Tokio Hotel Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Türkiye

tokio hotel türkiye forum

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

MTV Europe Music Awards!

+6
ToOo(M)eRvE
zikzak
MissCepkin<3
Angel[OfDeath]
Cursed
Broken
10 posters
YazarMesaj
Broken
Tokio Sever
Tokio Sever
Broken

MTV Europe Music Awards! Empty
MesajKonu: MTV Europe Music Awards!   MTV Europe Music Awards! EmptyPerş. Kas. 01, 2007 11:27 pm

Tokio Hotel Inter Act'de ödül aldı :cheers: ,verdikleri tepki tek kelimeyle inanılmazdı.Bill havalara uçtu.Ve Avrupa'ya teşekkür etti.Bizde teşekkür isterizz lol!
Yaşasın Tokio Hotel'imiz ödül aldıııı :cheers:
Cursed
Admin
Admin
Cursed

MesajKonu: Geri: MTV Europe Music Awards!   MTV Europe Music Awards! EmptyCuma Kas. 09, 2007 7:58 pm

Harikaydı ya bende izledim süperdi.Gerçekten o sonuna bittim hele.Billde süper ingilizce konuştu.Ama hakettiler ödülü.Sonuçta az çalışmadılar yani. :)
https://tokiohotelturkey.yetkinforum.com
Angel[OfDeath]
Tokio Sever
Tokio Sever
Angel[OfDeath]

MesajKonu: Geri: MTV Europe Music Awards!   MTV Europe Music Awards! EmptyCuma Kas. 09, 2007 9:26 pm

diğer grup üyelerinin özelliklede Bill in heyecanı görülmeyecek gibi değildi,Bill in gözleri doluydu,Gustav ödülü aldıklarını öğrendiğininden itibaren gözleri gülmeye başladı,gerçekten muhteşemdi
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: MTV Europe Music Awards!   MTV Europe Music Awards! EmptyPaz Kas. 11, 2007 3:32 pm

Evet katılıyorum Bill havalara uçtu Tom zaten sahneye gelir gelmez ödüle sarildı.Bayadır bekliyolardı heralde,muhteşemdi. :cheers:
zikzak

zikzak

MesajKonu: Geri: MTV Europe Music Awards!   MTV Europe Music Awards! EmptyPaz Ara. 02, 2007 5:00 pm

süperdı bir o nıcola olmasa daha guzel olucaktı
ToOo(M)eRvE
Tokio Sever
Tokio Sever
ToOo(M)eRvE

MesajKonu: Geri: MTV Europe Music Awards!   MTV Europe Music Awards! EmptyC.tesi Ocak 19, 2008 10:25 pm

evet zikzak a katılıyorum :engel:
THemo<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
THemo<3

MesajKonu: Geri: MTV Europe Music Awards!   MTV Europe Music Awards! EmptyPaz Ocak 20, 2008 11:21 am

evet haklısın canım
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: MTV Europe Music Awards!   MTV Europe Music Awards! EmptyPaz Ocak 20, 2008 2:22 pm

ben o nicoleyi varya neyse ya birde lamn isimi ay ne güzel diyo tom. Neutral
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: MTV Europe Music Awards!   MTV Europe Music Awards! EmptyPaz Ocak 20, 2008 3:22 pm

ya varya o gece yüzünden okula bile gitmemiştim sırf tokıo hotel i yani tomu izlemek için :lover:
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

MesajKonu: Geri: MTV Europe Music Awards!   MTV Europe Music Awards! EmptyÇarş. Ocak 30, 2008 10:53 pm

YA BEN İZLEYEMEDİM AMA YOUTUBEDE VİDEO SUNU İZLEDİM VE GERÇEKTEN SPR YA WE SONRA ÖDÜLÜ ALIP İÇERİYE GİRDKLERİNDE Bİ RÖPÖRTAJ YAPIYOLARDI ORADA TM ÇOK KOMİK BŞİ YAPIYODU VE SPR D YA ÇOK KOMİK OLMUŞTU:D

YA BEN İZLEYEMEDİM AMA YOUTUBE DA VİDEOSUNU İZLEDİM VE GERÇEKTEN SÜPER YA VE SONRA ÖDÜLÜ ALIP İÇERİYE GİRDİKLERİNDE BİR RÖPÖRTAJ YAPIYORLARDI ORADA TOM ÇOK KOMİK BİR ŞEY YAPIYORDU VE SÜPERDİ YA ÇOK KOMİK OLMUŞTU :D

MissCepkin<33
rockergirl
Tokio Sever
Tokio Sever
rockergirl

MesajKonu: Geri: MTV Europe Music Awards!   MTV Europe Music Awards! EmptyC.tesi Haz. 14, 2008 2:17 pm

ya ben de izleyemedim video falan yok mu koysanız?şu nicole denen kadının ne yaptığını merak ettim ya anlatsanıza?
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

MesajKonu: Geri: MTV Europe Music Awards!   MTV Europe Music Awards! EmptyPaz Haz. 15, 2008 7:26 pm

ta$ ßeßenq ßinqiy demiş ki:
YA BEN İZLEYEMEDİM AMA YOUTUBEDE VİDEO SUNU İZLEDİM VE GERÇEKTEN SPR YA WE SONRA ÖDÜLÜ ALIP İÇERİYE GİRDKLERİNDE Bİ RÖPÖRTAJ YAPIYOLARDI ORADA TM ÇOK KOMİK BŞİ YAPIYODU VE SPR D YA ÇOK KOMİK OLMUŞTU:D

YA BEN İZLEYEMEDİM AMA YOUTUBE DA VİDEOSUNU İZLEDİM VE GERÇEKTEN SÜPER YA VE SONRA ÖDÜLÜ ALIP İÇERİYE GİRDİKLERİNDE BİR RÖPÖRTAJ YAPIYORLARDI ORADA TOM ÇOK KOMİK BİR ŞEY YAPIYORDU VE SÜPERDİ YA ÇOK KOMİK OLMUŞTU :D

MissCepkin<33

Öykü öyLe birşey yapmışsın ki görende hepsi yaLnış zannedicek böyLe yapmamaLıydın:/:

MTV Europe Music Awards!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tokio Hotel - NRJ Music Awards 2008 - 26.01.2008