Tokio Hotel Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Türkiye

tokio hotel türkiye forum

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

AERİTA'NIN HAYATI

+7
Kaulitzgirl<3
PrezervaTOM
ilayda
THemo<3
MissCepkin<3
-ToMelis-
Ta$ ßeßenq ßinqiy
11 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

AERİTA'NIN HAYATI Empty
MesajKonu: AERİTA'NIN HAYATI   AERİTA'NIN HAYATI EmptyCuma Şub. 22, 2008 7:23 pm

Herkese merhaba!Ben Aerita.16 yaşındayım.Almanya’da annemle beraber yaşıyorum.Neyse beni tanıdınız şimdi sıra hikayemde:
HAYAT BAŞLIYOR
Sabah kalktım.Hava çoktan aydınlanmıştı.Saate baktım:
A-Kahretsin!yine geç kaldım.Offff.
O gün okula gitmek istemiyordum.Annemde zaten evde yoktu.Yani bana hayır diyecek kimse yoktu.Bende sevinçle yatağımdan kalktım üstümü değiştirdim.Kahvaltımı edip biraz dışarı çıktım.Akşama doğru Catarin’in evine gidip okulda neler yaptıklarını sordum.Oda bana her şeyi anlattı kısacası biraz laklak ettik.Sonra:
C-Aerita biliyor musun?Bu gün okula yeni iki çocuk geldi.
A-Eee.Ne var bunda?
C-Ne var bunda olur mu?Aerita onları görmen lazım gerçekten çok ama çok yakışıklılar.
A-Catarin şöyle yapıp durma beni de meraklandırıyorsun.Eee söylesene adları ne?
C-Bende bilmiyorum.Yeni geldikleri için pek tanışma fırsatım olmadı.
A-Hıı.Tamam o zaman yarın gidip bir konuşur,tanışırız onlarla.
C-Aerita sen harika birisin.Çok saol.
Gülümsedim ona.Catarin’i bu kadar neşeli görmek bana çok iyi geliyordu.
A-Catarin benim artık gitmem lazım yoksa annem beni evde görmediği için mahveder.
C-Hıı.Tamam o zaman yarın okulda görüşürüz.
A-Tamam tamam.Neyse ben kaçtım hadi bay.
Catarin arkamdan üzüntülü bir şekilde baktı.Bende onunla kalmak istiyordum ama işte annemi bilirsiniz geç kaldığımda bin tane soru sorar ve herşeyi yanlış anlayıp bana kızar.Ay sinir oluyorum niye bana inanmıyor anlamıyorum.Neyse şimdi evin önündeyim.Annemin arabasıyla eve yaklaştığını görünce hemen içeriye girip koşarak odama çıktım ve üstümü değiştirdim.Neyseki annem bir şey anlamadı.Kapıda:
Ae-Hoş geldin annecim.
A-Hoşbulduk kızım.
Ae-Günün nasıl geçti anne?
A-Kızım dur kapıda hemen lafa tutma bi geçelim içeriye.
A-Tamam annecim.
Salona doğru geçtik.Annem koltuğa uzanıp biraz rahatlamak için yattı.Tam annemle konuşacakken uyumuş olduğunu fark ettim.
(BİRKAÇ SAAT SONRA)
Televizyon izlerken birden uykum geldiğini fark ettim.Saate baktım 10:00 olmuştu.Yarın okula gidebilmek için erkenden yatmam gerektiğini biliyordum.Annemin yanından sessizce sıyrılarak odama çıktım.Yatağıma yattım.O gece ben yatağımda,annem salonda uyuya kalmıştık.Sabah annemin bağırışlarıyla uyandım:
A-Aeritaa kızım hadi kalk artık.
Ae-Tamam anne geliyorum.Diye bağırdım.Bütün ses evde yankılandı.Aşağıya gözlerimi ovuşturarak iniyordum.O sırada annem sevecenlikle bakmıştı:
Ae-Ne oldu anne bir şey mi var?
A-Hayır kızım.Sadece gözlerini ovuştururken bir anda bebekliğin geldi aklıma.
Ae-Tamam anne tamam.Hadi bırak şu bebeklik muhabbetini de kahvaltı edelim.Ben çabucak kahvaltımı ettim ve hemen odama çıkıp hazırlandım.Koşar adımlarla evden çıktım ve okula gittim.Okula bilerek çok erken gitmiştim.Catarin’de oradaydı.Bir bankın üzerine oturmuş beni bekliyordu…

En son tombill tarafından C.tesi Şub. 23, 2008 12:27 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
-ToMelis-

AERİTA'NIN HAYATI Empty
MesajKonu: Geri: AERİTA'NIN HAYATI   AERİTA'NIN HAYATI EmptyCuma Şub. 22, 2008 9:35 pm

güzel olacağa benziyor devam? :engel:
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

AERİTA'NIN HAYATI Empty
MesajKonu: Geri: AERİTA'NIN HAYATI   AERİTA'NIN HAYATI EmptyCuma Şub. 22, 2008 11:04 pm

evet güzeL oLmuş devamını bekLerizz
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

AERİTA'NIN HAYATI Empty
MesajKonu: Geri: AERİTA'NIN HAYATI   AERİTA'NIN HAYATI EmptyC.tesi Şub. 23, 2008 12:30 pm

valla arkadaşlar hikayeye biraz daha yorum yapmadan koymuycam beklediğim rakam olmalı yani:D
THemo<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
THemo<3

AERİTA'NIN HAYATI Empty
MesajKonu: Geri: AERİTA'NIN HAYATI   AERİTA'NIN HAYATI EmptyC.tesi Şub. 23, 2008 1:41 pm

ellerine salık jnm
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

AERİTA'NIN HAYATI Empty
MesajKonu: Geri: AERİTA'NIN HAYATI   AERİTA'NIN HAYATI EmptyC.tesi Şub. 23, 2008 3:13 pm

sağ olun da bu daha başlangıcı olduğu için kötü oldu siz diğer bölümleri görün;)
ilayda
Tokio Sever
Tokio Sever
ilayda

AERİTA'NIN HAYATI Empty
MesajKonu: Geri: AERİTA'NIN HAYATI   AERİTA'NIN HAYATI EmptyC.tesi Şub. 23, 2008 3:17 pm

güzel olmuş bu iki kişi TOM ve BİLL olsa gerek
http://buyuludostluk.sitemynet.com/JHG/
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

AERİTA'NIN HAYATI Empty
MesajKonu: Geri: AERİTA'NIN HAYATI   AERİTA'NIN HAYATI EmptyPtsi Şub. 25, 2008 2:59 pm

e bilemiyorum yani ama bilinmez tom bill veya georg gusti de olabilir ama bu süpriz neyse yeni bölümü yarın yayınlıycam o zamana kadar bekleyinn
PrezervaTOM
Tokio Sever
Tokio Sever
PrezervaTOM

Location : 483'ün piyemsesi odasında ağlıyor çünkü sapuk piyemsini kaybetmiş veya sapuk piyens kaçmış...

AERİTA'NIN HAYATI Empty
MesajKonu: Geri: AERİTA'NIN HAYATI   AERİTA'NIN HAYATI EmptySalı Şub. 26, 2008 8:07 am

kuzucuk biraz geç okudum kusura bakma hihe
çok güzel olmuş yaa
onlar kesin bill ve tom bence... hihe
ama bize inat başkası yaparsan bilemicem ... !!!! bee
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

AERİTA'NIN HAYATI Empty
MesajKonu: Geri: AERİTA'NIN HAYATI   AERİTA'NIN HAYATI EmptySalı Şub. 26, 2008 5:39 pm

evet beklenen an geldi işte size yeni bölüm:

YENİ TANIŞMALAR VE ARKADAŞLIKLAR
C-Ya kızım nerde kaldın meraktan öldüm.
A-Ya buradayız işte kızım.Bu arada sana bi soru sorcam.Sen ne zamandır buradasın?
C-Ben mi?valla 1-2 saattir buradayım
A-Ya inanmıyorum sana.Dedim ve yanına oturdum.Sonra biz tam konuşurken yeni çocuklardan biri geldi yanımıza.Catarin benim kulağıma yaklaşarak ‘bu o’ ‘bu o’diyip duruyordu.Bende heyecanlandığını anlayıp gizlice elini tuttum.Neyse devam ediyim:
Yeni çocuk-Slm
A-Slm
C-Slm
Yeni çocuk-Merhaba.Benim adım Tom.Diğer yeni çocukta benim kardeşim Bill.
A-Merhaba.Benim adımda Aerita.
T-Hımm.Güzel ismin varmış.Peki ya senin.Diyerek Catarin’i gösterdi.Catarin:
C-Bennn…bennn…a-adım Catarin.
T-Tanıştığımıza memnun oldum.
A-Bizde.Dedim Tom’a bakarak.Sonra birden gözlerimi Catarin’e çevirdim.Catarin hipnotize olmuş gibi Tom’a bakıyordu.Tom kulağıma bir şeyler fısıldadı:
T-Arkadaşın iyi mi Aerita?
A-Arkadaşım gayet iyi Tom .Dedim bağırarak.Catarin’de benim sesimle irkildi.Ben hemen Catarin’in elinden tuttuğum gibi onu Tom’un yanından uzaklaştırdım.Catarin elimden kurtulup
C-Aerita sen ne yaptığını sanıyorsun?
A-Esas sen ne yaptığını sanıyorsun Catarin?Tom’a hipnotize olmuş gibi bakıyordun.Tom senin deli olduğunu düşündü.
C-Ya Aerita sanırım bunu sana sölemedim?
A-Ne…neyi söylemedin?...
C-Galiba ben Tom’a aşık oldum Embarassed
A-Nee.Bunu nasıl…Ne yani şimdi…
C-Ya biliyorum çok hızlı ama elimde değil ki o çok yakışıklı biri.
A-Catarin sakın bunu aklından bile geçirme.Tom’u daha yeni tanıdık.Hemen ona aşık olmamalısın.Biliyorum artık olmuşsun bile ama kendini birkaç gün daha tutmaya çalış.En azından onu iyice tanıyalım.
C-Evet haklısın Aerita.Sen olmasan ben ne yaparım.Diyip bana sarıldı.
Bir süre sonra:
C-Aerita ben bir arkadaşa bakıcam.Kafamı salladım ve Catarin gitti.Koridorda yürürken Tom’un kardeşi Bill’le tanıştım.Beraber sınıfa yürüdük.Yan koridordan hocanın geldiğini seslerden anladık.Hemen koşarak sınıfa girdik.Diğer arkadaşlara da hocanın geldiğini söledik ve hepimiz sessiz bir şekilde yerimize oturduk.Hoca sınıfın bu kadar sessiz olmasına şaşırmıştı.Neyse işte sıkıcı bir derse daha merhaba!Ders bitti teneffüse çıkmıştık.Derste Tom’la Catarin’in olmadığını fark etmiştim.Teneffüsteyken onları arıyordum.Bill’e haber vermeye gidecekken kızlar beni gizli bir bahçeye götürdüler ve anında oradan kaçtılar…
BİLİN BAKALIM NE GÖRDÜM?...
ilayda
Tokio Sever
Tokio Sever
ilayda

AERİTA'NIN HAYATI Empty
MesajKonu: Geri: AERİTA'NIN HAYATI   AERİTA'NIN HAYATI EmptySalı Şub. 26, 2008 7:04 pm

caretin ve tom şeyy... yada bill ve sen bill orada elinde çiçekler varr ne biliyiimm merak ettiim çabuk ya bide tom başka bir kızla olabilir ve ne bunu nasıl söyliyacağini bilemiye bilirsin BENCE...(bu arada güzel olmuş dizi gibi)
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

AERİTA'NIN HAYATI Empty
MesajKonu: Geri: AERİTA'NIN HAYATI   AERİTA'NIN HAYATI EmptyÇarş. Şub. 27, 2008 3:32 pm

saol kankada bu arada o caratin değil catarin canım onu düzeltirsen iyi olur
PrezervaTOM
Tokio Sever
Tokio Sever
PrezervaTOM

Location : 483'ün piyemsesi odasında ağlıyor çünkü sapuk piyemsini kaybetmiş veya sapuk piyens kaçmış...

AERİTA'NIN HAYATI Empty
MesajKonu: Geri: AERİTA'NIN HAYATI   AERİTA'NIN HAYATI EmptyÇarş. Şub. 27, 2008 3:58 pm

bak haşLanmak istemiyosan bugün yeni böLüm yaz yaseminnnn söv söv söv
ilayda
Tokio Sever
Tokio Sever
ilayda

AERİTA'NIN HAYATI Empty
MesajKonu: Geri: AERİTA'NIN HAYATI   AERİTA'NIN HAYATI EmptyÇarş. Şub. 27, 2008 8:44 pm

ya catarin caratin ne farkeder anladın zaten bu arada çağla senle tanışabilirmiyizz???(yasemin hadisene canım çıktı sınıftada göstermedin ztn GICIIKKK!!!!)
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

AERİTA'NIN HAYATI Empty
MesajKonu: Geri: AERİTA'NIN HAYATI   AERİTA'NIN HAYATI EmptyPerş. Şub. 28, 2008 5:19 pm

yalancıı okulda teneffüste benden gizlice alıp okudun ya hikayeyi bittin sen kızımm geberticem senii seytan söv
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

AERİTA'NIN HAYATI Empty
MesajKonu: Geri: AERİTA'NIN HAYATI   AERİTA'NIN HAYATI EmptyPerş. Şub. 28, 2008 7:46 pm

ee arkadaşlar hadi biraz yorum yapın yorum yoksa hikayede yokk:Dçok mu kaba oldum ne?
-ToMelis-

AERİTA'NIN HAYATI Empty
MesajKonu: Geri: AERİTA'NIN HAYATI   AERİTA'NIN HAYATI EmptyPerş. Şub. 28, 2008 8:21 pm

hadi yorum yaptım..devamı nerde? lol!
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

AERİTA'NIN HAYATI Empty
MesajKonu: Geri: AERİTA'NIN HAYATI   AERİTA'NIN HAYATI EmptyCuma Şub. 29, 2008 5:40 pm

E BUYRUN SİZE ÇOK MERAK ETTİĞİNİZ BÖLÜM:

CATARİN’İN YAPTIĞI HATA…Bilin bakalım ne gördüm?Evet işte tam karşımdalar;Tom’la Catarin.Ama gerçekten onları hiç böyle görmemiştim.Tam karşımdalar ve şu anda öpüşüyorlar.O anı gördüğümde şok olmuştum.Üzülmüştüm.Hemde çok.Bir an durdum ve kendi kendime ‘Aerita kızım ne yapıyorsun sen?Bırak ne isterlerse yapsınlar,sanane.Onlar senin sadece arkadaşın.’dedim.Ama işte yapamıyordum,olmuyordu.Sanki Tom için bende bir şeyler hissediyordum.Haha diye güldüm birden ve dedim ki ‘Sanırım ilk görüşte aşk dedikleri bu’ ama ben ne yapıyorum?Gözlerimden yaşlar akmaya başladı.Yere oturup ağlamaya başladım.Catarin en sonunda beni gördü.Tom’u kendinden uzaklaştırıp koşarak yanıma geldi.Tom ne olduğunun farkında değildi.Sonra her şeyi anladı ve oradan kaçıp bizi yalnız bıraktı…

Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

AERİTA'NIN HAYATI Empty
MesajKonu: Geri: AERİTA'NIN HAYATI   AERİTA'NIN HAYATI EmptyCuma Şub. 29, 2008 5:42 pm

YA ARKİLER KUSRUMA BAKMAYIN AMA HİKAYE BÖYLE ÇIKTI NEDEN OLDUĞUNU BENDE BİLMİYORUM.UMARIM OKUYABİLİRSİNİZ YAA
PrezervaTOM
Tokio Sever
Tokio Sever
PrezervaTOM

AERİTA'NIN HAYATI Empty
MesajKonu: Geri: AERİTA'NIN HAYATI   AERİTA'NIN HAYATI EmptyCuma Şub. 29, 2008 6:02 pm

ya şifre yine değiştiği için bölüm yazamadım benimkine şimdi yazıyorum uzul bu arada bu çoo...k kısa !!!!!!
ilayda
Tokio Sever
Tokio Sever
ilayda

AERİTA'NIN HAYATI Empty
MesajKonu: Geri: AERİTA'NIN HAYATI   AERİTA'NIN HAYATI EmptyCuma Şub. 29, 2008 8:39 pm

OKUDUM AMA HİKAYEYİ DEĞİŞTİREREK YAZMIŞSIN DEFTERDE BÖL EDİĞİLDDİİİİİ VE SEN ZTN SONUNA KDR OKUTMADIN SONUNUA 1 SAYFA KALA BIRAKTIN YAAAAAAAAAAAAAA NERELERİNİ DEĞİŞTİRCEN VAR YA YASMİN GEBERDİN SEN -YARIN BÜTÜN MEDİLLERİMİ SENİN SIRANA FIRLATÇAM HAAAAAAAAAAAAAAAA(YEŞİL)bu arada güzelll
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

AERİTA'NIN HAYATI Empty
MesajKonu: Geri: AERİTA'NIN HAYATI   AERİTA'NIN HAYATI EmptyPtsi Mart 03, 2008 4:42 pm

ALIN SİZE ÇOK BEKLEDİĞİNİZ YENİ BÖLÜM:
[size=18][/size]
CATARİN SAKIN BENİMLE KONUŞMA!!
Catarin bana bakıyordu.Daha ne olduğunu anlayamamıştı.Onları gördüğümü biliyordu ama neden ağladığımı bilmiyordu.Benim Tom'u sevmediğimi düşünüyordu.Ben hemen göz yaşlarımı sildim ve ayağa kalktım.Catarin'e bağırarak:
A-Catarin sen ne yaptığını sanıyorsun?Ben seninle daha önce ne konuştum,hatırlasana.
C-Evet Aerita hatırlıyorum.Ama bende ne yaptığımı bilmiyordum.Durduramadım kendimi...Embarassed
A-Catarin niye benim sözümü dinlemedin?Bana güvenmedin belkide o...o ne bilim işte seni kullanıyordur.Yani senin için salak diyen biri nasıl olurda şimdi seninle öpüşür?scratch
C-............
A-CATARİN SAKIN BENİMLE KONUŞMA!!
Dedim ve çekip gittim.Tom'dan hoşlandığımı belli etmemek için ona bu yalanı uydurmuştum.O an okul aklımdan çıkmıştı.Koşar adımlarla okula gittim.Ders çoktan başlamıştı.
A-En iyisi bu derse girmeyim.Sonra hocadan bin türlü azar işiticem.Zaten ders başlayalı baya olmuştu.uzul
Dedim.O derse girmedim.Okulun bahçesinde bir banka oturdum.Catarin'de gelmemişti.Eve gitmiş olacağını düşündüm.Böyle düşünceler içindeyken bir anda yağmur yağmaya başladı.Sırıl sıklam olmuştum.Bu sırada teneffüs zili çalmıştı.Herkes okul binasının içindeydi Bill camdan dışarı bakarken beni fark etti.Hemen bir şemsiye alıp yanıma geldi.Yağmur yağıyordu ama benim hiç umrumda değildi...Salak gibi öylece bankta oturuyordum:/:
B-Hey Aerita burda ne yapıyorsun?Baksana sırıl sıklam olmuşsun.Hadi içeri girelim.
Dedi ve kolumdan çekip binanın içine götürdü.Üstümden çeşme gibi sular akıyordu.Bill bir anda kahkahalara boğuldu.
A-Heyyy!Sen neden gülüyorsun?Ne var bunda yağmuru severim sadece o kadar:sov:
B-Evet!Evet!Eminim öyledir.
A-Evet öyle.Bu arada söylesene sen neden gülüyordun?
B-Ya bir anda çok tatlı olmuştun.Ama sonra yüzündeki ifadeyi görmeliydin.Çok komik olmuştun.Ona güldüm:haha:
A-Tamam anladım da ben donuyorum ya.
B-Valla yanımda kıyafet olsa verirdim ama yok.İstersen seni evine götürebilirim ne dersin?
A-Tamam olur.Ama ilk önce şu yağmurun dinmesini bekleyelim.
Dedim.Tam zil çalacakken yağmur dindi.Hemen hoca bizi yakalamadan okuldan koşarak uzaklaştık.
5-10 dk sonra:
Eve geldik.Şimdi kapıdayız.
A-Bill gel bi eve soluklanırsın biraz sende kendini mahfettin benim yüzümden:oops: uzul
B-Yok cnm ne biçim laf o.:hug:
A-hihe
A-Eeee.Gelmiycek misini içeri?
B-Olur ama annen kızmasın?
A-Annem evde değil işte Bill.hihe
B-Peki tamam o zmn.
Dedi ve içeriye geçtik.
A-Bill sen beni burda bekle.Ben üstümü değiştirip geliorum.
B-Tamam.
Üstümü değiştirip aşağıya indim.
A-Bİll ben okula gelmiycem sen git istersen.
B-Yok bende gitmiycem zaten 1 ders kalmıştı okul çıkışına.Neyse artık bende gidiyim.
A-Yok cnm ne gitmesi o kdr geldin yani.Dur biraz sonra gidersin.
B-İyi öyle olsun.
A-Olsun olsun:smile: Peki o zmn ne içersin?
B-Yok ben bişi almıycam sağol Aerita.
A-Aaaa.Bill nezaketi bırak lütfenn:smile: Neyse en iyisi bir kahve yapiim ben.fear
Hazır zaten bekle hemen dökeyim.
B-İyi peki.Yardıma ihtiyacın var mı?
A-Hayır.Hayır.Sen rahatına bak.
BİLL'İN DÜŞÜNCELERİ
Ben şu anda Aerita'nın evinde miyim*Hayır hayır!Hayal görüyor olmalıyım.Ama bunların hepsi gerçek.O çok iyi biri.Yeni tanışmış olmamıza rağmen 40 yıllık arkadaşı gibi davranıyor bana.
(Mutfaktan Aerita'nın bağırışları gelir)

Evet arkiler önceki bölümü çok kısa yaptığımdan yakınmıştınız(çağla:haha: )e heralde bu hikayenin uzunluğu size yeterde artar bile:smile: umarım yeni bölümü sevmişsinizdir.yorumlarınızı bekliyorum.Not:bu hikayeye yorum yazmasını istemediğim bi kişi var oda ilayda çünkü o bütün bu bölümü okudu ve Aerita'ya ne olduğunu bilio.O yüzden onun buraya yorum yapması yasakkk!!!
PrezervaTOM
Tokio Sever
Tokio Sever
PrezervaTOM

AERİTA'NIN HAYATI Empty
MesajKonu: Geri: AERİTA'NIN HAYATI   AERİTA'NIN HAYATI EmptyPtsi Mart 03, 2008 4:49 pm

iLayda bana msnde anLat pepem hihe neyse harika oLmuş aman nolcak ya eLini kesti ya bişey gördü faLan blmm yeni böLümmm ... !!!!
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

AERİTA'NIN HAYATI Empty
MesajKonu: Geri: AERİTA'NIN HAYATI   AERİTA'NIN HAYATI EmptyPtsi Mart 03, 2008 4:51 pm

ya hyır anlatmıycak liayda biz onunla konuştuk ama kötü bişiii:laugh: hihe bu arada yeni bölüm 2 gün sonra canlarım yani çarşamba günü artık yeni bölümleri hep 2 gün sonra koyucam
PrezervaTOM
Tokio Sever
Tokio Sever
PrezervaTOM

AERİTA'NIN HAYATI Empty
MesajKonu: Geri: AERİTA'NIN HAYATI   AERİTA'NIN HAYATI EmptyPtsi Mart 03, 2008 5:01 pm

anLatır anLatır benim rüşvetLerime kimse karşı koyamaz dil

AERİTA'NIN HAYATI
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki