Tokio Hotel Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Türkiye

tokio hotel türkiye forum

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo...

+4
PrezervaTOM
fanofbill
Kaulitzgirl<3
Ta$ ßeßenq ßinqiy
8 posters
YazarMesaj
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo... Empty
MesajKonu: Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo...   Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo... EmptyÇarş. Şub. 13, 2008 7:14 pm

Bugün o gündü , Alplerin en tepesine Tokio Hotel'den Alman Bill , Tom , Gustav & Georg la çabuk bir röpörtaj yapmak için çıktım . Kendi sorularımdan ve sizin – süper fanlar - önerilerinizden birkaç tanesini sordum . Çocuklar gayet aklı başında ve komik kişiler çıktı . Devamındakiler işte röpörtajın nasıl geçtiği ...

Öncelikle , Claudia Schiffer mı , Heidi Klum mu ?

Hepsi : Heidi Klum !

Neden ?

Bill : Hepimiz Heidi Klum'un büyük fanlarıyız .

Tom : O Harika .

Bill : Evet , gerçekten harika gözüküyor . Kesinlikle bizim en sevdiğimiz manken öyle değil mi ?

Georg : Evet .

[Hepsi katıldıklarını belirtirmek için kafalarını sallıyor ]

Şnitzel mi Bratwurst(Domuz etinden yapılmış sosis ) mu ?

Hepsi : Şnitzel !!

Oh , wow , Ben Bratwurst derdim .

Bill : Şey aslında Şnitzel ve Bratwurst birlikte gayet iyi oluyor .

Tom : Ben Bratwurst sevmiyorum pek .

Bill : Evet , bende .

Gustav : Evet , bende
(Çocuk eskiden konuşmazdı şimdi de papağan gibi tekrar ediyor Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo... Sad261 Biz normal konuşan Gusucan isteriz Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo... Sad261 )

Georg : Şey bazen o kadarda kötü olmuyor .

Tom : Ben sevmiyorum işte büyük “sosis”leri , ama belki bu benimde kocaman bir sosisimin olmasından olabilir .
(Y-uhh , Ç-üşşş , bu çocuk gittikçe sapıklaşıyor Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo... Melodramatic Sosismişş peh Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo... Img-beee )

Bill : [inler ve gözlerini devirir] (Az bile yapmış ben olcaktım direk Tom'un kafasına 2 geçirirdim Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo... Melodramatic )

Tom : Ama hayır , Ben gerçekten Bratwurst sevmiyorum . (O da seni sevmiyor Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo... Img-beee )

“Kanada” sözcüğünü duyduğunuzda aklınıza ilk önce ne gelir ?

Gustav : Akçaağaç yaprağı .

Bill : Hm . Ve soğuk
(Sanki Almanya tropik bölgede de bunlar Kanada'ya soğuk diyor Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo... Img-beee )

Hepsi : Evet , soğuk .

Bill : Özellikle Şuan . Oh ve kesinlikle CN Kulesi .

Tepesine çıktınız mı peki ?

Bill : Evet . Daha demin oradaydık .

Kanadalı fanlarınız Alman fanlarınızla karşılaştırıldığında nasıllar ?

Bill : Bence fanları ülkelerine göre böyle gruplayamazsınız . Yani demek istediğim bence her fan içinde farklıdır ve herkesin kendine özgü bir kişiliği vardır ama yine de hepimiz buradaki fanlarımız yüzünden heyecanlıyız . Montreal'deydik ve şimdi de Toronto'dayız ve destek gerçekten inanılmazdı , konserlerde harikaydı . Gerçekten eğleniyoruz – harika bir başlangıç oldu .

Almanya'daki büyük konserlerin aksine burada Kuzey Amerika'da küçük konserler vermek nasıl bir duygu ?

Tom : Hmm aslında bu güzel bir değişiklik çünkü burada küçük konserler veriyoruz ama bundan hemen sonra direk Avrupa turnemize gidicez , herşeyin çok daha büyük olacağı yer . Ama uzun zaman olmuştu böyle küçük klüplerde çalmayalı bu yüzden eğlenceliydi . Montreal'deki konserimizde Toronto'daki de harikaydı .

Georg : Ve kesinlikle daha genç ve amatör olduğumuz zamanları hatırlatıyor , Magdeburg'da küçük konserler vermeye başladığımız zamanları ..

Bill : Evet , bu cool .

Bana birkaç Almanca Küfür öğretebilir misiniz ?

[Hepsi güler]

“Scheize” yi , "Arschloch" 'u ve "Fick." 'i biliyorum .

Bill : Onlar zaten en önemlileri .

Georg : Evet , “Scheize” ve “Arschloch” yeterince iyi zaten .

Cool olmam için neleri bilmem gerekiyor ?

Bill : Oh , Tanrım .

Tom : Bu hep gerçekten zordur .

Bill : Hmm biz “Wie geht es dir (Nasılsın ? ) “ yerine başka şeyler deriz . Sen “Was geht” derdin . Ve biz “Tierisch(Hayvani) ” deriz . Bu senin asla kullanmayacağın bir sözcük ama biz bunu bir şeyi gerçekten “cool” bulduğumuzda söyleriz .

Gustav : Evet mesela “Tom her zaman Tierisch gözükür”
(İnanmıyorum Gus Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo... Shocked Geo'nun intikamını al yürü be oğlumm Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo... GUSTAVV )

Bill : Evet , eğer bu kelimeyi kullanırsan insanlar “ Tamam , o da buralardan .” diye düşünür .

Tom : Ve birini selamlamak için “Fick Mich” diyebilirsin . Sadece yanlarından geç ve “Hey Fick Mich” de .
(Buradan çıkardığımız ders . Tom'dan almanca dersi almak sağlıki açılardan zararlı Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo... Yapmaabi )

[Hepsi güler]

Kendi paranızla aldığınız ilk albüm neydi ?

Bill : Bu benim için bir Nena CD'siydi .

Nena ? Ah doğru – 99 Luftballons .

Georg : Benimki bir Oasis CD'siydi .

Gustav : Metallica – the black album .

Tom : Kesinlikle Aerosmith .

En sevdiğiniz müzik videosu ?

Georg : Şey Tokio Hotel'den Ready , Set , Go Harikaydı . (O sizin videonuz biliyorsun dimi ... Çekimler sırasında uyumuşundur diye hatırlatayım dedim Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo... Img-beee )

Tom : Evet , eğer Tokio Hotel hala listede değilse olmalı .

Georg : Hızlı liste .
( Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo... Blink1 )

Tom : Evet , kesinlikle ama bundan başka ben şeyide seviyorum ..

Georg : Monsoon ?

Evet , “Tierisch”di (Bu kelimeye taktılar valla Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo... Blink1 )

[Hepsi Güler]

Gustav : Ah ! Kesinlikle !

İnsanların sizin hakkınızda bilmediği komik ne var ?

Tom : Georg'un aslında iki isminin daha olması mesela pek bilinmiyor . Georg'un tam adı ...

Tom & Bill : Georg Mortiz Hagen Listing!
(Birkaç tane daha koysalarmış az kalmış bu isim Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo... Yapmaabi )

Georg : [etkilenmemiş bir şekilde] “Tierisch(Hayvani)” Komik . (Alındı çocuk , pis Bill , Tom'a katıldı Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo... Img-beee Küstüm Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo... Img-beee )

Bill : Ve Gustav'ın ismi ise ...

Tom & Bill : Gustav Klaus Wolfgang Schafer!
(Tamam anladık . Yurttan sesler korosuna yaptığınız başvuruyu dikkate alıcaz merak etmeyin Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo... Blink1 )

Gustav : Lanet Olsun .

Tom : Benim ikinci ismim Don . Tom the Don .
(Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo... Yapmaabi Tom Don Kaulitz Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo... Yapmaabi )

[Hepsi Güler]

Almanya'da çok popüler olup burada popüler olmayan şeyler ne ?

Bill : Şimdiye kadar , Tokio Hotel'di ! (Kendini Beğenmiş Grup Örneği Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo... Laught121 )

[Hepsi Güler] (Her gülmelerini yazacaksa bu herif işimiz var Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo... Melodramatic )

Tekno ?

Bill : Tekno ? Sen tekno dinlemez misin ?

Pek değil .

Gustav : Bu en iyisi . (Adamım Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo... Laught121 )

Bill : Hmm Almanya'da bir sürü tekno klübü var ama eskisi kadar popüler olduklarını sanmıyorum . Hmm .. Hiçbir fikrim yok .

Garip yetenekleriniz var mı ?

Bill : Georg parmaklarını gerçekten çok garip bir şekilde kıvırabiliyor .

Georg : Evet [gösterir]

Bill : Iyy !

[Hepsi güler]

Georg : Bu iyi olduğun tek şey .
(Ah canımm .. Güzel bas çalıyorsun o konuda da fena değilsin üzülme Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo... Sad261 )

Ne tür kötü alışkanlıklarınız var ?

Bill : Alışkanlıklar ? Hmm , ben bacaklarımı sabit tutamıyorum .
(Evet biliyoruz xD bknz. Konser videoları Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo... Laught121 )

Heyecandan mı ?

Georg : Hayır , kesinlikle bu bir tik .

Bill : Evet , tik . Bazen titriyorum . Sabit oturamıyorum .

Tom : Hmm – ne tür alışkanlıklarım var .. ? Yok gerçekten . Hmm , benim için zor kusur bulmak [Hepsi inler] Ama Georg'un konseri mahvetme gibi bir alışkanlığı var .

Bill : Ve hep geç kalıyor . Georg hep geç gelir . Ve Gustav “Tierisch” bir or...

Gustav : Gördün mü ? Tierisch başka bir şekilde kullanıldı .

Hepsi : Negatif .

Gustav : Hmm aslında negatif olabildiği gibi gerçekten pozitifte olabilir .

Tom : Ve benim için , bir şey bulmam gerçekten zor . Hiç kötü alışkanlığım yok .
(Evet hiiiiç yok .. yani yaklaşık dünya kız nüfusunun %50 siyle yatmış olman gayet iyi bir alışkanlık Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo... Img-beee )

Georg [gözlerini devirir] : Evet , hiiiç .

Bu kadar ani bir başarıyla nasıl egolarınızı kontrol altında tutabiliyorsunuz ?

Georg: İşte bu şimdi Tom için bir soru . Ego ! Nasıl egonu kontrol altında tutabiliyorsun ?

Tom : Zamanımın çoğunu kadınlarla geçiriyorum . Ve bu benim ayaklarımın biraz yere basmasını sağlıyor .

[Hepsi güler]

Bill : Bence hepimiz birbirimizi kontrol ediyoruz . Birbirimizi 7 yıldır tanıyoruz artık ve bundan dolayı birbirimizi gerçekten biliyoruz . Birbirimizin arkasını kollayabiliriz ve kimsenin kontrolden çıkmadığından emin olabiliriz . Ama , Georg'u özellikle düzenli bir şekilde kontrol etmemiz gerek .
(Sataşmayın lan yeter aaa Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo... Img-beee )

Georg[gözlerini devirir] : Evet , Tamam .

Modern pop şarkılarında şöyle dilinize takılan var mı ?

Georg [Ready , set , go'yu mırıldanmaya başlar – herkes katılır ] : Bu şarkının ismi neydi ya .. ?

[Hepsi Güler ]

Tom : Ben gerçekten [One Republic'in] Apologize'ı sevdim .

[Hepsi katılır ]

Bill : Evet , Apologize – Sanırım Almanya'da bir numara falan hala . Kafamdan çıkaramıyorum bu şarkıyı bir türlü .

Grup üyeleri arasında çok anlaşmazlık olur mu ?

Bill : Evet , kesinlikle . Ama çoğu zaman birbirimizi anlarız ve diğer zamanlarda ise kavga etmekle fazla meşgul oluruz – genelde yolda oluyoruz ama evet kavga ediyoruz . Bu turnedeyken olan bir şey . Ama söylemeliyim ki hepimiz çok çabuk geri çekiliyoruz – birbirimizi iyi anlıyoruz .

Ve son olarak , Knut nasıl ? (Knut Amerikan Forumunda yazılanlara göre büyük bir kutup ayısıymış Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo... Laught121 Niye soruyorlarsa artık .. Kutup ayısı bile soruldu çocuklara bir Turkey'i sormadılar ... Laf “hindi”den açılsada konuşsalar bari Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo... Yapmaabi )

Bill : Knut ?

Hepsi : KNUT !

Gustav : Yenisi var şuan . Adı Flocke .

Georg : Evet , Knut şuan tamamen vahşi . Kimse onunla kafese giremiyor artık .

Bill : Evet , çok büyük .

BU THFANTR DEN ALINTIDIRR!!
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo...   Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo... EmptyÇarş. Şub. 13, 2008 7:59 pm

hmm sağol
fanofbill
Tokio Sever
Tokio Sever
fanofbill

MesajKonu: Geri: Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo...   Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo... EmptyÇarş. Şub. 13, 2008 8:58 pm

çok hoş sağol!
PrezervaTOM
Tokio Sever
Tokio Sever
PrezervaTOM

Location : 483'ün piyemsesi odasında ağlıyor çünkü sapuk piyemsini kaybetmiş veya sapuk piyens kaçmış...

MesajKonu: Geri: Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo...   Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo... EmptyPerş. Şub. 14, 2008 3:50 pm

paylaşım için teşekkür Wink
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo...   Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo... EmptyC.tesi Şub. 16, 2008 2:25 pm

paylaşım için saoL gülmekten oldum
TH-ßill-Tom-kolik
Tokio Fanı
Tokio Fanı
TH-ßill-Tom-kolik

Location : chooq uzaq diyarlardann ßill^imin göslerinden xD Nerdn olcq AnamIn qarnndn... zalaaqqq xD

MesajKonu: Geri: Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo...   Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo... EmptyC.tesi Mart 29, 2008 4:06 pm

koptum yha bazı yerlerde One Republic'i bende severim ama fazla değil sadece Apologize'ı severim
http://tokiohotelturkey.gooboards.com/index.htm
Cerosh

MesajKonu: Geri: Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo...   Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo... EmptyPaz Ağus. 10, 2008 12:36 pm

teşekkürler çok eğlenceli bi röportajmış :D video suda olsa tam süper olurmuşda neyse bölede güzel D:
_ToM_YaqmUr_
Tokio Fanı
Tokio Fanı
_ToM_YaqmUr_

MesajKonu: Geri: Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo...   Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo... EmptyPaz Ağus. 10, 2008 2:13 pm

çok güzel bi röpörtaj olmulmuş canım...
paylaşım için teşekkürler...=)

Yerinde duramayan Bill,Tom the''DON'' ve ezik Geo...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» bill'in bilinmeyenleriii
» Bill Ameliyat Ol^du