu.Fanlar onların her hareketini takip ediyorlar ve en son saniyesine kadar söylüyorlar.Bütün görebildiğim şey,kalkmış eller ve cep telefonları,kameralar ve pankartlar okyanusu.8 şarkıdan sonra ve 2 tekrardan sonra Magdeburglular genç seyircilerine hoşçakalın dediler.Nihayet,Güvenliğin gitmelerini rica etmesinden önce,10:15 ten biraz sonra, genç seyircileri klüpte kendinden geçmiş bir şekilde bir yarım saat daha beklediler,

,, deli (arşıcı derecedi iyi)bir deneyim “

Rox’taki “Roxy üzerine” olan partiden sonra,Tokio Hotel’in parlayan çocuklarıyla tanıştım.”Harikaydı”, der Bill,” normalinden daha çok heycanlıydık.Hollywood’daki ilk zamanımız için,hakikaten deli (aşırı derecede iyi) bir deneyimdi !” Bu kadar çok insan tahmin etmişlermiydi? “Tamamen şaşırdık.”,onları ECHO için tebrik ettim,bu gece Berlin’de video “Spring Nicht “ için ödül aldılar. (L.A'dan canlı yayınla teşekkür ettiler ..)

18 ve 19 Şubat’ta Tokio Hotel New York’ta çalıyor olacaklar,Nisanda zannediyorum ki daha büyük bir Amerika turu olucak.Ünlü William Morris ajansıyla çoktan bağlantıları var.Gece yarısından biraz önce eve giderim ve söylerim ,, Durch den Monsun, hinter die Welt...“Uh oh,şimdi bende buna yakalandım ,, Tokio Hotel “ateşi. Uyan,Hollywood’dayım,burada her şey mümkün.

yakında havaalanından resimlerde koyarım.

bu arada amerikadan döndüler bilgilerinize.

https://tokiohotelturkey.yetkinforum.com
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel USA'da !   Tokio Hotel USA'da ! EmptyC.tesi Şub. 23, 2008 3:48 pm

evet bilyordum ben yaklaşık 1 ay heralde yada daha az ama bilyordum haber için soğol melis hihe
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel USA'da !   Tokio Hotel USA'da ! EmptyC.tesi Şub. 23, 2008 5:20 pm

evet biLiyordum bende her yerde buLunuyorLar bi bize geLmediLerr neyse haber için teşekkürLer canım
THemo<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
THemo<3

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel USA'da !   Tokio Hotel USA'da ! EmptyPaz Şub. 24, 2008 10:44 am

haber için çok saol jnm
_SaHRa_
Yeni Başlayan
Yeni Başlayan
_SaHRa_

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel USA'da !   Tokio Hotel USA'da ! EmptyCuma Şub. 29, 2008 10:44 am

bencede çok saol bu haber için. Ah bir bizede gelseler. Neutral

Tokio Hotel USA'da !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ...ToKiO hOtEl...
» Tokio Hotel Resimleri
» Tokio Hotel ile Evlilik
» Tokio Hotel Kimdir?