Tokio Hotel Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Türkiye

tokio hotel türkiye forum

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Paramore Fan Club

+4
Rette Mich
MissCepkin<3
Cursed
Broken
8 posters
YazarMesaj
Broken
Tokio Sever
Tokio Sever
Broken

Paramore Fan Club Empty
MesajKonu: Paramore Fan Club   Paramore Fan Club EmptyCuma Ekim 05, 2007 9:22 pm

PARAMORE
Paramore'un beş üyesi vokalist Hayley Williams (17), bassist Jeremy Davis (21), ön gitarist Josh Farro (18 ), drummer Zac Farro (15) ve gitarist Hunter Lamb (20)'den oluşuyor. Genç grup Franklin - Tennesse'de Hayley 13 yaşındayken buraya taşınıp Josh ve Zac kardeşlerle tanışması suretiyle temelleri atıldı. Bu 3'lü bassist Jeremy Davis'ide gruba dahil ettikten sona performanslarına başladılar. Yerel alanlarda ve okul kabiliyet showları öncesinde Franklin'de rock toplanma alanlarında en iyi dereceye girmeyi başardılar. Grup kayıtlarını yollayıp iyi yanıtlar aldıktan sonra James Wisner (Dashboard Confessional, Further Seems Forever, Underoath) ve Mike Green (Yellowcard, The Black Maria) prodöktürlüğünde kayıtları yapmışlardır. İlk albümleri olan "ALL WE KNOW IS FALLING " 2005 yılı olarak piyasa çıkarmışlardır."Emergency ve Pressure" parçalarına video klip çekmişlerdir. Simple Plan gibi gruplarla ve The Vans Warped Tour 2006'da sahne almışlardır.

DİSKORAFİ

RIOT!:
Paramore Fan Club Riots1hz7
1. For A Pessimist, I'm Pretty Optimistic
2. That's What You Get
3. Hallelujah
4. Misery Business
5. When It Rains
6. Let The Flames Begin
7. Miracle
8. crushcrushcrush
9. We Are Broken
10. Fences
11. Born For This

THE SUMMER TIC EP:

1. Emergency *Crab Mix*
2. O'Star
3. Stuck On You
4. This Circle

ALL WE KNOW IS FALLING:
Paramore Fan Club 076am3
1. All We Know
2. Pressure
3. Emergency
4. Brighter
5. Here We Go Again
6. Let This Go
7. Whoa
8. Conspiracy
9. Franklin
10. My Heart

RESİMLER:

Paramore Fan Club 6b9hbiaqd5

Paramore Fan Club New3jy5

Paramore Fan Club Normallj30gw8

Paramore Fan Club Normalparamorepromo02orbx1

.....

Seviyorum bu çocukları yaa Hayley çok tatlı bence :D Şarkıları da kendileri gibi güzel...
Cursed
Admin
Admin
Cursed

Paramore Fan Club Empty
MesajKonu: Geri: Paramore Fan Club   Paramore Fan Club EmptyCuma Ekim 05, 2007 9:24 pm

Ben walla 1 şarkılarını dinledim sadece onu sevdim ama belki dierleride güzeldir bilmem :)
https://tokiohotelturkey.yetkinforum.com
Broken
Tokio Sever
Tokio Sever
Broken

Paramore Fan Club Empty
MesajKonu: Geri: Paramore Fan Club   Paramore Fan Club EmptyCuma Ekim 05, 2007 9:30 pm

rainbow demiş ki:
Ben walla 1 şarkılarını dinledim sadece onu sevdim ama belki dierleride güzeldir bilmem :)
güzel güzel emin olabilirsin lol! misery business,pressure,emergency,hallelujah,we are broken,my heart,crushcrushcrush favorilerim dinlenmeye değer güzel şarkılar :D
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

Paramore Fan Club Empty
MesajKonu: Geri: Paramore Fan Club   Paramore Fan Club EmptyC.tesi Ekim 06, 2007 4:27 pm

ben valla dinledim baya şarkılarını süper bi grup zaten dream de seç beğen izlede fln TH sevenler paramore sewebilirler fln dio süper bi grup ama :cheers:
Rette Mich

Rette Mich

Paramore Fan Club Empty
MesajKonu: Geri: Paramore Fan Club   Paramore Fan Club EmptyC.tesi Ekim 13, 2007 10:28 pm

Misery Business, Here We Go Again, Hallelujah, Emerygency oldukça güzel. Seviyorum bu gurubu.

& Hayley'in sesine ve saçlarına bayılıyorum! :heart:
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

Paramore Fan Club Empty
MesajKonu: Geri: Paramore Fan Club   Paramore Fan Club EmptyPtsi Ekim 29, 2007 4:48 pm

Hayley bayılıyorum ona süperr hayley <3 müthüş bi kızz!!! :bounce:
Broken
Tokio Sever
Tokio Sever
Broken

Paramore Fan Club Empty
MesajKonu: Geri: Paramore Fan Club   Paramore Fan Club EmptySalı Ekim 30, 2007 7:14 pm

dunkelnacht<3 demiş ki:
Hayley bayılıyorum ona süperr hayley <3 müthüş bi kızz!!! :bounce:

bende!! zaten o benim idolüm,Melis bilir ona olan sevgimi. "..." kadar sevmesem de(anladınız siz onu) neyse :)
Broken
Tokio Sever
Tokio Sever
Broken

Paramore Fan Club Empty
MesajKonu: Geri: Paramore Fan Club   Paramore Fan Club EmptyPaz Ara. 09, 2007 10:26 pm

MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

Paramore Fan Club Empty
MesajKonu: Geri: Paramore Fan Club   Paramore Fan Club EmptySalı Ara. 11, 2007 8:37 pm

resimm!

çokkk şirin çıkmış lol!

Paramore Fan Club Paramore2vi3 Twisted Evil

Paramore Fan Club Hayleywilliamsej2 santa

Paramore Fan Club Hayley5qk7
:sunny:

Paramore Fan Club Paramoreex1
:bounce:

Paramore Fan Club Hayleywilliams4byaburdedh1 afro

yaa arkiler özür dilerim belki boyutları alakasız olmuş olabilir
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

Paramore Fan Club Empty
MesajKonu: Geri: Paramore Fan Club   Paramore Fan Club EmptyPtsi Ocak 14, 2008 6:20 pm

tokıo hotelimden sonra paramore geliyo ya bayılıoymmmm :lover:
THemo<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
THemo<3

Paramore Fan Club Empty
MesajKonu: Geri: Paramore Fan Club   Paramore Fan Club EmptyCuma Ocak 18, 2008 4:48 pm

ya arkadaşlar çok süper bi grup th'den sonra bu geliyo
HASTASIYIM BU GRUBUN :lover:
THemo<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
THemo<3

Paramore Fan Club Empty
MesajKonu: Geri: Paramore Fan Club   Paramore Fan Club EmptyPaz Ocak 20, 2008 6:47 pm

BUNLARI BİLMEK LAZIM
Paramore'un dream tv listelerinde de hit olan şarkısı 'Misery Business',Hayley'nin kendi şarkıları arasında favorisi.Hayley bu şarkıyı Live Journal sayfasına Paramore fan'larının yazdığı "itiraflar"dan yola çıkarak yapmış.
THemo<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
THemo<3

Paramore Fan Club Empty
MesajKonu: Geri: Paramore Fan Club   Paramore Fan Club EmptyPaz Ocak 20, 2008 6:50 pm

BUNLARI BİLMEK LAZIM
Josh'a göre,çok güvendiğiniz birinden kazık yerseniz hemen 'For A Pessimist, I'm Pretty Optimistic' şarkısını dinlamelisiniz.Böylece dünyada yalnız olmadığınızı anlarsınız!
THemo<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
THemo<3

Paramore Fan Club Empty
MesajKonu: Geri: Paramore Fan Club   Paramore Fan Club EmptyPaz Ocak 20, 2008 6:52 pm

BUNLARI BİLMEK LAZIM
Josh'a göre,çok güvendiğiniz birinden kazık yerseniz hemen 'For A Pessimist, I'm Pretty Optimistic' şarkısını dinlamelisiniz.Böylece dünyada yalnız olmadığınızı anlarsınız!
THemo<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
THemo<3

Paramore Fan Club Empty
MesajKonu: Geri: Paramore Fan Club   Paramore Fan Club EmptyPaz Ocak 20, 2008 6:57 pm

BUNLARI BİLMEK LAZIM
Paramore üyeleri fan'larına fazlasıyla bağlılar ve onlara asla ihanet etmeyecekmiş gibi görünüyorlar.'Born For This' şarkısını fan'ları için yazdılar,sonra da internet sitelerinde bir yarışma yapıp kazanan fan'ları stüdyoya davet ettiler ve bu şarkıyı birlikte kaydettiler.
THemo<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
THemo<3

Paramore Fan Club Empty
MesajKonu: Geri: Paramore Fan Club   Paramore Fan Club EmptyPaz Ocak 20, 2008 7:03 pm

BUNLARI BİLMEK LAZIM
Paramore üyelerinin en çok dinledikleri:Abandoned Pools'dan "Humanistic" ve "Armed to the Teeth",Block Party'den "Silent Alarm", Taking Back Sunday'den "Louder Now".Gittikleri ilk konser ise bir 'NSYNC konseri!

BUNLARI BİLMEK LAZIM
Paramore üyeleri ortak müzikal etkilenimlerini şöyle sıralıyorlar:Jimmy Eat World,Chicago,Sunny Day Real Estate,Dedth Cab for Cutieve Failure.Hayley kişisel olarak The Cure frontman'i Robert Smith'i ve efsanevi vokalist Etta James'i örnek alıyor.

BUNLARI BİLMEK LAZIM
Paramore üyeleri ortak müzikal etkilenimlerini şöyle sıralıyorlar:Jimmy Eat World,Chicago,Sunny Day Real Estate,Dedth Cab for Cutieve Failure.Hayley kişisel olarak The Cure frontman'i Robert Smith'i ve efsanevi vokalist Etta James'i örnek alıyor.

satanistan Sun Jan 20, 2008 8:03 pm

--------------------------------------------------------------------------------

BUNLARI BİLMEK LAZIM
Paramore üyelerinin en çok dinledikleri:Abandoned Pools'dan "Humanistic" ve "Armed to the Teeth",Block Party'den "Silent Alarm", Taking Back Sunday'den "Louder Now".Gittikleri ilk konser ise bir 'NSYNC konseri!

satanistan Sun Jan 20, 2008 7:57 pm

--------------------------------------------------------------------------------

BUNLARI BİLMEK LAZIM
Paramore üyeleri fan'larına fazlasıyla bağlılar ve onlara asla ihanet etmeyecekmiş gibi görünüyorlar.'Born For This' şarkısını fan'ları için yazdılar,sonra da internet sitelerinde bir yarışma yapıp kazanan fan'ları stüdyoya davet ettiler ve bu şarkıyı birlikte kaydettiler.

satanistan Sun Jan 20, 2008 7:52 pm

BUNLARI BİLMEK LAZIM

satanistan Sun Jan 20, 2008 7:50 pm

BUNLARI BİLMEK LAZIM
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

Paramore Fan Club Empty
MesajKonu: Geri: Paramore Fan Club   Paramore Fan Club EmptyPaz Ocak 20, 2008 7:27 pm

hihe satanistancım bu bilgiye dream dergisinin aralık sayısından ulaştığını bilyorum sağol canım benim hihe

En son tarafından Salı Şub. 12, 2008 4:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

Paramore Fan Club Empty
MesajKonu: Geri: Paramore Fan Club   Paramore Fan Club EmptySalı Ocak 22, 2008 6:59 pm

güzel bilgiler teşekkürler
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

Paramore Fan Club Empty
MesajKonu: Geri: Paramore Fan Club   Paramore Fan Club EmptySalı Şub. 12, 2008 4:09 pm

hihe kızım uçtunmu bu kadar art arta mesaj atılırmı neyse editlese bari broken hanım hihe yada melojan...ayy çok samimimi oldu neyse
Broken
Tokio Sever
Tokio Sever
Broken

Paramore Fan Club Empty
MesajKonu: Geri: Paramore Fan Club   Paramore Fan Club EmptyPerş. Şub. 21, 2008 9:12 pm

Editledim bile yandann

paramore türkiye resmi fan sitemiz

orda da moderatörüm,nickim yine Broken
Cursed
Admin
Admin
Cursed

Paramore Fan Club Empty
MesajKonu: Geri: Paramore Fan Club   Paramore Fan Club EmptyPerş. Şub. 21, 2008 9:33 pm

üye olun len.
dermişim dil
https://tokiohotelturkey.yetkinforum.com
Bill4ever
Tokio Sever
Tokio Sever
Bill4ever

Paramore Fan Club Empty
MesajKonu: Geri: Paramore Fan Club   Paramore Fan Club EmptyPerş. Şub. 21, 2008 9:38 pm

Bence herkes üye olsun çok güzel bir site hihe
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

Paramore Fan Club Empty
MesajKonu: Geri: Paramore Fan Club   Paramore Fan Club EmptyCuma Şub. 22, 2008 10:59 pm

evet bende üye oLdum adım yine aynı
.|BiLL|.

.|BiLL|.

Paramore Fan Club Empty
MesajKonu: Geri: Paramore Fan Club   Paramore Fan Club EmptyÇarş. Mart 26, 2008 6:00 pm

Bende paramore hastasıyım özelliklede hayley williams'a hastayım ya kız çok tatlı ve saçları çok güzel...hihe
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

Paramore Fan Club Empty
MesajKonu: Geri: Paramore Fan Club   Paramore Fan Club EmptyCuma Mart 28, 2008 7:07 pm

evet ya hayley bende hastayım ona ouuf Twisted Evil Twisted Evil

Paramore Fan Club
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Evanescence Fan Club
» Greenday Fan Club
» Epica Fan Club
» Pentagram Fan Club
» Killerpilze Fan Club