Tokio Hotel Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Türkiye

tokio hotel türkiye forum

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Tom iddia ediyor ... 365 kız arkadaşım oldu xD [T,B*G&G]

3 posters
YazarMesaj
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

Tom iddia ediyor ... 365 kız arkadaşım oldu xD [T,B*G&G] Empty
MesajKonu: Tom iddia ediyor ... 365 kız arkadaşım oldu xD [T,B*G&G]   Tom iddia ediyor ... 365 kız arkadaşım oldu xD [T,B*G&G] EmptyCuma Haz. 06, 2008 11:31 am

ArkadaşLar bunda Yume^cikten aLdım yaıp mı ediyorum biLmem ama onda da özür diLiyorum ve bu röportajı yayınLıyorum .. Embarassed

Röpörtajı okudum iLgimi çektiği için aLdım ! beLki sizde okumak istersiniz diye düşündüm..

Star Club : SC

Bill : 2 senedir kimseye aşık olmadım !!

SC : Otele geldiğinizde odalarınızda saklanıyor musunuz yoksa fanlarınızla bir kalabalık banyosu mu yapıyorsunuz ?

Tom : Onları perdelerin arkasında saklanarak küçümseyip küçümsemediğimizi mi öğrenmek istiyorsun ? Hayır , onlara her zaman selam veririz ve eğer durmak için zamanımız yoksa odanın penceresinden bir işaret yaparız .

Bill : Her zaman için onları görmekten memnun oluyoruz . Fransa'da , fanlarımız bazen saatlerce bizi bekliyor . Onları selamlamadan ayrılamayız .

Tom : Ama bu senin hatan : bugün imza dağıtamamış olmamız ... Gazetecilerle randevumuz vardı . Ve işte bir tavsiye : çıkarken kapatın yoksa linç edilirsiniz . (Neyi kapatıcaz pardon Tom iddia ediyor ... 365 kız arkadaşım oldu xD [T,B*G&G] Blink1 )

SC : Yine de 14 Temmuzdaki , konser başarınızdan sonra olmamalı !!

Bill : Her zaman Eiffel Kulesini çok cool bulmuşumdur . Uzun zaman sahnenin restorasyonunu planlamaya çalıştık , ama herkes bize yeterince iyi giyinmediğimizi söyledi

Tom : Evet ama öteki türlüde kendimizi sınırlandırmış olurduk . Böylece bir mesaj bıraktık . Ev sahipleri eğer bizi ağırlamanın şartlarını öğrendiyseniz tekrar gelmeye hazırız .

Bill : Yine de konser unutulmaz ve inanılmazdı !

SC : Bu yaz iş için mi New York'taydınız ?

Bill : Hayır , tatil için . Özel bir yolculuktu ve harikaydı . 2 seneden beri ilk kez bir şehirde hiç tanınmadan rahatça dolaşabildik . Tanınmadan geçtik ..

Tom : Şu doğru ki Bill'in insanı korkutan bir görüntüsü var . Görüntüsünü daha normal yapmak için fazla güçlü o ..

SC : Bill ve Tom , doğum gününüz için ne yaptınız ?

Bill : Büyük bir parti çünkü o günü uzun zamandır bekliyorduk . Bir bar kiraladık ve tüm arkadaşlarımızı teması “gazinoda gece” olan bir akşam için davet ettik . Hepimiz çok şık geldik , smokinle (Tom dışında , o yine eşofmanlaydı ) ve en sonunda oynayabildik . Geceyarısı ise buz bar açıldı ve hepimiz içtik ... Elma suyu içtik tabii ! (Ya kesin “elma” suyudur Tom iddia ediyor ... 365 kız arkadaşım oldu xD [T,B*G&G] Yapmaabi )

SC : Albümünüzü ingilizce çıkardınız ... İngiltere'de nasıl geçti ?

Bill : Hala İngiltere'de çıkmadı . İngilizler'in reaksiyonunu öğrenmek için sabırsızlanıyoruz .

Tom : Orada büyük bir konser verdik . Harika geçti .

Bill : İlk kez sahnede ingilizce söylemiştim . Süperdi !

Georg : Adapte olmamız gerektiği için sıcak geçti . Birinde almanca çalıyorduk , bir diğerinde ingilizce ya da fransızca ..

SC : Konserlerden önce hep yaptığınız bir şey var mı ?

Bill : 1 saat öncesinde ben , Tom ve Georg birlikte soyutlanıyoruz . Histerimizi konserde iyi ısınmış olabilmek için yatıştırıyoruz . Heyecandan tam bir kaçığa dönüşüyoruz sonra da bu enerjimizi pozitif enerjiye çeviriyoruz . Her seferinde kalp krizi geçirmeye çok yaklaşıyoruz . (Yok artıkkk Tom iddia ediyor ... 365 kız arkadaşım oldu xD [T,B*G&G] Yapmaabi ) Gustav ise bir köşeye çekiliyor ve müzik dinliyor . (Rahat adamın hali başka Tom iddia ediyor ... 365 kız arkadaşım oldu xD [T,B*G&G] Yapmaabi )

SC : Şuan ne dinliyorsunuz ?

Georg : Coco adında fena olmayan yeni bir sanatçıyı dinliyoruz . (İsimde pek bir meymenet yok bu her kimse Tom iddia ediyor ... 365 kız arkadaşım oldu xD [T,B*G&G] Angel_not1 )

Bill : Olmazsa da şu yazlık ünlülerden kaçınıyoruz . Sadece bir mevsim süren sonra da sonsuza kadar ortadan kaybolan başarıları sevmiyoruz .

SC : 2 senelik konserde kaç tane kız arkadaşa sahip oldunuz ?

Tom : Bekle sayayım .. hmm 365 ? ( Abartmasa olmaz Tom iddia ediyor ... 365 kız arkadaşım oldu xD [T,B*G&G] Img-beee )

Bill : Dürüst olmak gerekirse son senelerde bir tane bile olmadı . Hiç !! Kalp işlerimde hep ciddiyimdir ve eğer boş olan az zamanımıda biri için kurban edeceksem , bu kişiye çok önem veriyor olmalıyım .

Tom : Benimde aynı problemim var . Tek fark ben çok çabuk aşık oluyorum bu yüzden de çok çabuk bitiyor .

SC : Ve Georg ?

Tom : O hala bakir !!
(Zaten röpörtajı yapan da onu soruyordu Tom iddia ediyor ... 365 kız arkadaşım oldu xD [T,B*G&G] Yapmaabi Ne alaka yaa manyak çocuk Tom iddia ediyor ... 365 kız arkadaşım oldu xD [T,B*G&G] Yapmaabi Hiç değişmeyecek bu Tom iddia ediyor ... 365 kız arkadaşım oldu xD [T,B*G&G] Melodramatic )

SC : İnternette Bill'in homoseksüel olduğunu açıkladığını okuduk . Yorum yapabilir misiniz ?

Bill : Senden öğrendim bunu . Ama öyle kaçık şeyler okuyorum ki artık beni şaşırtmıyorlar . Bir keresinde otel odamda intihar ettiğimi okumuştum . Kendi ölümümü öğrenmek beni şoka sokmuştu . ( Tom iddia ediyor ... 365 kız arkadaşım oldu xD [T,B*G&G] Yapmaabi Olamaz otel odasında intihar etmişim Tom iddia ediyor ... 365 kız arkadaşım oldu xD [T,B*G&G] Melodramatic Hemen cenaze listesi hazırlayalım Tom iddia ediyor ... 365 kız arkadaşım oldu xD [T,B*G&G] Yapmaabi )

SC : Makyaj ve bebeklerinizin reklamları hakkında bir polemik var son zamanlarda . Bunlarla siz mi ilgileniyorsunuz ?

Bill : Ah gerçekten mi ? Bu yeni .. yine .. Bizim şeylerimizi fabrike edenlere seslenmek istiyorum : onları avukatımıza verebiliriz .. Resmi hiçbir şey yok . Röpörtaj vermediğimiz halde böyle şeyler ortaya atan bir sürü yaşlı teke(valla çevirisi böyle çıktı .. bir tür küfür sanırım Tom iddia ediyor ... 365 kız arkadaşım oldu xD [T,B*G&G] Blink1 ) var . Bizim başarımızdan para kazanmaya çalışan bir sürü insan var . Bu ünlü olmanın en kötü yanlarından biri .

SC : Bill durmadan görünümünle oynuyorsun . Bunu nereye kadar sürdüreceksin ?

Bill : Kimse bana ne yapacağımı söyleyemez . Ayrıca ne çaldığımız ve nasıl göründüğümüz konusunda özgür kalmamız çok önemli !

SC : Turneden sonraki planlarınız ?

Georg : Tatil !!

Tom : Her sene bir kez uzaklara gidiyoruz . Ayrılıyoruz ve herkes kendi başına tatile çıkıyor .

Bill : Gelecek projelerimizden konuşmak zor . Bir sonraki günün bana getireceklerini kabullenmekten mutluyum .. Devamı için bir plan yapamam şuan . Müziğe devam etmek ve tabii 3. bir albüm yapmak ...

Georg : Ama yapmak için zamanımız var ..

thfantr^den Yume^nin hazırLadığı röpörtaj ..
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

MesajKonu: Geri: Tom iddia ediyor ... 365 kız arkadaşım oldu xD [T,B*G&G]   Tom iddia ediyor ... 365 kız arkadaşım oldu xD [T,B*G&G] EmptyCuma Haz. 06, 2008 2:17 pm

PayLaşım için çok sağoL gerçekten harika
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: Tom iddia ediyor ... 365 kız arkadaşım oldu xD [T,B*G&G]   Tom iddia ediyor ... 365 kız arkadaşım oldu xD [T,B*G&G] EmptyCuma Haz. 06, 2008 2:22 pm

Bencede öyLe Yume hak ediyor bu teşekkürü bence Neutral
_ToM_YaqmUr_
Tokio Fanı
Tokio Fanı
_ToM_YaqmUr_

MesajKonu: Geri: Tom iddia ediyor ... 365 kız arkadaşım oldu xD [T,B*G&G]   Tom iddia ediyor ... 365 kız arkadaşım oldu xD [T,B*G&G] EmptyCuma Haz. 06, 2008 3:18 pm

Yume^ye ve sana teşekkürler canım :D
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: Tom iddia ediyor ... 365 kız arkadaşım oldu xD [T,B*G&G]   Tom iddia ediyor ... 365 kız arkadaşım oldu xD [T,B*G&G] EmptyCuma Haz. 06, 2008 3:19 pm

Yume teşekkür uzul

Tom iddia ediyor ... 365 kız arkadaşım oldu xD [T,B*G&G]
1 sayfadaki 1 sayfası