Tokio Hotel Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Türkiye

tokio hotel türkiye forum

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Tom Kaulitz Kimdir?

+6
MissCepkin<3
Kaulitzgirl<3
THemo<3
Broken
Knick
Cursed
10 posters
YazarMesaj
Cursed
Admin
Admin
Cursed

Tom Kaulitz Kimdir? Empty
MesajKonu: Tom Kaulitz Kimdir?   Tom Kaulitz Kimdir? EmptyPerş. Ekim 04, 2007 7:39 pm

Tom Kaulitz (doğum g. 1 Eylül 1989, Leipzig, Almanya) Tokio Hotel pop-rock grubunun gitaristidir.Tom, Tokio Hotel'nin baş vokalisti Bill Kaulitz'in ikiz kardeşdir.

Tom Kaulitz Leipzig'de doğdu. Annesi Simone Kaulitz ve babası Jörg Kaulitz'dir. Annesi ve babası boşandıktan sonra annesi Gordon Trümper ile evlenmiştir. Tom, Bill'den 10 dk önce doğmuştur. İkizler kreşteyken birbirlerine o kadar çok benziyorlarmış ki kreşe üstlerinde adları yazan tişörtlerle gidiyorlarmış bu sayede insanlar onları ayırabiliyormuş. Yıllar geçtikçe değişmeye başlamışlar ve şu an birbirlerinden çok farklı iki kişiler. Bill yedi yaşında kendi şarkılarını yazmaya başlamış. İlkokulda Tom genellikle öğretmenlerine kağıt topları ve mürekkep atarmış. Bill okulu 1.9 gibi bir puanla bitirirken(Bu Almanya'da çok iyi bir puan) Tom 2.2 puaanla bitirmiş.

Tom 7 yaşından beri gitar çalabiliyor. 2001 yılında Gustav ve Georg ile tanıştılar. Müzik zevklerinin aynı olduğunu anlayan dörtlü 'Devilish' adında ilk gruplarını kurdular. Küçük şovlarda, gece klüplerin de ve barlarda çaldıktan sonra 2003 yılında Peter Hoffmann ile tanışarak Universal Music Domestic Division ile anlaşma imzaladılar. ilk albümleri SCHREİ'yi 2005 yılında yayınladılar. Albüm kısa zamanda çok sattı ve Avrupa'da hızla tanınmaya başladı. Tom gitar çalmanın yanında şarkı da söyleyebiliyor. Ancak birkaç konserde Bill'e eşlik ettikten sonra hem gitar çalıp hem de şarkı söylmenin çok zor olduğunu kendi sesini duyunca kafasının karıştığını söylemiştir. Bunun yanı sıra gelecek albümde şarkı söyleyebilceğini belirtmiştir. Tom ayrıca kardeşi Bill ile 1995 yılında "Verrückt nach dir" adlı Alman filminde rol almıştır.
Tom grubun playboyudur.25 kez (şuan artmış durumda ve her geçen gün artıyor) 13-16 yaş arası kızlarla yatmıştır.kızıl,esmer,kumral onun için fark etmez.aşka inanmaz.Bill Tom'a bu nedenle kızmaktadır. Ama o sadece tek gecelik aşklara inanmaktadır.

Bill'in gothic görünüşünün tersine Tom daha çok bol kıyafetleri ve rap stili tercih etmiştir. Ayrıca Tom ve Bill'in müzik zevkleri de farklıdır. Tom rap müziğin yanı sıra ACDC VE Aerosmith adlı iki rock grubunu dinlemektedir. Tom her müziğin güzel olduğunu sadece Whitney Houston'ın şarkılarının boktan olduğunu söylemiştir.

Tom Kaulitz Kimdir? 45966a0081new40163033tj7
Tom Kaulitz Kimdir? 001101dt7lj7
Tom Kaulitz Kimdir? 10iw0un4

.:tom- -gevri:. ' nin konusuyla birleştirilmiştir...

Tam Adı: Tom Kaulitz-Trümper

Doğum Tarihi: 01.Eylül.1989{Bil'den 10 dk. önce.}

Doğum Yeri: Leipzig-Almanya

Kardeşleri: Bill Kaulitz ve ...... Trümper

Boyu: 1.74

Kilosu: 54

Ayak Numarası: 42

Şimdiki Yaşadığı Yer: Loithsche-Almanya

Hobileri: Müzik,partiler ve duvar yazıları

En Sevdiği Ders: Resim

En Sevmediği Ders: Matematik ve Kimya

Şu Andaki En Sevdiği Müzisyen: Samy Deluxe

Şu Andaki En Sevdiği Parça: Let me Go

En Sevdiği Yemek: Fastfood,pilav,pizza ve spagetti

En Sevdiği İçecek: Redbull ve Coca Cola

Karakteri: Sakin,samimi,küçümseyici,doğal ve zeki

İlk Aldığı Albüm: Aerosmith

İlk Konser: Samy Deluxe

Dileği: Olsen ikizleri ile tanışmak

Sloganı: CARPE DİEM {ANI YAŞA}

En son tarafından Paz Ocak 13, 2008 6:20 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
https://tokiohotelturkey.yetkinforum.com
Knick

Knick

MesajKonu: Geri: Tom Kaulitz Kimdir?   Tom Kaulitz Kimdir? EmptyPerş. Ekim 11, 2007 2:33 pm

Melisçiimin aşkım olur kendileri :D
Broken
Tokio Sever
Tokio Sever
Broken

MesajKonu: Geri: Tom Kaulitz Kimdir?   Tom Kaulitz Kimdir? EmptyPerş. Ekim 11, 2007 2:34 pm

Tom Kaulitz kimdir;Melisinki lol!
Cursed
Admin
Admin
Cursed

MesajKonu: Geri: Tom Kaulitz Kimdir?   Tom Kaulitz Kimdir? EmptyPerş. Ekim 11, 2007 2:37 pm

lol! lol!

evet bu kadar anlatmaya gerek yoktu benimki deseydim herkes anlardı lol!
https://tokiohotelturkey.yetkinforum.com
Broken
Tokio Sever
Tokio Sever
Broken

MesajKonu: Geri: Tom Kaulitz Kimdir?   Tom Kaulitz Kimdir? EmptyPerş. Ekim 11, 2007 3:43 pm

rainbow demiş ki:
lol! lol!

evet bu kadar anlatmaya gerek yoktu benimki deseydim herkes anlardı lol!
evet büyük hayallerle yanına gidip(bende geliyorum ama) 6 yıl sonra Tomla evlenmiş bir şekilde ( lol!) karşımıza çıksan da anlardık (bu arada bizim işimiz de görüklürdü biz;anladın sen onu lol! )
THemo<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
THemo<3

MesajKonu: Geri: Tom Kaulitz Kimdir?   Tom Kaulitz Kimdir? EmptyPaz Ocak 20, 2008 11:49 am

kendide , hayatıda herşeyide kusursuz aşkımın
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: Tom Kaulitz Kimdir?   Tom Kaulitz Kimdir? EmptyCuma Ocak 25, 2008 10:53 pm

evet öyle ama o senin değil herkesin aşkı blmm napım kanka:l: aşk işte gözü kör olmasın ...tomu görüm sonra olsun kör
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Tom Kaulitz Kimdir?   Tom Kaulitz Kimdir? EmptyPaz Mart 23, 2008 12:18 pm

Razz artık fan sitesindeyiz bunuda biLeLim!
_ToM_YaqmUr_
Tokio Fanı
Tokio Fanı
_ToM_YaqmUr_

MesajKonu: Geri: Tom Kaulitz Kimdir?   Tom Kaulitz Kimdir? EmptyPaz Mart 23, 2008 6:51 pm

kısacası benim aşkımdır :hug:
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

MesajKonu: Geri: Tom Kaulitz Kimdir?   Tom Kaulitz Kimdir? EmptyPtsi Mart 24, 2008 5:37 pm

benimde benimde ne oluyor öle benimdi senindi.Tom herkesi lütfen bunu bilelimxD sonra ben alınıyorum amaxD
TH_Tom kauliz

TH_Tom kauliz

MesajKonu: Geri: Tom Kaulitz Kimdir?   Tom Kaulitz Kimdir? EmptyC.tesi Nis. 19, 2008 8:28 pm

çoq teşekkürler lol! hihe
_ToM_YaqmUr_
Tokio Fanı
Tokio Fanı
_ToM_YaqmUr_

MesajKonu: Geri: Tom Kaulitz Kimdir?   Tom Kaulitz Kimdir? EmptyPaz Nis. 20, 2008 9:44 am

TH_Tom kauliz yazımlarına dikkat Exclamation
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

MesajKonu: Geri: Tom Kaulitz Kimdir?   Tom Kaulitz Kimdir? EmptySalı Nis. 22, 2008 11:33 am

ohoo yağmur napıyorsun sen ya haha mod. gibisin valla haha neyse şaka yaptım ama anında yazmışsın onun için dedim yoksa tabi admin ve mod.lara yardım için bizimde bunları yapmamız lazım laugh
_ToM_YaqmUr_
Tokio Fanı
Tokio Fanı
_ToM_YaqmUr_

MesajKonu: Geri: Tom Kaulitz Kimdir?   Tom Kaulitz Kimdir? EmptySalı Nis. 22, 2008 12:20 pm

ne biliyim yazdım işte her gördüğümü uyarıyorum.
tokiohotel_TOM_qolikK

tokiohotel_TOM_qolikK

MesajKonu: Geri: Tom Kaulitz Kimdir?   Tom Kaulitz Kimdir? EmptyCuma Mayıs 02, 2008 7:30 pm

tek gecelik aşklara inanmasa tam kusursuz bir erkek olucak ama napalım mutlaka herkesin bir kusuru oluyo (:

Tom Kaulitz Kimdir?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bill Kaulitz Kimdir?
» Georg Listing Kimdir?
» tom kaulitz ile igili wallaper, animation...
» Tokio Hotel Kimdir?
» BIL KAULITZ WELOVEYOU