Tokio Hotel Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Türkiye

tokio hotel türkiye forum

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Çaldığımız Enstürümanlar...

+12
fanofbill
TH-ßill-Tom-kolik
Fatal1ty
_ToM_YaqmUr_
rockergirl
billltomaniac
THemo<3
ToOo(M)eRvE
Kaulitzgirl<3
MissCepkin<3
Cursed
Broken
16 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

Çaldığımız Enstürümanlar... - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Çaldığımız Enstürümanlar...   Çaldığımız Enstürümanlar... - Sayfa 2 EmptyC.tesi Tem. 19, 2008 12:00 pm

Evet ama oLmuyo işte seytan söv

EDİT:Birde benim piyano aşkım var..Onuda küçükLüğümde biraz çaLmıştım şu andada beni göndermeLeri için baskı yapıyorum...İnşaLLah yakın zamanda gidicem..Sonra hedef bateri :lover:

Bun arada resimdeki gitar güzeLmiş ama gitarı sevmiyorum gosluk
TH-ßill-Tom-kolik
Tokio Fanı
Tokio Fanı
TH-ßill-Tom-kolik

Location : chooq uzaq diyarlardann ßill^imin göslerinden xD Nerdn olcq AnamIn qarnndn... zalaaqqq xD

MesajKonu: Geri: Çaldığımız Enstürümanlar...   Çaldığımız Enstürümanlar... - Sayfa 2 EmptyCuma Ağus. 08, 2008 4:03 pm

okulun açıldığı ilk gün gitar kursuna başlıyom klasik gitar aldıkdan sonra akustik alıcam evde tek başıma çalmak için :engel:
http://tokiohotelturkey.gooboards.com/index.htm
AnGe^M-ToMiX-Sefgülüm
Tokio Sever
Tokio Sever
AnGe^M-ToMiX-Sefgülüm

Location : UzAqLaRdAn-MeSeLa-ToMuN-GüLüMsEmEsİnDeN xD ZaLaq Anacuqumun qarnından ßeße yHaFF

MesajKonu: Geri: Çaldığımız Enstürümanlar...   Çaldığımız Enstürümanlar... - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 09, 2008 8:29 am

rockergirl demiş ki:
ben klasik gitar aldımmm haha ama şimdilik sadece 2-3 parça çalabiliyorum çünkü daha kursa gitmedim fear klasik gitarı geliştirip elektro gitar almayı planlıyorum.

hayalimdeki gitar ise şu laugh ;

Çaldığımız Enstürümanlar... - Sayfa 2 Em2ea1

BU Bas giter canm ama bunun seklinde elektro gitarlar var. İskeletten yapma bile var bn gördüm
AnGe^M-ToMiX-Sefgülüm
Tokio Sever
Tokio Sever
AnGe^M-ToMiX-Sefgülüm

Location : UzAqLaRdAn-MeSeLa-ToMuN-GüLüMsEmEsİnDeN xD ZaLaq Anacuqumun qarnından ßeße yHaFF

MesajKonu: Geri: Çaldığımız Enstürümanlar...   Çaldığımız Enstürümanlar... - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 09, 2008 8:30 am

Ben blok flüt biliyorum bide sarkı sölüom enstürüman olarak ise keman calip tubişimin basını sisirmeyi düsünüorum:sarl: laugh haha fear
TH-ßill-Tom-kolik
Tokio Fanı
Tokio Fanı
TH-ßill-Tom-kolik

Location : chooq uzaq diyarlardann ßill^imin göslerinden xD Nerdn olcq AnamIn qarnndn... zalaaqqq xD

MesajKonu: Geri: Çaldığımız Enstürümanlar...   Çaldığımız Enstürümanlar... - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 09, 2008 1:00 pm

angee delirtme beni yaa bende senin başını şişiririm abicim ne var bunda... delü bee haha söv

EDİT: Şişir Şişir nasıl olsa ilerde konserlerde sarki söylicen alıştırma yap benim kafamda Kobay faresiyiz yaa :hug:
http://tokiohotelturkey.gooboards.com/index.htm
AnGe^M-ToMiX-Sefgülüm
Tokio Sever
Tokio Sever
AnGe^M-ToMiX-Sefgülüm

MesajKonu: Geri: Çaldığımız Enstürümanlar...   Çaldığımız Enstürümanlar... - Sayfa 2 EmptyPaz Ağus. 10, 2008 11:34 am

laugh laugh haha haha heheee
BiLL's_AnqeL_<3
Tokio Sever
Tokio Sever
BiLL's_AnqeL_<3

MesajKonu: Geri: Çaldığımız Enstürümanlar...   Çaldığımız Enstürümanlar... - Sayfa 2 EmptySalı Ocak 20, 2009 6:24 pm

blok flüt,klasik ve elektro gitar,az bateri,biraz yan flüt ve piyano afro
ROCK_GİRL
Tokio Sever
Tokio Sever
ROCK_GİRL

MesajKonu: Geri: Çaldığımız Enstürümanlar...   Çaldığımız Enstürümanlar... - Sayfa 2 EmptyPaz Şub. 07, 2010 10:00 am

keman
darbuka
flüt
gitar
darbuka
bateri
işte bunlar benim elimden gelenler bunlardır ama yakında org da çalıcam övünmedim yanlış anlamayın ben hiç övünmem

Çaldığımız Enstürümanlar...
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2