Tokio Hotel Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Türkiye

tokio hotel türkiye forum

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Yoksa Tom Bir "Kız Yiyici" mi ... ?

+2
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Kaulitzgirl<3
6 posters
YazarMesaj
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

Yoksa Tom Bir "Kız Yiyici" mi ... ? Empty
MesajKonu: Yoksa Tom Bir "Kız Yiyici" mi ... ?   Yoksa Tom Bir "Kız Yiyici" mi ... ? EmptyCuma Haz. 06, 2008 11:26 am

Bir Alman tv şovunun sahne arkasındaki odasındayız . Herşey bir çocuğun doğum günü için hazırlanmış gibi gözüküyor . Masada : cipsler , çikolatalar , meyve suları . Ama çocuklar (Bill , solist ; Tom , gitarist ; Gustav , baterist ; Georg , bas =Tokio Hotel ) bunların hiçbirine dokunmuyor . Sokakta bir sürü kız bağırmasına rağmen giremiyorlar içeri . Her neyse , performanslarından önce onlarla uzun bir sohbetimiz olacak .

1. Nasılsınız ?

Bill : İyi uyuduk . Daha yeni başladık güne , öğlen 3'te çaldı alarm .

Georg : Ben 2 saat daha uyuyabilirdim (Git zıbar xD )

Tom : Her neyse , biz gerçekten uykucuyuz (Hadiiii söylemesen anlamıcaktım xD) Yapacak hiçbir şeyim olmasa 19 saat aralıksız uyuyabilirdim (Tü tü maşallah Yoksa Tom Bir "Kız Yiyici" mi ... ? Yapmaabi ) .

2. Bill saçını yapman ne kadar sürüyor ?

Bill : Fazla değil , en kötü ihtimal banyoda yarım saat geçiriyorum .

3. Her gün yapıyor musun saçını ?

Bill : Evet , neredeyse her zaman . Kendimi yapacak gibi hissetmediğim sayılı günde de şapka koyuyorum üstüne .

4. Yakın zamanda kısa saça sahip olmayı düşünüyor musun ? (Taktın ama sende bu saça aaa Yoksa Tom Bir "Kız Yiyici" mi ... ? Img-beee )

Bill : 2 sene öncesine kadar saçlarım kısaydı . Hayatımdaki ve yaşamımdaki gelişmelere bağlı olarak değiştiririm . Ama 10 yaşındayken şuanki gibi uzun saçlarım vardı .

5. Stilin için bir ikonun var mı ? Dergi okur musun ?

Bill : Pek değil . Her şeyi kendim yarattım .

Tom : Hep deneysel olmuştur . (deneme - yanılma yönteminden bahsediyor arkadaş xD )

6. Yani Gruba girmeden öncede böyleydiniz ?

Tom : Eh , .. grup 7 senedir birlikte. Ben ve Bill 7 yaşımıza kadar aynı göründük . Ondan sonra kendini stilimizi geliştirdik , tamamen zıt bir şekilde . Bill yüzünde makyajla dışarı çıkmaktan mutluydu . O zamandan beri değişik karakterler yarattık ama önceden tasarlanmış falan değil .

Bill : Bu birçok ikize oluyor , ya tamamen aynı kalıyorlar ya da ikisi de kendine özgü bir kişilik oluşturuyor . Tom ve ben , biz tamamen farklıyız ve bence sonsuza kadar böyle kalacağız .

7. Bu aynı zamanda Tokio Hotel'in sırlarından biri : hepinizin farklı olması .

Tom : Ve hep böyle oldu . Hepimiz farklı tür müzik dinliyoruz ve farklı giyiniyoruz . Müzik aramızda bulunan bir orta nokta . Hepimizin birleştiği yer işte bu .

8. Hangi müzikte çakışıyorsunuz ?

Bill : Green Day ya da Rolling Stones şehre gelirse hepimiz onları görmeye gideriz . Bu mutlaka görmeniz gereken bir şey.

9. Single'ınız “Ready Set Go”da kaçmak ve farklı olmaktan bahsediyorsunuz ama siz çok kısıtlı bir şeyin içinde sıkışıp kalmış durumdasınız . “Bu hafta Tokio Hotel olmak istemiyorum” gibi bir şey söyleyemezsiniz aslında .

Bill : Şarkı hayattaki yeni şeylerden korkmamaktan bahsediyor ve bu bizim yaptığımızın tıpatıp aynısı . Bir dünyadan çıkıp tamamen farklı bir tanesine gidiyoruz . Hayatımın sahneyle ilgili olmasını istiyordum . Ama tabii ki her gün başka zorluklar buluyorsunuz ve bunlarla baş etmeyi öğrenmeniz gerekiyor . Şarkı bu değişik durumlarla nasıl başa çıkacağınızdan bahsediyor .

10. Ama eğer kaçmak istiyorsanız , neden sadece yapmıyorsunuz ?

Bill : Evet diyebilirim ki “Bugün sahneye çıkmıcam , uyumaya gidiyorum “ Genç olmamıza rağmen , bir şekilde kendimizin patronuyuz . Bizimle çalışan insanlar var ama bize ne yapacağımızı söylemiyorlar . Yapacağımız her şeye kendimiz karar veriyoruz . Bana ne yapacağımı söyleyen ve emir veren birine sahip olmak istemezdim .

11. 18 yaşındaki diğer çocukların yaptığı şeylere ne demeli ? Klüplere gidip kızları öpmek ..?

Bill : Hepimiz bunu yapıyoruz . Basında görebilirsiniz bunları aslında (valla öpme kısmını görsek bilirdik sanırım Yoksa Tom Bir "Kız Yiyici" mi ... ? Angel_not1 ), ama takmıyorum . Hepimiz partilere gidiyoruz ve yaşıtlarımızın yaptıklarını yapıyoruz , daha az zamanımız var tabi bunu yapmak için ama yapmaya da ihtiyacımız var .

Tom : Öpüşme işinde ... sevgili Tanrım (tanrı .. TANRI MII !!! ) istedikleri her bir şeyi görmelerine izin ver ...

12. Tom sen aslında kız yiyicisin değil mi ? ( Kız yiyici mi Yoksa Tom Bir "Kız Yiyici" mi ... ? Blink1 Playboy , sapık , kız manyağı , kızları baştan çıkaran bir hayvanü cazibeye sahip yaratık falan denir de yiyici ne Yoksa Tom Bir "Kız Yiyici" mi ... ? Yapmaabi )

Tom : Şey .. ben kız yiyici demezdim (Tabi demezsin öyle salak bir terimi kim der .. anca bu dergi Yoksa Tom Bir "Kız Yiyici" mi ... ? Img-beee ) Ama diğerlerinden fazla kıza sahibim .... çok daha fazla . Ciddi ilişkilerle aram gerçekten iyi değil . Uzun zaman geçmesi gerek benim ciddi bir ilişkiye sahip olmayı düşünebilmem için .

13. Bill sende öyle mi hissediyorsun ?

Bill : Hayııııııır , benim hiç işim olmaz . Benim için farklı bu . Fazla zamanım yok ve bir sürü insan tanıyorum ama yüzeysel bir şekilde . Eğer birini bulursam bu ciddi olur . Tek gecelik ilişkiler beni ilgilendirmiyor . Ama bir kız arkadaşa sahip olmayı hayal ediyorum .

thfantr^nin Yume^ciğinden aLıntıdır !!!!
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

MesajKonu: Geri: Yoksa Tom Bir "Kız Yiyici" mi ... ?   Yoksa Tom Bir "Kız Yiyici" mi ... ? EmptyCuma Haz. 06, 2008 2:19 pm

Ay bunu okumuştum:haha: gerçekten çok komik...Tom kız yiyici ve hayvanü bir cazibe:haha:

PayLaşım için sağoL

En son ta$ ßeßenq ßinqiy tarafından Cuma Haz. 06, 2008 2:25 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: Yoksa Tom Bir "Kız Yiyici" mi ... ?   Yoksa Tom Bir "Kız Yiyici" mi ... ? EmptyCuma Haz. 06, 2008 2:21 pm

ÖnemLi değiL Yume^den zaten bu Embarassed
_ToM_YaqmUr_
Tokio Fanı
Tokio Fanı
_ToM_YaqmUr_

MesajKonu: Geri: Yoksa Tom Bir "Kız Yiyici" mi ... ?   Yoksa Tom Bir "Kız Yiyici" mi ... ? EmptyCuma Haz. 06, 2008 3:19 pm

Yume^ye ve sana teşekkürler canım xD
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: Yoksa Tom Bir "Kız Yiyici" mi ... ?   Yoksa Tom Bir "Kız Yiyici" mi ... ? EmptyCuma Haz. 06, 2008 3:21 pm

Bana teşekkür etmesinizde oLur ki [oLmaLı bence]Yume^nin eLLerine sağLık xD
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Yoksa Tom Bir "Kız Yiyici" mi ... ?   Yoksa Tom Bir "Kız Yiyici" mi ... ? EmptyCuma Haz. 13, 2008 12:37 pm

teşekkürLer Yume^ye ve sana :D
TH-ßill-Tom-kolik
Tokio Fanı
Tokio Fanı
TH-ßill-Tom-kolik

Location : chooq uzaq diyarlardann ßill^imin göslerinden xD Nerdn olcq AnamIn qarnndn... zalaaqqq xD

MesajKonu: Geri: Yoksa Tom Bir "Kız Yiyici" mi ... ?   Yoksa Tom Bir "Kız Yiyici" mi ... ? EmptyCuma Haz. 13, 2008 4:05 pm

teşekkürler Yume^ye ve sana kız yiyici ha süper yaaa
http://tokiohotelturkey.gooboards.com/index.htm
fanofbill
Tokio Sever
Tokio Sever
fanofbill

MesajKonu: Geri: Yoksa Tom Bir "Kız Yiyici" mi ... ?   Yoksa Tom Bir "Kız Yiyici" mi ... ? EmptyPaz Haz. 15, 2008 11:53 am

güzel röpörtajmış teşekkürler size What a Face
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: Yoksa Tom Bir "Kız Yiyici" mi ... ?   Yoksa Tom Bir "Kız Yiyici" mi ... ? EmptyÇarş. Haz. 18, 2008 12:41 pm

Yume^ciğe teşekkür ettiğiniz içinde ben size teşekkür ediyorum xD
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

MesajKonu: Geri: Yoksa Tom Bir "Kız Yiyici" mi ... ?   Yoksa Tom Bir "Kız Yiyici" mi ... ? EmptyÇarş. Haz. 18, 2008 1:39 pm

Ne bu Yuma aşkı ya ne oLuyoruz:scratch:
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: Yoksa Tom Bir "Kız Yiyici" mi ... ?   Yoksa Tom Bir "Kız Yiyici" mi ... ? EmptyÇarş. Haz. 18, 2008 1:51 pm

Yume aşkı faLan yok sadece o yazdı röpoartajı ona teşekkür ediLiyor bu kadar yasemin^m
fanofbill
Tokio Sever
Tokio Sever
fanofbill

MesajKonu: Geri: Yoksa Tom Bir "Kız Yiyici" mi ... ?   Yoksa Tom Bir "Kız Yiyici" mi ... ? EmptyÇarş. Haz. 18, 2008 3:10 pm

ta$ ßeßenq ßinqiy demiş ki:
Ne bu Yuma aşkı ya ne oLuyoruz:scratch:

Yuma aşkı... hihe

Yoksa Tom Bir "Kız Yiyici" mi ... ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kill "BiLL"
» TOKIO HOTEL WIN"INTERNATIONAL BAND OF THE YEAR