Tokio Hotel Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Türkiye

tokio hotel türkiye forum

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

yarın başka bir gün olacak...

+7
THemo<3
fanofbill
Kaulitzgirl<3
Bill4ever
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Cursed
PrezervaTOM
11 posters
YazarMesaj
PrezervaTOM
Tokio Sever
Tokio Sever
PrezervaTOM

Location : 483'ün piyemsesi odasında ağlıyor çünkü sapuk piyemsini kaybetmiş veya sapuk piyens kaçmış...

yarın başka bir gün olacak... Empty
MesajKonu: yarın başka bir gün olacak...   yarın başka bir gün olacak... EmptyPtsi Şub. 11, 2008 8:20 am

ßu da ßenim one-shot'um fantrde de var buraya da koymak istedim blmm

ikizlerin doğum günüydü o gün…ikisi de çok heycanlıydı…çok özeldi bugün onlar için…18. doğum günleri…artık büyümüşlerdi…artık onlar da bağımsız olmuştu…en güzeli de artık ehliyetlerini alabileceklerdi…hayatlarının en mutlu gününü yaşıyorlardı…hiç bir şey onların bu anını bozamazdı…hiç birşey…hiç bişey…artık barlara giderken hiçbir sorun yaşanmayacaktı…bu onları çok mutlu ediyordu…ama…yarın ne olacak bilemiyorlardı…
sadece mutluluktan havada uçuyorlardı şuan…kelimeler yetmiyordu bunu anlatmaya…
birbirlerine son bir bakış attıktan sonra…aynı anda ;
“harika görünüyorsun” dediler ve birbirlerine bakarak sırıttılar…ardından birbirlerine sıkıca sarıldılar…bırakmayacakmış gibi…anne ve babaları bu duruma şaşırmışlardı…oysaki onların bu kadar iyi geçindiğini görmek güzel …hemde çok güzel bir duyguydu onlar için…
“umarım onları hep böyle görürüz” dedi anneleri simone…jörg ona gülümsedi…ve içinden “her zaman” dedi…yine birbirlerine gülümseyerek salono geçtiler…ikizler mutluluktan naptıklarını bilmiyorlardı…küçük bir çocuk gibi…yeniden doğmuş gibi hissediyorlardı…
elele tutuşarak merdivenlerden hoplayarak aşağı indiler…”onlar hala küçük ikizler” dedi jörg…simone başını sallayarak onay verdi…”onlar benim küçük meleklerim…” ikizler yine elele tutuşarak son 4 merdivenden atladılar…aynı anda “günaydın !” …”günaydın meleklerim hadi oturun da kahvaltımızı edelim…” dedi simone…evde bir huzur, bir neşe vardı…herkes çocuk olmuştu o gün…”anne parti yerinin düzenlenme aşamasında orada olmak istiyoruz kahvaltıyı orada yapabiliriz miyiz fazla zamanımız yok” dedi tom…”peki hayatım iyi eğlenceler”…ikizler çok mutluydu…normalde anneleri orada kahvaltı yapılmaması gerektiğini savunurdu…ve kahvaltıda sinirli olurdu genelde…ama bugün herkes onlara o kadar iyi davranıyordu ki…fanların e-mailleri, mektuplar onları çok sevindirmişti…”hayat ne kadar güzel” dedi tom…”kesinlikle özellikle de bugün” diye ona katıldı bill…”peki şimdi doğruca oraya mı gidicez bill”…”hayır şurda oturup bir şeyler yiyelim sonra düzenlemeleri kontrol ederiz, önemli kişileri tekrar ararız, kıyafetler ve bir de saç ! “ …”ooo bunları yapana kadar zaten akşam olur” …kafasını kaşıdı…bill’e baktı ama bill bir şey demiyordu…tom kardeşini böyle bir günde en azından bugün üzgün görmek istemiyordu…”e, peki o zaman hemen başlıyalım “ …birkaç dakika sonra bill’in yüzünde kocaman bir gülümseme ortaya çıktı…ve tom’a tekrar sarıldı…”seni seviyorum tom !”…”hey bill senin kafan iyi mi sırnaşma “…bill tom’u gıcık etmek için ona daha da sarıldı…”kes şunu” diyerek onu hafifçe itti tom…”tamam sadece içimden geldi o kadar “ tom bill’in gözlerine baktı hiç te yalan söylermiş gibi bir hali yoktu oysaki …ona sıcacık bir gülümseme attı…”tamam yeter bu kadar bill…bugün…sen çok garip davranıyorsun…” bill hafifçe kızardı…acaba fazla mı ileri gitmişti…bilmiyordu…sadece içinden ne geliyorsa onu yapıyordu bugün…daha sıcakkanlı olmak için…bu günde hiç kimsenin onun yüzünden üzülmesini istemiyordu…bugün çocuklar gibi olmak istiyordu…doyasıya ne isterse yapmak…elindeki son fırsatı kullanmak istercesine…bunu neden yaptığını kendisi de bilmiyordu aslında…sadece…yapıyordu işte…ama mutluydu…bugün onun için çok özeldi…kendini yine çocuk gibi hissediyordu…ne yaparsa yapsın, ne olursa olsun bugün hiç üzülmiyceğini biliyordu…yemeklerini yedikten sonra, sıra kıyafetlere gelmişti, tom için bu pek zor olmayacaktı…ama bill onun kadar rahat olamıyordu işte …o mükemmeliyetçi bir kişiliğe sahipti…bu gece partinin en gözde erkeği olmak istiyordu…tom’un ise kafasını karıştıran bu tür sorular yoktu…o kendine fazla güveniyordu…ne yaparsa yapsın partinin en gözde erkeği olcağını zaten biliyordu…bu konuda kendine rakip tanımazdı…elbisenin ne önemi vardı ki ? içinde tom olduktan sonra…
herşekilde mükemmel görünecekti…eski bir paçavra giyse dahi içindeki tom…kızlar onu her haliyle seviyor…değil mi ?... ama bill için öyle değildi makyaj yapmadığı zaman saçını kabartmadığında kendini tuhaf hissediyordu işte…sanki başka birisiymiş gibi…”e, ne duruyorsun hadi gidelim” …mağazaya geldiklerinde tom’un seçimini yapması çok kolay oldu…her zaman ki gibi bol bir kot pantolan üstüne ondan daha da bol bir tişört ve spor ayakkabılar…şapkasını da taktı…ve işte tom hazırdı bile…ama bill henüz ceketini bile beğenmemişti…kendine uygun bir şey bulamıyordu işte … tom’dan fikir almak istedi…
“hey tom sence ne giymeliyim ? “..tom bill’i süzdükten sonra…” bence fazla abartıyorsun bir kot çek bitsin…” bill hayır anlamında başını salladı…tom istemediğini görünce muzurca sırıttı ve…”buldum…romantik erkek sana bir smokin lazım” bill tom’a bir uzaylıymış gibi baktı…”saçmalama tom…ben o şeyin içinde rahat edemem…”tom bıkmıştı artık kardeşi onun için fazla…mükemmeliyetçiydi…ama böyle bir günde de onu kırmak istemiyordu…çaresizce..
“o zaman bunları giy” dedi ve paketi bill’e verdi…evet…bu tom’un ona doğum günü hediyesiydi…ona doğum günü bittikten sonra verecekti ama…belki beğenirdi giymek isterdi bunu…geç olmadan…bill paketi heyecanla açtı…elbise…gerçekten hayalindeki gibiydi…o tom’un bu kadar zevkli olduğunu bilmiyordu…hemen onun boynuna atladı…çok teşekkürler tom bu benim tam istediğim şey…çok sağol…dedi ve onun yanağına küçük bir öpücük kondurdu…tom da çok sevinmişti kardeşini mutlu gördüğü için…”haydi şimdi saçlarımızı yaptıralım zaman gelmek üzere” dedi bill büyük bir heyecanla…tom içinden “ tanrım bu çocuk hiç bıkmaz mı…” diye geçirdi…”onu üzgün görmekten iyidir”…kendini toplarladı…
“e, ne duruyorsun uyuşuk hadi ! “ diye bill’İn sırtına vurdu tom…bill ona tekrar gülümsedi…
aslında hep böyle olmak isterdi onunla…bugün gerçekten hayatının en iyi günüydü bill için…
kouföre geldiklerinde tom saçlarını yaptırmak istemedi ama bill’i de kıramadı…bugün ona neden böyle davrandığını kendisi de bilmiyordu aslında…sadece içinden geliyordu işte !...
onu mutlu görmek istiyordu bugün…bill saçlarını her zaman ki gibi kabartmıştı…ama kendi kouförü olmadığı için uzun sürmüştü bayağı…tom’un saçları yine rastaydı…artık zaman gelmişti…ikisi de harika görünüyordu…ve harika hissediyorlardı…”tom lütfen arabayı ben kullanabilirmiyim hadi ama lütfen …” aslında bill araba kullanmayı birkaç kez denemişti kötü kullanmıyordu ama cadde de onun için zor olucaktı…tom ne olduğunu anlamadan birden “tamam ama dikkatli ol “ dedi…bill çok sevinmişti ki yerinde duramıyordu…tom lafını geri almak istedi ama…kardeşi bu kadar sevinmişken yine hayal kırıklığına uğramasını istemedi…
kouförden çıktıklarında bill hemen sürücü koltuğunu kaptı…tom da yan tarafına oturdu…emniyet kemerini taktı…bill de hemen emniyet kemerini taktı…birbirlerine bakıp tekrar gülümsediler…gelmelerine yarım saat kadar vardı…birden fanlar önlerini kestiler…bill ve tom en azından birkaç tanesinin kendileri gibi mutlu olmasını istiyordu…birkaç kıza imza verdikten sonra tekrar arabaya bindiler…kavşağa gelmişlerdi…yeşil ışık yanıyordu…bill gaza bastı…ve arkalarındaki kamyon arabayı resmen ezdi…fanlar etraflarını sardılar hepsi ağlıyordu…sadece ağlıyordu…neden…neden bugün olmak zorundaydı…imzaları alan kızlar kendilerini suçladılar…gözlerinin altı kıpkırmızı olmuştu…neyseki ilk yardım çabuk yetişti ikizler ağır yaralıydı…ama henüz ölmemişlerdi…hala elleri sımsıkı bağlıydı birbirine…bu şekilde ambulansa bindiler…hastanede ikisinin de komaya girdiğini öğrendiler…fanlar hastanenin etrafını sarmıştı…ellerinden hiçbirşey gelmiyordu…hiçbirşey…ve bunun acısıyla ağlıyorlardı…ama onların ki evlat acısına benzer mi…simone haberi duyar duymaz hastaneye gelmişti…kahrolmuştu…dünyadaki her şeyi…biricik oğulları komadaydı ve o sadece sabredip beklemek zorundaydı…elinden bişey gelmiyordu başka…jörg ona ne kadar üzüldüğünü belli etmemeye çalışarak teselli etmeye çalışıyordu…en azından hala ölmemişlerdi…yaşıyorlardı en azından…ama yarın ne olacak … dünyanın her tarafından fanlar hastaneye hücum etmişti…georg ve gustav ise …onların da durumu farklı değildi aslında…bir çeşit psikolojik komaya girmişlerdi…gözlerinden yaş bile gelmiyordu…boğazları düğümlenmişti…
konuşamıyorlardı bile…o gece herkes ağladı…sadece ağlayabildiler…ve hastanenin bahçesinde sabahladılar…hırçın rüzgara aldırmadan…ertesi sabah doktor bill’de henüz bir gelişme olmadığını belirtti…ama tom savaşıyor diye ekledi…aslında tom Billsiz kalmak istemezdi biliyordu annesi…ama en azından oğullarının birinin durumunun iyiye gittiğini görmek onu sevindirmişti…az da olsa…artık fanlar bahçeye sığmıyordu…liezingde iğne atsan yere düşmüyordu artık…sokaklar onlar için ağlayan kızlarla doluydu…daha küçük olup ta almanyaya gidemeyen fanlar ise evlerinde onların posterlerine bakarak ağlıyorlardı…dünyanın kalbi onlar için atıyordu şimdi…hiç kimse umudunu yitirmemişti…herkes yaşayacaklarına inanıyordu…onların inatçı olduğunu söylüyordu annesi…”hayattan kolayca pençelerini bırakmazlar” diyordu…onlar pes etmeyecek diyorlardı…artık tvden herne olursa olsun naklen yayın veriliyordu…herkes…tüm dünya duymuştu bu haberi…herkesin rüyalarına giriyorlardı…ama…o gece bill girmişti tom’un rüyalarında ona demişti ki “ölüme yenik düştüm, benim için son durak, ölüm ikinci yaşammış, orada görüşürüz belki, sakın ağlama, anneme ve babama söyle ağlamasınlar, fanlarımı seviyorum onlar da üzülmesin…”

1 yıl sonra…
o sabah bill ölmüştü…tüm dünya, fanlar yasa boğulmuştu…tom rüyasını anlatmıştı annesine…kardeşi ona ağlama demişti…cenazede birtek gözyaşı bile dökmedi ardından…
onun kalbi ağlıyordu…içinden…kimsecikler duymadan ağladı…kimse onu duymadı…
kimse…tom sahilde oturuyordu…1 eylüldü bugün…kardeşi yaşasaydı 19 yaşına girecekti…
yine tüm neşesiyle tom’un yanında olacaktı…ama şimdi yok…tom isyan ediyordu hayata…
neden …birden bağırdı “ tanrı neden ben değiş de o ! o hak etmiyordu…o…hiçbirşey yapmamıştı oysaki…hiçbirşey…” yanaklarından yaşlar süzülüyordu yine…onun öldüğü gün yazdığı o şarkı dudaklarında…

“kalbin yine kör oldu
ızdırap arkadaşın olmuş
tekrar dene,başka yol yok
sona ulaştın gibi hissediliyor

yalnız bir gözyaşı dök
biliyorsun hala burdan dışardayız
bu yüzden yakınlaşmama izin ver, nasılsa biz onu çözeriz
korkuda senin partnerin olurum

düşünceyi kovalamana yardım edeceğim
daha iyi bir yol bulmana yardım edeceğim
üzüntün burda kalmamalı
yarın başka bir gün olacak

eğer gözlerini kapatırsan…
sonsuza kadar sınırlardan kaçarsan…
son kez farkedermisin
bizim bu yalanlarla savaştığımızı…

eğer cennet yoksa…
hala bir sebep kalır mı
arkada bırakmaya,bizi bırakmaya…
ve bilinmeyende kaybolmaya…

düşünceyi kovalamana yardım edeceğim…
daha iyi bir yol bulmana yardım edeceğim…
üzüntün burda kalmamalı…
yarın başka bir gün olacak
düşünceyi kovalamana yardım edeceğim…
daha iyi bir yol bulmana yardım edeceğim
geceden gündüze geçmene yardım edeceğim…
benimle kal kaybolma…
üzüntün burda kalmamalı…
yarın başka bir gün olacak..
gözden kaybolma..”

ve yine ağladı…kardeşi yoktu…yoktu…artık o kocaman gülümsemesiyle olmayacaktı yanında…ihtiyaç duyduğunda onu güldürecek bir insan yoktu artık…yaşlı gözlerle dalgalanan denize baktı…artık olmak istemiyordu…onu çok özlemişti yanına gitmek istiyordu…artık istemiyordu yaşamayı…ne anlamı vardı ki onsuz yaşamanın…son kez bağırdı “ bill seni çok seviyorum” yankı yaptı tüm şehirde bu kelimeler…tüm şehir duydu…o gece bir melek duydu onu bir melek gördü onu…
Cursed
Admin
Admin
Cursed

MesajKonu: Geri: yarın başka bir gün olacak...   yarın başka bir gün olacak... EmptyPtsi Şub. 11, 2008 4:53 pm

Bu ne ya ??!!Shocked
Naptın sen ya
Gözlerim doldu resmen...
agla
Harika olmuş agla
Ellerine sağlık agla
Ay çok kötü oldum ya agla
https://tokiohotelturkey.yetkinforum.com
PrezervaTOM
Tokio Sever
Tokio Sever
PrezervaTOM

Location : 483'ün piyemsesi odasında ağlıyor çünkü sapuk piyemsini kaybetmiş veya sapuk piyens kaçmış...

MesajKonu: Geri: yarın başka bir gün olacak...   yarın başka bir gün olacak... EmptyPtsi Şub. 11, 2008 5:15 pm

sağol Embarassed o kadar duygusal mı yaa bende bişi var o zaman blmm
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

MesajKonu: Geri: yarın başka bir gün olacak...   yarın başka bir gün olacak... EmptyPtsi Şub. 11, 2008 5:33 pm

ya bn ağladım yaa off amann allah korusun ya sakın onlar ölmesinlerrrrrrrrr ya sonra ben ne yaparım baksanıza hikayede bile gerçek olmayan birşeye ağlıyosam yani gerçek olursa bn ne yaparım acaba merak ediyorum off ya spr bişi bu ne böleee aman sakın thden biri ölmesin yaaaaa birda bu arada bu şarkı thnin şarkısımı yoksa sn mi yaptım bu şarkıyı?
PrezervaTOM
Tokio Sever
Tokio Sever
PrezervaTOM

MesajKonu: Geri: yarın başka bir gün olacak...   yarın başka bir gün olacak... EmptyPtsi Şub. 11, 2008 6:25 pm

yaa şarkıyı çevirdim :hug: ben böle güsel şarkı yazmayı beceremem blmm
Bill4ever
Tokio Sever
Tokio Sever
Bill4ever

MesajKonu: Geri: yarın başka bir gün olacak...   yarın başka bir gün olacak... EmptyPtsi Şub. 11, 2008 9:08 pm

Süper yazmışsın agla okurken gerçekten ağladım agla
PrezervaTOM
Tokio Sever
Tokio Sever
PrezervaTOM

MesajKonu: Geri: yarın başka bir gün olacak...   yarın başka bir gün olacak... EmptyPtsi Şub. 11, 2008 9:12 pm

hernedense ben de içki içtim biraz sarhoş olmuşum öldüğü sahnesiyi baştan okuyup tekrardan gülüyorum blmm blmm blmm blmm blmm blmm blmm blmm blmm blmm blmm blmm blmm
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: yarın başka bir gün olacak...   yarın başka bir gün olacak... EmptyPtsi Şub. 11, 2008 9:18 pm

ben böyle duygusal birşey görmedim yani bukadar mı türk sineması olur.şaka hihe off çok güzel gözlerim doldu ağlayamadım çünkü tomun komik bi resmini gördüm neyse valla süper of ya keşke tom la bill de okusa off nerde o günler süper diyecek birşey yok benden agla agla offfff ya ellerine sağlık boşuna sadist değilsin canımm :hug: agla
PrezervaTOM
Tokio Sever
Tokio Sever
PrezervaTOM

MesajKonu: Geri: yarın başka bir gün olacak...   yarın başka bir gün olacak... EmptyPtsi Şub. 11, 2008 9:30 pm

tabii ki ben sana tom'a işkence etmeyi severim demiştim hatırladın mı yandann yandann
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: yarın başka bir gün olacak...   yarın başka bir gün olacak... EmptySalı Şub. 12, 2008 1:35 pm

hatırlıyorum ve unutmamda...
Twisted Evil ........
fanofbill
Tokio Sever
Tokio Sever
fanofbill

MesajKonu: Geri: yarın başka bir gün olacak...   yarın başka bir gün olacak... EmptySalı Şub. 12, 2008 9:55 pm

aaa manyakmış yaaa!!!
PrezervaTOM
Tokio Sever
Tokio Sever
PrezervaTOM

MesajKonu: Geri: yarın başka bir gün olacak...   yarın başka bir gün olacak... EmptyÇarş. Şub. 13, 2008 4:40 pm

sağolun Embarassed
THemo<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
THemo<3

MesajKonu: Geri: yarın başka bir gün olacak...   yarın başka bir gün olacak... EmptyÇarş. Şub. 13, 2008 6:18 pm

ya walla ben böle bişe görmedim çok manyak olmuş kızım bu ne ya

Shocked Shocked Shocked
PrezervaTOM
Tokio Sever
Tokio Sever
PrezervaTOM

MesajKonu: Geri: yarın başka bir gün olacak...   yarın başka bir gün olacak... EmptyPerş. Şub. 14, 2008 3:44 pm

cidden bu kadar iyi olduğunu düşünmüyorum sonuçta bu benim için bir ilkti...diğerleri daha da güzel olcak aklımda bitane daha var belki onu haftasonunda koyarım :hug:
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: yarın başka bir gün olacak...   yarın başka bir gün olacak... EmptyPerş. Şub. 14, 2008 3:50 pm

İYİ OLAR hııııı ben ne yazdım öle agla
PrezervaTOM
Tokio Sever
Tokio Sever
PrezervaTOM

MesajKonu: Geri: yarın başka bir gün olacak...   yarın başka bir gün olacak... EmptyPerş. Şub. 14, 2008 3:55 pm

merak etmeyin onun başında karakter ölümü diye uyarı vericem yandann yandann
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: yarın başka bir gün olacak...   yarın başka bir gün olacak... EmptyC.tesi Şub. 16, 2008 2:54 pm

yaa gerçekten ağLadım okurken! düşündüm ya öLseLerdi diye.. neyapardım o zaman diye... belkide posterLerine bakıp ağLardım yada o kadar acıdan sonra odamda poster biLe kaLmazdı. o acıyLa beLkide hepsini yırtardım..hepsini çok güzeL oLmuş canım teşekkürLer!
rockergirl
Tokio Sever
Tokio Sever
rockergirl

MesajKonu: Geri: yarın başka bir gün olacak...   yarın başka bir gün olacak... EmptySalı Tem. 01, 2008 3:06 pm

gerçekten müthiş olmuş canım agla gözlerim doldu hatta biraz ağladım.ben çok zor ağlarım aslında hihe ama beni ağlatmayı başardın agla
AnGe^M-ToMiX-Sefgülüm
Tokio Sever
Tokio Sever
AnGe^M-ToMiX-Sefgülüm

Location : UzAqLaRdAn-MeSeLa-ToMuN-GüLüMsEmEsİnDeN xD ZaLaq Anacuqumun qarnından ßeße yHaFF

MesajKonu: Geri: yarın başka bir gün olacak...   yarın başka bir gün olacak... EmptyÇarş. Ağus. 06, 2008 9:09 am

coq hos olmus suan yüzümden binlerce yas düsüo neden anlamadım boğazım düğümlendi sarkıyı geçince hıçkıra hıçkırarak ağladım coooq hoss bayıldım bunaaaa manyak olmus agla agla agla agla agla agla agla agla agla agla agla agla agla agla agla agla agla
BiLL's_AnqeL_<3
Tokio Sever
Tokio Sever
BiLL's_AnqeL_<3

MesajKonu: Geri: yarın başka bir gün olacak...   yarın başka bir gün olacak... EmptyC.tesi Nis. 18, 2009 1:32 pm

herkes beni ağlatmayı başaramaz ama sen o nadir insanlardan biriymişsin demekki... sana söylemeliyimki hayatımda ilk defa bukadar çok ağladım agla

yarın başka bir gün olacak...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-