Tokio Hotel Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Türkiye

tokio hotel türkiye forum

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Çaldığımız Enstürümanlar...

+12
fanofbill
TH-ßill-Tom-kolik
Fatal1ty
_ToM_YaqmUr_
rockergirl
billltomaniac
THemo<3
ToOo(M)eRvE
Kaulitzgirl<3
MissCepkin<3
Cursed
Broken
16 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Broken
Tokio Sever
Tokio Sever
Broken

Çaldığımız Enstürümanlar... Empty
MesajKonu: Çaldığımız Enstürümanlar...   Çaldığımız Enstürümanlar... EmptyÇarş. Ekim 10, 2007 1:59 pm

Ben 2 sene önce biraz akustik gitar çaldım(ama yeteneğim olmadığını düşündüm ve kurstan ayrıldım lol! )Sonra bu sene bateriye tutkulanmaya başladım,şu anda bateri çalıyorum afro ayrıyetten uzun süre devam etmeyi planlıyorum :D
Cursed
Admin
Admin
Cursed

MesajKonu: Geri: Çaldığımız Enstürümanlar...   Çaldığımız Enstürümanlar... EmptyÇarş. Ekim 10, 2007 4:21 pm

1 sene önce gitara başladım.Gitara karşı aşırı bi aşkım var ve hoca bende yetenek sezdi,parçaları çok çabuk öğreniyordum.[zor parçalar dahil] en fazla 2 derste öğreniyodum.Ama asıl hayalim elektro gitar çalmaktı.Geçen hafta elektro gitarımı aldım.Hedefim dünyanın en iyi gitaristlerinden olmak. afro
https://tokiohotelturkey.yetkinforum.com
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Çaldığımız Enstürümanlar...   Çaldığımız Enstürümanlar... EmptyÇarş. Ekim 10, 2007 5:00 pm

bende gitar aldım ama hiç bi işe yaramıyo bu sene başlıcam inş. lol!
Broken
Tokio Sever
Tokio Sever
Broken

MesajKonu: Geri: Çaldığımız Enstürümanlar...   Çaldığımız Enstürümanlar... EmptyÇarş. Ekim 10, 2007 5:26 pm

Her ne kadar bateri tutkum olsa da akustik gitarı çok seviyorum.Onun kursuna gitmeyi planlamıyorum ama kendim çalışmayı planlıyorum çok yakın zamanda....
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: Çaldığımız Enstürümanlar...   Çaldığımız Enstürümanlar... EmptyPaz Ocak 20, 2008 2:52 pm

ben elektro ve klasik gitar çalıyorum yaklaşık 4 yıldır yani 11 yaşımdan falan o civarda bide birazcık piyano çalmayı biliyorum ama tarzım değil onun için pek içli dışlı değilim piyanoyla ama gitar benim hayatım gibi nereye gitsen onuda götürüyorum onsuz yaşayamıyorum canım gitarım benim.:lover:
ToOo(M)eRvE
Tokio Sever
Tokio Sever
ToOo(M)eRvE

MesajKonu: Geri: Çaldığımız Enstürümanlar...   Çaldığımız Enstürümanlar... EmptyPaz Ocak 20, 2008 7:04 pm

BN 1 AYDIR ELEKTRO GİTAR ÖĞRENİYORUM SENİNDE DEDİĞİN GİBİ GİTAR BENİM HAYATIM GİBİ OLDU BU KISA ZAMANDA AMA ANNEM HEP GİTAR ÇALIŞTIĞIM İÇİN BU AY İÇİNDE NOTLARIN DÜŞTÜĞÜNÜ SÖYLEDİ VE BENİ KURSTAN ALDI YAZIN GİDİCEKSİN DEDİ BEN EVDE ÇALIŞIYORUM AMA YAZI DÖRT GÖZLE BEKLİYORUM lol!
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: Çaldığımız Enstürümanlar...   Çaldığımız Enstürümanlar... EmptyPaz Ocak 20, 2008 7:25 pm

dersler umurumda değil ben hem konservatuara gitcem:smile:
THemo<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
THemo<3

MesajKonu: Geri: Çaldığımız Enstürümanlar...   Çaldığımız Enstürümanlar... EmptyPtsi Ocak 28, 2008 1:21 pm

ben gitar çalıyom her türlü
fülüt
piyano
darbuka
az bişi de keman
ucundanda melodika
ben bu enstürümanları çalabiliyom
ÖVÜNMEK GİBİ OLMASINDA lol!
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: Çaldığımız Enstürümanlar...   Çaldığımız Enstürümanlar... EmptyPtsi Ocak 28, 2008 1:23 pm

evet hatta bir keresinde satnistanla üsküdardaa bi sokak konseri gibi bir şey yapmıştık süper olmuştu ve şimdide devam deiyoruz dimi canım zuzm benim:cooL:
billltomaniac

billltomaniac

MesajKonu: Geri: Çaldığımız Enstürümanlar...   Çaldığımız Enstürümanlar... EmptyC.tesi Şub. 02, 2008 10:31 am

piano-KLasiK qitar-flüt-org çaLabiLiyorumm..
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: Çaldığımız Enstürümanlar...   Çaldığımız Enstürümanlar... EmptySalı Şub. 12, 2008 3:39 pm

ayy bugün çok amçlı saolnda çello çaldım çok keyifliydi ama tarzım deiğl denemeyenlerin denemsini isterim şahsen çok güzel hihe :lover:
THemo<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
THemo<3

MesajKonu: Geri: Çaldığımız Enstürümanlar...   Çaldığımız Enstürümanlar... EmptyCuma Şub. 22, 2008 3:45 pm

ya ewet hatırladım o konseri jnm o kadar çok konser gibi gösteriler yaptık ki bir an hangisi olduğunu şaşırdım ewet çok zewkli olmuştı ya harika bir gün hatırlatta yine yapalım zuzucummm
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: Çaldığımız Enstürümanlar...   Çaldığımız Enstürümanlar... EmptyCuma Şub. 22, 2008 9:57 pm

satanistan demiş ki:
ya ewet hatırladım o konseri jnm o kadar çok konser gibi gösteriler yaptık ki bir an hangisi olduğunu şaşırdım ewet çok zewkli olmuştı ya harika bir gün hatırlatta yine yapalım zuzucummm

aen çöm gibi gelmiyosunki karşıyaaaaaa yapalım be canım
rockergirl
Tokio Sever
Tokio Sever
rockergirl

MesajKonu: Geri: Çaldığımız Enstürümanlar...   Çaldığımız Enstürümanlar... EmptySalı Nis. 29, 2008 11:48 am

blok flüt haha haha haha

ders gereği tabii.onun dışında başka bişi bilmiyorum ama gitar çalmaya başlıcam en yakın zamanda yandann
_ToM_YaqmUr_
Tokio Fanı
Tokio Fanı
_ToM_YaqmUr_

MesajKonu: Geri: Çaldığımız Enstürümanlar...   Çaldığımız Enstürümanlar... EmptySalı Nis. 29, 2008 5:29 pm

yakın zamanda elektro gitar çalmayı düşünüyorum
rockergirl
Tokio Sever
Tokio Sever
rockergirl

MesajKonu: Geri: Çaldığımız Enstürümanlar...   Çaldığımız Enstürümanlar... EmptySalı Nis. 29, 2008 5:33 pm

vaayyy süper hihe
Fatal1ty
Moderatör
Moderatör
Fatal1ty

MesajKonu: Geri: Çaldığımız Enstürümanlar...   Çaldığımız Enstürümanlar... EmptyPerş. Haz. 19, 2008 7:52 am

Hiç enstürman çalmadım hırsız derler diye laugh Şaka bir yana keman,blok flüt,akustik ve bass giitar çalıyorum.Bir de yan flüt ve viyolonsel fear
TH-ßill-Tom-kolik
Tokio Fanı
Tokio Fanı
TH-ßill-Tom-kolik

Location : chooq uzaq diyarlardann ßill^imin göslerinden xD Nerdn olcq AnamIn qarnndn... zalaaqqq xD

MesajKonu: Geri: Çaldığımız Enstürümanlar...   Çaldığımız Enstürümanlar... EmptyPerş. Haz. 19, 2008 6:03 pm

tez zamanda lol! laugh elektro gitar çalmayı düşünüyorum
şimdi ise blok flüt çalıyorum
http://tokiohotelturkey.gooboards.com/index.htm
fanofbill
Tokio Sever
Tokio Sever
fanofbill

MesajKonu: Geri: Çaldığımız Enstürümanlar...   Çaldığımız Enstürümanlar... EmptyCuma Haz. 20, 2008 10:21 am

Çorumda olduğum için pek bişi istemedim çalmak ama busene ankaraya taşınıyoruz bateri dersi almak istiyorum gitar benim pek ilgimi çekmiyor hihe ama bateristlerde çok arkada kalıyor ya :engel: laugh
rockergirl
Tokio Sever
Tokio Sever
rockergirl

MesajKonu: Geri: Çaldığımız Enstürümanlar...   Çaldığımız Enstürümanlar... EmptySalı Tem. 15, 2008 11:54 pm

ben klasik gitar aldımmm haha ama şimdilik sadece 2-3 parça çalabiliyorum çünkü daha kursa gitmedim fear klasik gitarı geliştirip elektro gitar almayı planlıyorum.

hayalimdeki gitar ise şu laugh ;

Çaldığımız Enstürümanlar... Em2ea1
_ToM_YaqmUr_
Tokio Fanı
Tokio Fanı
_ToM_YaqmUr_

MesajKonu: Geri: Çaldığımız Enstürümanlar...   Çaldığımız Enstürümanlar... EmptyÇarş. Tem. 16, 2008 7:46 pm

vayy süpermiş canım ya
fanofbill
Tokio Sever
Tokio Sever
fanofbill

MesajKonu: Geri: Çaldığımız Enstürümanlar...   Çaldığımız Enstürümanlar... EmptyPerş. Tem. 17, 2008 1:15 pm

bencedeeeeeeeeeee :lover:
rockergirl
Tokio Sever
Tokio Sever
rockergirl

MesajKonu: Geri: Çaldığımız Enstürümanlar...   Çaldığımız Enstürümanlar... EmptyPerş. Tem. 17, 2008 7:11 pm

hihi hihe ben de gördüğüm anda bayıldım ask yandann
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

MesajKonu: Geri: Çaldığımız Enstürümanlar...   Çaldığımız Enstürümanlar... EmptyPerş. Tem. 17, 2008 9:02 pm

fanofbill demiş ki:
Çorumda olduğum için pek bişi istemedim çalmak ama busene ankaraya taşınıyoruz bateri dersi almak istiyorum gitar benim pek ilgimi çekmiyor hihe ama bateristlerde çok arkada kalıyor ya :engel: laugh

Ya bende gidicektim bir ara ama çok pahaLıı söv seytan
fanofbill
Tokio Sever
Tokio Sever
fanofbill

MesajKonu: Geri: Çaldığımız Enstürümanlar...   Çaldığımız Enstürümanlar... EmptyCuma Tem. 18, 2008 9:45 pm

Ama baterist olmak isteyip te gitarist vb. olursan bateriden alacağın zevki alabileceenmi pahalı olsada bu istediğin seyy deemi :lover: :lover:

Çaldığımız Enstürümanlar...
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki