Tokio Hotel Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Türkiye

tokio hotel türkiye forum

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

bir kızın hayali

5 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

bir kızın hayali Empty
MesajKonu: bir kızın hayali   bir kızın hayali EmptyC.tesi Ocak 12, 2008 10:56 pm

''Bir konserde tanıştım onlarla.Konserden sonra kuliste buluştum hepsiyle.Onları görebilmek için bütün engelleri aşmıştım ve onlarla tanışma fırsatı bulmuştum...

o zamanlar onlarla yeni tanışmıştım şimdi ise iyi kankalar gibiyiz.Her yere onlarla beraber gidiyorum.Hatta bazı kliplerinde benide davet ediyorlar bende onlarla kliplerinde oynuyorum...''

bunların hepsi bir hayal.Bunların hepsi bir rüya.Bunlar küçük bir kızın hayallariydi.Ama şimdi o küçücük kız büyüdü...büyüdü.Şimdi bu hayallerinin hepsinin gerçek olmasını umut ediyor.Ahh!!!evet gerçekten umut ediyor.Onları görebilmek için herşeyi göz önüne alıyor.Hergün onları düşünüyor tekrar ve tekrar.Rüyalarına giriyor artık onlar olmadan yapamıyor.Onların ülkelerine gelip konser vermelerini istiyor.Hergün onları düşünüyor onlar hakkında her yeni bilgiyi dakikası dakikasına biliyor.EVETT!!işte hayalleri sonunda oldu en sevdiği grup tokio hotel ülkelerine geliyor.onları görecek onlarla tanışacak,bunu umut ediyor.Ve sonunda konser günü...en güzel kıyafetlerini giyiyor harika bir kız oluyor ve konsere gidiyor.Konserde bill'in dikkatini çekmeyi başarıyor ve onlarla konser sonrası buluşuyor.Evet sounda bu kızın hayallari gerçek oldu.Onlarla buluştu.BU onun en çok istediği şeydi ve sonunda da yaptı.Bu ana bir rüya gibi gelmişti.Ama değildi bunun bir rüya olup olmadığını anlamak için kendini cimcikledi.Ama hayır bu bir rüya değildi.Karşısında tokio hotel vardı.Kalbi küt küt atıyordu.Tokio hotel ona bazı sorular soruyor oda kekeliyerek cevap veriyordu.Kısa bir konuşmanın ardından içi rahatlamış artık onlara alışmaya başlamıştı.artık oda onlara sorular soruyor hiç tereddütsüz konuşuyordu.Ve sonunda veda vakti geldi çattı.Kızın yüzünde küçük bir gülümseme vardı ama yanaklarındanda iki damla göz yaşı süzülüyordu.Tom onun ağladığını gördü ve daha fazla dayanamıyarak sordu''Neden ağlıyorsun''dedi.kız gözlerindeki yaşı silerek hiç birşey olmamış gibi davrandı.Ama tom herşeyin harkındaydı kız onlardan ayrılmak istemiyordu.Tom ona bu kadar üzülmemesini söyleyim ona numarasını verdi.Bu konuşmalar diğerlerininde dikkatini çekimişti.Onlarda teker teker numaralarını verdiler.Kızın yüzünü yeniden bir sevinç kapladı ama yinede şimdilik ayrıldıkları için üzülüyordu.Bir ara tam gidiyorlarken kız ile Tom göz göze geldiler ve tom ona göz kırptı.Kız sevincinden havalara uçtu.Hayalinin gerçek olması onu çok sevindirmişti.B u yaşadığı şeyleri hiç unutamadı...
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

bir kızın hayali Empty
MesajKonu: Geri: bir kızın hayali   bir kızın hayali EmptyPaz Ocak 13, 2008 12:22 am

güzeL. Twisted Evil hayaller ve umutlar üzerine yaşıyoruz bir gün gerçk olcak umuduyla ama farkında deilizki bir gün gerçk olucak derken bile bir umut var içimzde(noluyo yaa)
Misafir
Misafir

bir kızın hayali Empty
MesajKonu: Geri: bir kızın hayali   bir kızın hayali EmptyPaz Ocak 13, 2008 10:34 am

ne demek istiyosun sen ya?
Cursed
Admin
Admin
Cursed

bir kızın hayali Empty
MesajKonu: Geri: bir kızın hayali   bir kızın hayali EmptyPaz Ocak 13, 2008 12:48 pm

yine felsefe yapıyo canım takma sen onu lol! çok beğendim ben :D
https://tokiohotelturkey.yetkinforum.com
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

bir kızın hayali Empty
MesajKonu: Geri: bir kızın hayali   bir kızın hayali EmptySalı Ocak 15, 2008 5:23 pm

rainbow demiş ki:
yine felsefe yapıyo canım takma sen onu lol! çok beğendim ben :D
evet doğru bende var öyle şeler takma sen güzel olmuş
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

bir kızın hayali Empty
MesajKonu: Geri: bir kızın hayali   bir kızın hayali EmptySalı Ocak 15, 2008 5:34 pm

çok güzel olmuş bu kesin gerçektir.bir genç kızınhayali.iy iyi tek kalmıyacağım bu sitede benim gibi felsefeciler varmış. seytan
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

bir kızın hayali Empty
MesajKonu: Geri: bir kızın hayali   bir kızın hayali EmptySalı Ocak 15, 2008 5:39 pm

kaulitzgirl demiş ki:
çok güzel olmuş bu kesin gerçektir.bir genç kızınhayali.iy iyi tek kalmıyacağım bu sitede benim gibi felsefeciler varmış. seytan
xD Twisted Evil
THemo<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
THemo<3

bir kızın hayali Empty
MesajKonu: Geri: bir kızın hayali   bir kızın hayali EmptyÇarş. Ocak 16, 2008 6:35 pm

çok güzel olmuş yasemincim
bu her tokoı hayranlarının hayelidir
bu tür hayalleri olan insanların hayalleri umarım gerçekleşir(bende dahil tabbiiii.......)
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

bir kızın hayali Empty
MesajKonu: Geri: bir kızın hayali   bir kızın hayali EmptyÇarş. Ocak 30, 2008 11:07 pm

YA BURAYA YAZMASI KOLAYDA BUNLARI YAPMAK ZORRR:D

bir kızın hayali
1 sayfadaki 1 sayfası