Tokio Hotel Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Türkiye

tokio hotel türkiye forum

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Tom ve o sapık röpörtaj

+3
Cursed
Broken
MissCepkin<3
7 posters
YazarMesaj
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

Tom ve o sapık röpörtaj Empty
MesajKonu: Tom ve o sapık röpörtaj   Tom ve o sapık röpörtaj EmptySalı Ara. 11, 2007 6:52 pm

Mükemmel aşkı nasıl bulursunuz? MAX, her kadını elde edebilen Tom Kaulitz(18) e kısa dönemli partnerinin sahip olması gereken kriterleri sordu…

MAX: Ne tür kadınlarla ilgilenirsin?
Tom: İlk olarak, bir kadın tipi tercih etmem. Sarışın, esmer veya kızıl fark etmez. İkinci olarak, eğer bir tip belirtseydim bunun tamamiyle aptalca olduğunu itiraf ederim. Ciddi olarak, gerçekten birleşmesi lazım Aslında bu her şey demek değil. Uzun süreli ilişkilerde çok kötüyüm ve genelde bir gece esnasında bu karakterle ilgili bir şey olmuyor. Bunun dışında bir şey söyleyen insanlar yalancı…

MAX: Hangi ünlü kadınla bir gece geçirmek isterdin?
Tom: Ünlü bir kadının peşinden gitmek çok sıkıcı ama tekrar düşündüğümde ilginç olabilirdi. Aklıma birçok isim geliyor: Olsen ikizleri, Angelina Jolie, Jessica Alba, Playboy Mansion daki 3 kız…

MAX: Bir kadını nasıl etkilersin?
Tom: Eğer her zaman başarılı olan bir şey yaptığımı söylersem veya bir kadını baştan çıkarmak için bir formülüm olduğunu anlatırsam yalan olur. Olayın akışına bırakırım. Bunu söylemek benim için kolay ama gruptaki diğer 3 lüzumsuzun bu konuda anlatacak bir şeyleri yok ( çok ayıp çok )

MAX: Seni baştan çıkaran nedir?
Tom: Ben bir avcı avcısıyım. Kadını ikna etmem lazım. İlgilenmiyormuş gibi yapmalarına bayılıyorum

MAX: Ve seni gerçekten baştan çıkaran şey?
Tom: Ahlaksız konuşmalar! Kadınlar yatakta daha az konuşmalılar. Çığlıklar olabilir (ohhhaaaa Tom yavaş affraid )

MAX : Bir sürü kız hayranın seninle yatmak istiyor ? Kim bunu başarabilir , kim başaramaz ?
Tom : Kimseyi elemem aslında ... ama işte kısıtlı zamanım var ve Maalesef bir gün sadece 24 saat ..

MAX: Hiç aşık oldun mu ?
Tom : Hayır , asla . Dürüst olmak gerekirse aşka inanmıyorum .. Tek gecelik aşklar dışında .

MAX : En uzun ilişkin ??
Tom : Sanırım 2 seneydi ... Ondan beri 2 günden daha uzun bir ilişkim olmadı ...

MAX : Hiç bir kadın için çılgınca bir şey yaptın mı ?
Tom : Hiç aşık olmadığım için , çılgınca bir şey yapmadım bir kadın için ...

MAX : Sex yaptığın acayip yerlerr ??
Tom : Hmm . Tarla (gülerr-ohaa yuh). Sonuçta tabii sadece ben olmadım bir şeyler tarafından ısırılan … Korkunçtu . Böceklerden nefret ederim . Evde yapmayı tercih ederim , bütün mekan senin oluyor

Arkadaşlar yorum sizin bence yuh yani tom ağır ol diyorum daha bir çok şey diyorumda burda denmezz :rabbit:

THFANTR sitesinden,Yume ve Miss_Pride çevirisinden alıntıdır!!

rainbow
Broken
Tokio Sever
Tokio Sever
Broken

MesajKonu: Geri: Tom ve o sapık röpörtaj   Tom ve o sapık röpörtaj EmptySalı Ara. 11, 2007 7:45 pm

Alıştık biz abi sende rahat ol :tongue: işte bildiğimiz tom,şaşırtıcı değil,(defalara aynı şeyleri okuyunca insan haliyle şaşırmıyor lol! ) biz onu bu haliyle kabulleniyoruz,napalım lol!
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Tom ve o sapık röpörtaj   Tom ve o sapık röpörtaj EmptySalı Ara. 11, 2007 8:26 pm

mecburen alıştık ama yani baya kopmuş burda çığlık , tarla falan .Artık ne diyim odaya tamam dedik hadi arabada neyse de tarla yani artık ne diyim :D
Cursed
Admin
Admin
Cursed

MesajKonu: Geri: Tom ve o sapık röpörtaj   Tom ve o sapık röpörtaj EmptyÇarş. Ara. 12, 2007 7:51 pm

o tarladaki böcükler seni soksun,geber emi Evil or Very Mad
tecavüzcü coşkun un yandan geçmişi Twisted Evil
SAPIK GERİ İNSAN !
O çığlıklarını alır,bir yerine sokar,sonra çıkarır,sonra bir daha sokarım.Evet bunu yaparım Evil or Very Mad
Sen görürsün bi elime geç varya sopayla peşindeyim hergün, yakcam seni Tom Kaulitz Twisted Evil
https://tokiohotelturkey.yetkinforum.com
Miss_Pride

MesajKonu: Geri: Tom ve o sapık röpörtaj   Tom ve o sapık röpörtaj EmptyPtsi Ara. 24, 2007 5:07 pm

Röpörtaj için sağolun...

Keşke kaynak olarak da TokioHotelFanTr nin çevirmenleri Yume ve Miss_Pride ın çevirisinden copy-paste yapılmıştır diye yazsaydınız...

En İyiler Her Zaman Taklit Edilir...

Miss_Pride...
Cursed
Admin
Admin
Cursed

MesajKonu: Geri: Tom ve o sapık röpörtaj   Tom ve o sapık röpörtaj EmptySalı Ara. 25, 2007 9:14 pm

Haklısın.Teşekkürler.Bundan sonra dikkat edilicek emin olabilirsin.
Ayrıca belirtmek istiyorum bende sizin sitenizin bir üyesiyim ve sizi taklit etmeye veya en iyi olmaya çalışmıyoruz.Sadece onlarca siteden bir tanesi.
https://tokiohotelturkey.yetkinforum.com
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Tom ve o sapık röpörtaj   Tom ve o sapık röpörtaj EmptyÇarş. Ara. 26, 2007 5:03 pm

Evet en iyi olmak amacımız değil,ayrıca bende üyeyim.Eğer taklit edilecek bir site isteseydik bu sizinki olmazdı emin olun daha muhteşem sitelerde var en azından onları taklit ederdik.Rainbowa katılıyorum onlarca siteden sadece bir tanesi.Bu arada haklı olmadığını söylemiyorum evet haklısın dikkat edicem bidahakine! :)
Broken
Tokio Sever
Tokio Sever
Broken

MesajKonu: Geri: Tom ve o sapık röpörtaj   Tom ve o sapık röpörtaj EmptyÇarş. Ara. 26, 2007 5:12 pm

Miss_Pride demiş ki:
Röpörtaj için sağolun...

Keşke kaynak olarak da TokioHotelFanTr nin çevirmenleri Yume ve Miss_Pride ın çevirisinden copy-paste yapılmıştır diye yazsaydınız...

Miss_Pride...

Her sözüne katılıyorum...En iyiler her zaman taklit edilir hariç!Niyetimiz de en iyisi olmak değildi,arkadaşlar arasında açılmış bir site,hatırlatırım...Meliscime de katılıyorum,sadece onlarca siteden birisi olabiliriz ama thfantr de öyle değil mi?
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Tom ve o sapık röpörtaj   Tom ve o sapık röpörtaj EmptyÇarş. Ara. 26, 2007 5:20 pm

The_ScreaMeR demiş ki:
Miss_Pride demiş ki:
Röpörtaj için sağolun...

Miss_Pride...

Her sözüne katılıyorum...En iyiler her zaman taklit edilir hariç!Niyetimiz de en iyisi olmak değildi,arkadaşlar arasında açılmış bir site,hatırlatırım...Meliscime de katılıyorum,sadece onlarca siteden birisi olabiliriz ama thfantr de öyle değil mi?
Evet,bencede ama şöyle bir şey var:eğer en iyiler herzaman taklit ediliyorsa bile tokiohotelfantr EN iyimi ?
Broken
Tokio Sever
Tokio Sever
Broken

MesajKonu: Geri: Tom ve o sapık röpörtaj   Tom ve o sapık röpörtaj EmptyÇarş. Ara. 26, 2007 6:11 pm

dunkelnacht<3 demiş ki:
The_ScreaMeR demiş ki:
Miss_Pride demiş ki:
Röpörtaj için sağolun...

Miss_Pride...

Evet,bencede ama şöyle bir şey var:eğer en iyiler herzaman taklit ediliyorsa bile tokiohotelfantr EN iyimi ?
kesinlikle bu göreceli bir kavram ama benim şahsi görüşüme göre HAYIR!
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Tom ve o sapık röpörtaj   Tom ve o sapık röpörtaj EmptyÇarş. Ara. 26, 2007 6:13 pm

The_ScreaMeR demiş ki:
dunkelnacht<3 demiş ki:
The_ScreaMeR demiş ki:
Miss_Pride demiş ki:
Röpörtaj için sağolun...

Miss_Pride...

kesinlikle bu göreceli bir kavram ama benim şahsi görüşüme göre HAYIR!
evet katılıyorum bencede hayır ama diyorum BENCE
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Tom ve o sapık röpörtaj   Tom ve o sapık röpörtaj EmptyCuma Ara. 28, 2007 4:52 pm

ayrıcada biz sitemizi tanıtmak amacıyla başka sitelere üye olup böyle msjlar yazmıyoruz! Evil or Very Mad
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tom ve o sapık röpörtaj   Tom ve o sapık röpörtaj EmptyC.tesi Ocak 12, 2008 1:18 pm

ya tom grubun sapığı zaten siz bunu bilmiyormuydunuzzz kaç kişiyle yattığını flnn ben söliyim şimdiye kdr 25 mi 27 mi ne o sayıda kızla yatmış ve yattığı kızların yaşlara 13 ile 16 arasındaymış
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Tom ve o sapık röpörtaj   Tom ve o sapık röpörtaj EmptyC.tesi Ocak 12, 2008 1:29 pm

1) tabikide bunu biliyoruz cnm
2)ayrıca o 25 veya 27 diil geçn seneki röpörtaj o şuan 50 veya 60 larda bişi sanırım:S
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: Tom ve o sapık röpörtaj   Tom ve o sapık röpörtaj EmptyC.tesi Ocak 12, 2008 2:04 pm

oooof her th sitesinde bu röpörtaj ya aşık olanların canını yakıo bnm gibi walla sizi bilmem Embarassed
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tom ve o sapık röpörtaj   Tom ve o sapık röpörtaj EmptyC.tesi Ocak 12, 2008 5:27 pm

biliyorum bende aşığım ona bakarsan tom'a ama kabullenmek zorundayız
THemo<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
THemo<3

MesajKonu: Geri: Tom ve o sapık röpörtaj   Tom ve o sapık röpörtaj EmptyC.tesi Ocak 12, 2008 9:38 pm

offfffff yha ne bu çektiğimzzzz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tom ve o sapık röpörtaj   Tom ve o sapık röpörtaj EmptyC.tesi Ocak 12, 2008 9:50 pm

evet yA nedir bu çektiğimizz
ToOo(M)eRvE
Tokio Sever
Tokio Sever
ToOo(M)eRvE

MesajKonu: Geri: Tom ve o sapık röpörtaj   Tom ve o sapık röpörtaj EmptyC.tesi Ocak 19, 2008 6:39 pm

tarla mı?? laugh ama evet alıştık hem sen türküyeye gel aşık olursun tabi beni görürsen ToOoM
:lover:
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Tom ve o sapık röpörtaj   Tom ve o sapık röpörtaj EmptyC.tesi Ocak 19, 2008 7:08 pm

tom&merve demiş ki:
tarla mı?? laugh ama evet alıştık hem sen türküyeye gel aşık olursun tabi beni görürsen ToOoM
:lover:
evet tabii ben düşünemiyorum tomun Türkiye'de bu röpörtajları yaptığını valla bide Tom burda kız atarmış yatağa ertesi gün kızı "Yasemin'in Penceresi"nde görüyoruz filan komedi olur öhömm nese konu söhbete döndü

Tom ve o sapık röpörtaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-