Tokio Hotel Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Türkiye

tokio hotel türkiye forum

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Her Şey Seninle Güzel

2 posters
YazarMesaj
AnTidote

AnTidote

Her Şey Seninle Güzel  Empty
MesajKonu: Her Şey Seninle Güzel    Her Şey Seninle Güzel  EmptySalı Ağus. 31, 2010 11:08 pm

[img]URL=https://2img.net/r/ihimizer/i/hrsysnlekopiels8.jpg/]Her Şey Seninle Güzel  Hrsysnlekopiels8[/URL][/img]

1.bölüm

Sabah yine güneşin muhteşem ışıltısıyla uyandım.Bugün sanki diğerlerinden daha farklıydı.Ama hiç değişmeyen bir şey oda okulun olması.Nedense bazen okula gitmediğim için canım sıkılsa da bazen de okuldan nefret ediyorum.Çözemedim daha kendimi her neyse ben kendi düşüncelerimle boğulurken aniden odama annem daldı.Sanki ne var
A:hadi çabuk kalk tatlım okula geç kaldın
Ben zaten kalkmıştım ama her neyse(çocuklar duymasındaki dominant teyze gibi oldu)Sırf bunu söylemek için dalmış odama hemencecik çıkıp gitti.Üstüme güzel bir t-shirt altıma da dar paça bir jean giydim ve en sevdiğim süper starlarımı da ayağıma geçirdikten sonra koştura koştura aşağıya indim.Babam yoktu etrafta görünmüyordu.
B:anne babam nerde?ona bir şey söyleyecektim.
A:dün apar topar italya’ya gitti önemli işleri varmış.
Hadi ya babamın da hep önemli işleri oluyor zaten yüzünü gören cennetlik(böyle söyleniyordu galiba)
kahvaltımı bir güzel ettim hatta annemde yardım etti bütün yemekleri ağzıma öyle bir tıkıştırdı ki boğuluyordum az kalsın.Kahvaltımı ettikten sonra okula gitmek için babamın anahtarını alırken gözüm aynaya takıldı.yıllardır fark etmediğim bir şeyi fark ettim.Açık kahverengi düz saçlarım yeşil gözlerimle o kadar uyumluydu ki eskiden okul arkadaşlarımın çok çirkinsin yüzüne bile bakamıyoruz lafını yalancı çıkarmıştı.Birde ayıptır söylemesi boyumda çok uzundur ve fiziğimin hep çok güzel olduğunu söylerler.
Arabama atladım ve okulun yolunu tuttum.okula yine o havalı yürüyüşümle girdim sanki herkes bana bakıyordu ne tuhaf histi o öyle.Gözlerim en yakın arkadaşımı aradı.O diğeleriyleydi hemen onların yanından ayrılıp bana doğru geldi.
Adalie:Günaydın Dustine
B:Sanada günaydın.Bugün çok güzel bir gün öyle hisse- derken salağın biri bana öyle bir çarptı ki yerimde 1 tur attıktan sonra bana çarpmanın etkisiyle yere düşen kişinin kucağına düştüm.O kadar kızgındım ki yüzüne baktığımda sanki bu kızgınlık biraz dinmişti ama hiç dinmişte değildi(nasıl cümle ama)
Biraz tatlı ve yakışıklı olabilirdi ama benim gazabımdan kurtulamazdı.Ben onu yüzüne bön bön bakarken ve bu bakma biraz uzun sürmüş olacak ki
X:Özür dilerim ama üstümden kalkarsan memnun olacağım

1.bölümün sonu

En son AnTidote tarafından Ptsi Kas. 15, 2010 12:20 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
BiLL's_AnqeL_<3
Tokio Sever
Tokio Sever
BiLL's_AnqeL_<3

MesajKonu: Geri: Her Şey Seninle Güzel    Her Şey Seninle Güzel  EmptyPerş. Kas. 11, 2010 9:47 pm

:lover: Aaah çok güzel ! Devamını bekliyorum !
AnTidote

AnTidote

MesajKonu: Geri: Her Şey Seninle Güzel    Her Şey Seninle Güzel  EmptyCuma Kas. 12, 2010 11:27 pm

Teşekkür ederim beğenmene sevindim ama ne yazıkki tek okuyucum sensin :( senin adına diğer bölümü koyuyorum :)

2.bölüm

[/center]Kod Adı:Kader

X:Özür dilerim ama üstümden kalkarsan memnun olacağım
Oflaya puflaya üzerinden kalktım ve benim gazabımdan kurtulamaz demiştim demi işte öyle oldu.

B:Sen naptığını sanıyorsun beeee ( Şaika moduna girdim)

X:Asıl sen napıyorsun hem üstüme düş hem bağır olacak şey mi diyip bir adım daha bana yaklaştı etrafıma bakmamla bütün okulun bizim çevremizde olduğunu gördüm.Tanımadığım biriyle ilk defa kavga ediyordum.O kadar inatlaşmıştık ki
Kafalarımızı birbirine dayadık dişlerimi sıkarak

B:Sen kim olduğunu sanıyorsun dememle etraftan bir ooooo sesi geldi

X:Senin tahmin edemeyeceğin biri. dediği anda yine ooooo sesleri duyuldu

B:Kimmiş baka- derken oradan bir öğretmenin bize doğru geldiğini gördüm ve
şeker kız moduna girerek demin kavga ettiğim (!)sevgili arkadaşımın koluna
girdim ve onu çekiştirmeye başladım bana -neoluyor- bakışı attıktan sonra onun
bu okula yeni geldiğini ve Mr.Blake’in ne kadar acımasız biri olduğunu bilmediği için ona bir açıklamada bulundum

B:Sen galiba okulda yenisin o Mr.Blake okulun en sert öğretmeni odur tabi bunu söylerken her zamanki gibi (!)sakin değildim.tabi ben ona böyle söyleyince rol yapmaya başladı ve koluma daha sıkı sarıldı
.
B:Bu arada ben Dustine kavgamızdan dolayı sevgili (!) arkadaşım senle tanışma fırsatımız olmadı.

X:Bende Tom tahmin ettiğin gibi okula yeni geldim

B:Belli belli

T: Efendim

B:Yok bir şey sınıfa gidecektim de kolumu bırakır mısın demiştim. Yüzü biraz kızararak

T:Peki

dedi sanki demin hiç kavga etmemişiz de çok yakın arkadaşmışız gibi geldi.O başka tarafa ben başka tarafa gittik.Tam sınıfın kapısından girerken yanımda yine biri beraber girmeye çalışıyoruz ama kapıya sıkıştık.yanımdakinin yüzüne baktım yinemi o bu Tom’du.Nedir bu bahtsız kaderim.

B:Yine mi sen

T:Evet ben hem senin burada ne işin var?

B:Sınıfıma girmeye çalışıyorum ama olmuyor

T:İnanmıyorum burası senin sınıfın mı

Tabi biz bunları konuşurken kapıda sıkışık haldeyiz ve sınıftan kahkahalar geliyor.Bu kadar rezil olacak ne yaptım ben.
Kazma insan bi çekilir de yol verir.

B:insan bi yol verir çekilsen de geçsem

T:Asıl sen çekil ben yol falan vermem kız değil misiniz hepiniz kibarlık
beklersiniz bide siz yapın da görelim demesiyle

benim sinir kat sayılarım arttı ve boşta kalan elimle onu ittirdim öyle bi ittirme oldu ki hem kapıdan çıktı hem de birazcık sendeledi.Bana boşuna dememişler elin çok ağırdır diye.Ben onu ittirdikten sonra öğretmen girdi zaten içeri bende Adalie’nin yanındaki yerimi aldım.Derslerim çok iyidir onun için o kadar konsantre olmuşum ki birinin bana kağıt attığını hissetmemişim.Dersin bitiminde kağıdı açtım ve okudum

“Ne haber İNATÇI”kimin yazdığını tahmin edebiliyorum.bide inatçıyı büyük harflerle yazmış bu beni deli mi etmek istiyor.Bide derste yani benim gibi birine yapılacak iş mi çık çık çık. O bir dahaki derste görür.her neyse ben bu düşüncelerdeyken –sinirlenince kızarırım- Adalie bana tuhaf tuhaf bakıyormuş
Bende ona –nebakıyon-bakışı attıktan sonra

A:Hadi dışarı çıkalım dedi

B:Tamam (çok masumum ya)

Ne kadar kötü bir kaderim var tam aşağıya iniyorduk zil çaldı inanmıyorum
Bir dahaki ders için sınıfları değiştirdik herkes istediği yere oturuyordu ama şimdi bize dersi olan coğrafya öğretmeni kendi oturtmak isteği yerlerde oturacaktık.uzun süre okulda yoktu onun için şimdi kendisi belirleyecek inşallah ben Adalie ile otururum.Öğretmen sınıfa girdi bize oturabilirsiniz dedikten sonra

C.Ö:Sizinde bildiğiniz gibi herkesin yerini ben belirliyorum onu için herkes çantasını alıp benim yanıma geliyorsunuz dedi

bizde hemen harekete geçtik
Ne yazık ki Adalie’yi başka biriyle oturttu.Tahtada ben ,Tom bi de yanında bi erkek daha vardı .ben neden onunla tanışmamıştım.

C.Ö:Dustine sen ve Bill arkadaki boş sıraya geçin

Oleyyy nasıl sevindiğimi anlatamam Tom la oturmayacaktım bi de onu çekemezdim.Yalnız bir sorun vardı Bill kim.Bill’e tenefüste tanışsak nolurdu ki.

Tenefüs zili çaldığında Bill in bana baktığını hissettim.Ona doğru döndüğümde bir çift gözle karşılaştım(altıncı hissim kuvvetlidir)Ona –neoluyorheyordamısın- bakışımı attım.elini uzattı çok kibardı ve çok şekerdi her an eriyebilirdim

Bi:Merhaba ben Bill

B:Merhaba ben de Dustine

Ben lafımı bitirir bitirmez birden başımın üstünde Tom un beklediğini gördüm

T:Bill hadi çıkmıyor muyuz kardeşim

Sanki kardeşimi daha vurgulu bir şekilde söyledi(aynı yaşta oldukları için ikiz olduklarını düşünerek).Ben gözleri aşırı derecede açılmış bir şekilde

B:Siz ikiz misiniz –ama hiç birbirinize benzemiyorsunuz diyebildim

Onlarda bana gülerek cevap verip gittiler ama sanki Bill bana bir şey diyecekti Tom onu kolundan çektire çektire dışarı çıkarttı.Ben bunu sana ağır ödetecektim.hemen oturduğumuz sıraya biraz uhu döktüm iyice yaydım ki belli olmasın.Ders zili çaldığı zaman onu yanıma çağırıp sanki bir şey soracakmış gibi yaptım en*yi hemen de geldi.sıraya oturdu ve bende bir gülme başladı Tabi (!)sivri zekalı Tom hiçbir şey anlamadan sorduğum soruya cevap veriyordu.Soruyu anlatması bitti teşekkürümü ettim ve yerinden kalkmadan öğretmen içeri geldi inanmıyorum ya bu kadarda olmaz.Bugün bende kesin bir şeyler var.Beyefendi hiç yerinden bile kalkmadı.dersin ortalarına geldiğimizde öğretmen onu tahtaya çağırdı-sonunda gidiyor oley-yerinden kalktığı anda cırt sesi geldi.Pantolonu yırtılmış ve biraz ucundan boxerı görünüyordu.Tabi o sesin kendinden geldiğini hissedince hemen ellerini arkasına aldı ve

T:Sen bittin Dustine.Seni elime bir geçirirsem demesiyle bende yerimden fırladım ve koridorda amansız bir takip başladı.Ben tam arkama baktım geliyormu diye bana el kol hareketleri yapıyordu önümü falan gösteriyordu benim önüme bakmamla açık kalan bir dolapla yüzümün buluşması çok kötü olduDaha sonra kafamı dolaba çarpmanın etkisiyle bide çok lazımmış gibi yere çarptım her yer kararmaya başladı –noloyol*n-

Tom

B: Dustine Dustine uyansana hadi
………………………………..

2.Bölümün Sonu

BiLL's_AnqeL_<3
Tokio Sever
Tokio Sever
BiLL's_AnqeL_<3

MesajKonu: Geri: Her Şey Seninle Güzel    Her Şey Seninle Güzel  EmptyCuma Ara. 10, 2010 5:54 pm

Oha. Bu kadar iyi yazmayı nasıL başarıyosun anLayamadım ask
ki.. çok yazık .artık forumdaki üyeLer hiç aktif değiL.. hatta admin biLe..
anLayamıyorum..madem ki aktif oLmayacaksınız neden üye oLursunuz ki..
BöyLesine güzeL bir hikayeyi kaçırdıkLarı için üzüLmeLiLer hihe
AnTidote

AnTidote

MesajKonu: Geri: Her Şey Seninle Güzel    Her Şey Seninle Güzel  EmptyCuma Ara. 10, 2010 9:20 pm

çok teşekkür ederim beğenmene sevindim kimse girmiyo bence bölümleri koymanın bir anlamı yok istersen e-mail adresini ver mesaj atayım sana bütün bölümleri :)

Her Şey Seninle Güzel
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-