Tokio Hotel Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Türkiye

tokio hotel türkiye forum

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Süper Ropörtaj-TH ile Film

4 posters
YazarMesaj
Cursed
Admin
Admin
Cursed

Süper Ropörtaj-TH ile Film Empty
MesajKonu: Süper Ropörtaj-TH ile Film   Süper Ropörtaj-TH ile Film EmptyPaz Ekim 07, 2007 4:11 pm

Top of the Pops 11/07

çok yeni yani.
Çok komik bi ropörtaj eğlenceler diliyorum okurken bo bol gülüceksiniz..

diyelim ki, bi Film ceviriyorsunuz, - adi ne olurdu?
Tom: Film, sanirim, tek "Tom" adli olurdu. yani o zaman hersey söylenmis diye ondan.
Bill:Yada, "Bill - ve yaninda daha neler hopluyor"
Tom: Yada, "Bill, Tom, Gustav, ve bu öbürü" ( georgu gösteriyor )

Nasil bi film olurdu bu?
Georg: Action komedi filmi olurdu. ama komedi action den daha fazla.
Bill: Kesinlikle torba dolu komiklik vardir.
Tom: Benim szen (Film deki, parcalar) em de erotik kesinlikle büyük bi rol alirdi. ( cıx cıx ayıpp)
Georg: Ve Bill de romantik. cok özel bi film olurdu, Bill i önceden hic görmediginiz halinde. yeni bir kategoride.
Tom: tabiki 21 yasdan kücüklere bir bakma yasagi konulur.( öle olursa sende kendi filmini izleyemezdin şekerim)

ve nerde film cevirirdiniz?
Georg: Istiyerek, sicak bir yerde. Yani soguk ülkelerde degil.
Bill: Malediv adalarinda, ucan robotlarla ve deri ceketlerle birlikte.
Tom: sicak bi ülke olmazi lazım.. "The Beach" de ben güzel ve iyi, röl alirdim. yada "Baywatch" de.

Hangi meshur bir oyuncu, sizin rölünüzü alabilir?
Georg: Benim rölümü tabiki tek leonardo dicaprio yada brad pitt ancak oyniyabilir.
Bill: Ben kendim rölümü oynamak isterim. ayrica, baska birine benim sacim yakismaz , sanirim.

Kim hangi rölü alir?
Tom: Ben mutlaka erotik parcayi alirdim. Ve baska szen lerde, benim oldugum, tabiki erotik de olurdu. Cünkü ben var im ya. Baska türlü bu gidemez. ( aa ayıp)
Bill: Bende bu sex pılı pırtına romantik parcayi koyarim. ve tom un piz yerlerine, gizli sonradan, bir "pieep" le degistiririm.(sansürlerdim demek istio.Yap bill yap iyi yaparsın)
Tom: Komedi, ne olursa olsun, Georg un yapacagi is.
Georg: Gustav sadece dram yapar. O sportmence szen lerde oynacak, ve bize dikat eden insan olucak.

Sizden kim, gercek ask i bulacak?
Tom: bu kesinlikle Bill olur.
Georg: Ve Gustav o kizi biseyden kurtarmazi lazim.
Tom: Ve bende, onu yatak da nasil diye test edeni olucam.
Bill: siz ne kadar salak siniz. Hakiki aski hayat da tek bir sefer görürsün, öyleyse. Ben daha bulmadim onu. ve güzel bi kiz beraber oynasa, bu filmde, ve cekimlerin icinde ben ona asik olsam, cok romantik olurdu. Angelina Jolie ve Brad Pitt de ki gibi, "Mr. & Mrs. Smith" de.
Tom: Brad Pitt, cok mutlu olabilir aslinda, onun rölünü almadiğim icin. Yoksa Angelina Jolie le birlikte simdik cocuklarimiz olurdu.( e yani yuh)

Kim, sizin grubunuz icin ölür?
Georg: Ben ölmen.
Bill ve Tom baslarini saliyorlar.
Gustav: Görüyorum, bunu ben yapmam lazim. Ama öbürler icin kendimi istiyerek feda ederim.
Bill: Benim film imde, kesinlikle hic bir hayvan ölmiyecektir. Böyle bisey beni üzüyor.

Kahraman kim olurdu, kötüye karsi savasan?
Georg: Tabiki ben olurdum.
Bill: Ben. ve süper gücüm olsaydi, o zaman ucmak isterdim. Her yere kiza zamanda ulasirdim ve ucakla ucmaya gerek ve önceden, emniyet kontrölünden gecmem kalmazdi. Bundan nefret ediyorum.
Tom: Hersey sacma. süper güc tek bende olur.
Gustav: Evet Tom, ama öyle sen inspektör gadget e benserdin, ama alet yerine, sende Dreads kafadan cikardi.( anlamadım neden bahsetmiş)

Düsmaniz kim olurdu?
Bill: Kötü müzikfirmalari, yada media da calisanlar.( bnce anti fanlar olsa daa ii olurdu aksiyonlu yani)

Ziyaret rölünü kim alirdi?
Georg: Vin Diesel, ve Till Schweiger.
Bill: Angeline, Angelina, Angelina! Ve olsen twins ler.
Tom: Ama Till o zaman, benim Angelina mi kapar.( angelinasıymış

:x )

Hangi guruplar güzel olur, soundtrack i yapabilecek?
Bill: Coldplay ve Green Day.
Tom: Metallica.
Georg: AC/DC, ama tek, Rolling Stones la birlikte müzik yaparlarsa.

Filmin güzel sonu olurmudu?
Bill: Acik kalan filmerden nefret ediyorum. Bütün zaman tek oturuyorum ve bekliyorum, bisey olana kadar. Herkezinde cesitli düsünceleri oluyor, ve kavga ediyoruz... Ben üzgün bir son isterdim, ama hemen sonundan evel, kiza bir "iyi" dolansin. (yani acı son ama içinde biraz mutluluk war mesela aşıklar beraber öldüler gibi)
Tom: Happy end lerde ben bile yumusak olmam gerekiyor
https://tokiohotelturkey.yetkinforum.com
Cursed
Admin
Admin
Cursed

MesajKonu: Geri: Süper Ropörtaj-TH ile Film   Süper Ropörtaj-TH ile Film EmptyPaz Ekim 07, 2007 4:13 pm

Szen dedikleri şeyde sahne oluo arkadaşlar Wink
https://tokiohotelturkey.yetkinforum.com
Broken
Tokio Sever
Tokio Sever
Broken

MesajKonu: Geri: Süper Ropörtaj-TH ile Film   Süper Ropörtaj-TH ile Film EmptyPaz Ekim 07, 2007 4:29 pm

İlk filmlerinin senaryosunu ben yazcam zuhaha lol! tabi kendi isteklerine göre değil,kendi istediğime göre,hele bir kabul etmesinler filan lol!
Ah ben bu Bill'e neden bu kadar aşıkım şimdi anlıyorum(ne kadar safım ya daha yeni anlıyorum)
lol! Green Day ve Coldplay haa 8) zevlerimiz baya uyuşuyor Bill'le zuhaha lol!
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Süper Ropörtaj-TH ile Film   Süper Ropörtaj-TH ile Film EmptyPtsi Ekim 08, 2007 6:56 pm

süperr bi röpörtaj koppptumm zuhahha lol! yanlız tom abi yawaş ol birassss :D
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Süper Ropörtaj-TH ile Film   Süper Ropörtaj-TH ile Film EmptyC.tesi Ocak 19, 2008 5:35 pm

evet yani.tom maşallah utanmada yokki hiç valla.yani çok açık sözlü biri yaa resmen.insan böle konuşmaya utanır be ama röpörtaj süper olmuş gerçekten saol admincim
ToOo(M)eRvE
Tokio Sever
Tokio Sever
ToOo(M)eRvE

MesajKonu: Geri: Süper Ropörtaj-TH ile Film   Süper Ropörtaj-TH ile Film EmptyC.tesi Ocak 19, 2008 6:35 pm

tom bu kadar açık sözlü olma aa ayıp ama olsun aşkım benim ToOoM!! ask

Süper Ropörtaj-TH ile Film
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-