Tokio Hotel Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Türkiye

tokio hotel türkiye forum

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR

+12
fanofbill
Fatal1ty
TH_Tom kauliz
_ToM_YaqmUr_
_SaHRa_
PrezervaTOM
Angel[OfDeath]
MissCepkin<3
ToOo(M)eRvE
THemo<3
Kaulitzgirl<3
Ta$ ßeßenq ßinqiy
16 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR Empty
MesajKonu: TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR   TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR EmptyÇarş. Ocak 30, 2008 9:32 pm

evet arkadaşlar buraya tokio hotel'den hangi eşyalarınızın olduğunu yazabilirsiniz mesela bende 2 tane tokio hotel'li tişört ve birde tokio hotel'li ceket çanta posterler rozetler ve karpostallar tabi :D lol! hihe

En son anqel_yasmin tarafından Paz Mayıs 18, 2008 10:06 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR   TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR EmptyPerş. Ocak 31, 2008 9:36 am

bende 2 tane sweetle 1 hırka var.bide conversei var.künyesi var rozetleri var posterleri....bardak var(almnyadaki ebrucum gönderdi saolsun)falan filan işte ama şeyide var şey işte anlayan anladı.hihe hihe hihe hihe yandann yandann
THemo<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
THemo<3

MesajKonu: Geri: TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR   TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR EmptyCuma Şub. 01, 2008 10:43 am

biraz abartmadın mı?

tamam bende tişörtü var,hırkası var,conservesi var v.b gibi şeyleri varda sen de çok eşyası var mış

tah minimdeden fazlaymış seninki

:lover: :lover: :lover:

ask ask ask
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR   TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR EmptyCuma Şub. 01, 2008 12:24 pm

zuzu ebru ya söyle almanyadan sna da göndersin ama biraz pinti neyse:P
ToOo(M)eRvE
Tokio Sever
Tokio Sever
ToOo(M)eRvE

MesajKonu: Geri: TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR   TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR EmptyCuma Şub. 01, 2008 1:24 pm

VALLA BENDE 3 TANE TİŞÖRTÜ 2 TANE ÇANTASI 1 HIRKA TABİ ROZETLERİ,POSTERLERİ SAYMIYORUM DOĞRUSU SAYAMIYORUM BİDE AYAKKABISI SAMSUNDA YOK ALAMADIM YAA agla
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR   TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR EmptyCuma Şub. 01, 2008 1:32 pm

ya size 1000 kere söledim CONVERSE Mağazısına siparş verin diye anlamıyosunu:smile: blmm
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR   TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR EmptyCuma Şub. 01, 2008 9:38 pm

hmm bende 1 çanta,1ayakkabı,1bardak,1kolye,rozetler ve posterlerini saymıyorum zaten!
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR   TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR EmptyCuma Şub. 01, 2008 9:40 pm

iyi güzel benim çoğunu sağosun berucum almnyadan yoluuyo göndertebe kaar anam ağlıyo ama olsun her şeyi nerdeyse var bende th nin gosluk
Angel[OfDeath]
Tokio Sever
Tokio Sever
Angel[OfDeath]

MesajKonu: Geri: TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR   TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR EmptyPerş. Şub. 07, 2008 11:27 pm

Almanya da bir tanıdığım olmadığı ve her istediğimde alışveriş yapmadığım için;

cd,rozet,kolye hihe

zaten fanlık eşyalarla değil grubu verdiğin önem; duyduğun saygı ve ne zamndır dinlediğine bağlı Wink [bence]
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR   TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR EmptyCuma Şub. 08, 2008 2:21 pm

Angel[OfDeath] demiş ki:

cd,rozet,kolye hihe

zaten fanlık eşyalarla değil grubu verdiğin önem; duyduğun saygı ve ne zamndır dinlediğine bağlı Wink [bence]
evet öyle ama gerçekten yolluyor kız istersen sanda yollayabilir aytucum yani böyle bir şeye neyse boşver yollarım ama gerçekten sana
PrezervaTOM
Tokio Sever
Tokio Sever
PrezervaTOM

Location : 483'ün piyemsesi odasında ağlıyor çünkü sapuk piyemsini kaybetmiş veya sapuk piyens kaçmış...

MesajKonu: Geri: TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR   TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR EmptyCuma Şub. 08, 2008 7:48 pm

bende kolyesi, anahtarlıkları, rozetleri, 2 tane çantası var hihe 3 tane tişörtü var yandann zaten yabancı dergilerden çıkan o posterleri artık tavana asmaya başladım yandann saati , DVD'si ve converse_si laugh ve iç çamasırı var Embarassed kısacası nereye baksam tokio hoteli görüyorum hihe
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR   TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR EmptyCuma Şub. 08, 2008 7:55 pm

ee olsun o kadar
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

MesajKonu: Geri: TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR   TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR EmptyCuma Şub. 08, 2008 9:04 pm

ya bendede rozet ve posterler varda onları saymadım
Angel[OfDeath]
Tokio Sever
Tokio Sever
Angel[OfDeath]

MesajKonu: Geri: TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR   TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR EmptyCuma Şub. 08, 2008 9:30 pm

tom&öslm demiş ki:
Angel[OfDeath] demiş ki:

cd,rozet,kolye hihe

evet öyle ama gerçekten yolluyor kız istersen sanda yollayabilir aytucum yani böyle bir şeye neyse boşver yollarım ama gerçekten sana

gerçektenmi? valla büyük iyilik olur çünkü gerçekten hiç tanıdığım yok ve Türkiye'de kazık yiyoruz biraz sanki?? lol!
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR   TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR EmptyCuma Şub. 08, 2008 11:09 pm

tamam ozman
_SaHRa_
Yeni Başlayan
Yeni Başlayan
_SaHRa_

MesajKonu: Geri: TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR   TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR EmptyPaz Şub. 10, 2008 11:07 am

Bende T-short var,çanta var,kolye,küpe,bileklik,kemer,bardak fln bir sürü şey var işte..
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR   TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR EmptySalı Şub. 12, 2008 3:47 pm

bir tane tom t-shırt'ı aldım süper!!!!!!!!!
_ToM_YaqmUr_
Tokio Fanı
Tokio Fanı
_ToM_YaqmUr_

MesajKonu: Geri: TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR   TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR EmptySalı Nis. 01, 2008 5:33 pm

çanta,bileklik,kolye,sayamadığım kadar poster,t-shirt,yakında kaprisini ve yatak örtüsünü alıcam

En son askos_tommy tarafından Paz Nis. 20, 2008 7:00 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR   TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR EmptyÇarş. Nis. 02, 2008 7:19 pm

th nin satini ve gece lambasını aldım delü adam haftaya th nin yatak örtüsünü getiriyor söylimde şimdiden hihe adamı getimesi için her gün mağazayı bastım ancak çablarım 3 ay içinde sonuç buldu th nin yatak ötüsü alcam :D:D
_ToM_YaqmUr_
Tokio Fanı
Tokio Fanı
_ToM_YaqmUr_

MesajKonu: Geri: TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR   TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR EmptyÇarş. Nis. 02, 2008 9:21 pm

nerde satılıyo yatak örtüsü
TH_Tom kauliz

TH_Tom kauliz

MesajKonu: Geri: TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR   TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR EmptyC.tesi Nis. 19, 2008 8:17 pm

bende 5 rozet 1 canta 2 bardak 1 hırka 7poster bilgisi bulunan 3 dergi Razz lol!
Fatal1ty
Moderatör
Moderatör
Fatal1ty

MesajKonu: Geri: TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR   TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR EmptyPaz Mayıs 18, 2008 8:19 pm

Biraz övünmek gibi olacak ama ,45 tane rozet (salalmıyorm) 3 tişört 37 poster,25 kartpostal,5 küpe,3 kolye,1çanta,1 anahtarlık,3 Albüm,2DVD avr afro geek Fazla değil ama bunlar lol!
Fatal1ty
Moderatör
Moderatör
Fatal1ty

MesajKonu: Geri: TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR   TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR EmptySalı Haz. 10, 2008 10:21 am

konuyu zörtlettim galiba lol!
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

MesajKonu: Geri: TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR   TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR EmptySalı Haz. 10, 2008 7:13 pm

Evet biraz öyLe oLdu....

Babam aLmış bana sağoLsun ask :Tom^Lu tişört(o kadar BiLL Li dedim ama haLa ikisini karıştırıyor:sov: seytan ),1 tane mum yandann ,bardağı,eldiveni,şapkası ve yastığı gosluk

VaLLa nereden buLduğunu biLmiyorum ama iyikide buLmuşgosluk

Canım babam benim ask
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR   TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR EmptySalı Haz. 10, 2008 8:43 pm

Twisted Evil evet

TOKİO HOTEL'Lİ HANGİ EŞYALARINIZ VAR
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-