Tokio Hotel Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Türkiye

tokio hotel türkiye forum

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Senin için...(oneshot)

4 posters
YazarMesaj
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

Senin için...(oneshot) Empty
MesajKonu: Senin için...(oneshot)   Senin için...(oneshot) EmptyPaz Mayıs 18, 2008 9:33 pm

Kim demiş hayatın erkenden sona erdiğini?Kim demiş erkenden öLüp gideceğini?
İşte bunLarı diyen benim arkadaşım;Öykü^m...
Geçmişinde çok kötü şeyLer yaşayan ve artık bunLarın aLtından kaLkamayan Öykü^m diyor bunLarı...OnunLa kaç aydır hatta tanıştığımız iLk günden beri onunLa bunLarı konuşuyorum...Onun gerçekten çok üzgün oLduğunu anLasamda ne kadar tahmin edebiLirim ki bunu?
Onun bu kadar çok acı çekmesine dayanamıyorum...OnunLa hergün konuşup bu fikrinden onu vaz geçirmeye çaLışıyorum...Ama başarabiLiyor muyum?-Hayır!-O kendine hayatı kötü bir şey oLarak tanımLamış...Ve haLada biLdiğine göre gidiyor...BaşLarda onunLa konuştuğumda bunLarın hiç birini yapmıyacağını zannetmiştim ama...Şimdi herşeyi öğrendim...Ona neLer oLduğunu...Onu kimin bu kadar üzdüğünü öğrendim...Gerçekten de durumunun kötü oLduğunu anLadım...BunLarı buraya yazmamın sebebi ise beni görmesini istememdi...Hatamı yapıyorum biLmem ama yinede bunLarı yazıyorum...BunLarı okuduktan sonra bana ne kadar kızacağını veya ne kadar sevineceğini biLe biLmiyorum...Sadece yazıyorum...ÖyLesine...OnunLa konuşurken hep duyguLanmıştım...Herşeyi nasıL da anLatıyordu...Bunları gerçekten içinden yaşayarak tekrar bana yansıtıyordu...Onun bu söyLedikLerini okurken bende çok üzüLüyordum...Ve bir taraftanda yaşamış kadar oLuyordum...
OnunLa ne kadar konuşmuş oLsam da hep aynı şeyLeri üsteLiyerek söyLemiş oLsam da-Öykü bu-o kimseyi dinLemez...Sadece kendini dinLeyip kendi biLdiği yoLda iLerLer...
Şu son konuşmaLarımızda herşey dahada iLginç bir haL aLdı...OnunLa konuşmamaya kalkışsam biLe dayanamıyor tekrar onunLa konuşuyordum...BenimLe kavga etmesine dayanamıyordum...Herşeyi ondan tekrar anLatmasını istiyordum...En azından bana anLatırsa birazcık daha rahatLayabiLeceğini düşünüyordum...Ama yanıLıyormuşum...Ona gittikçe bunLarı hatırLatıp iyice hayattan nefret etmesini sağLıyormuşum...Ben ne biLebiLirdim ki böyLe oLacağını?

Öykü^m benim herşeyim...Sanki onunLa aramızda bir şey var...Her zaman iyi veya kötü haberLerimizi birbirimize söyLüyoruz...Ve birLikte güLüp birLikte üzüLüyoruz...Onun beni çok iyi anLadığından şüphem yok...Peki ya ben?Ben onu iyi anlayabiLiyor muyum?Sanırım bunu cevapLaması gereken bir tek kişi var-Öykü-Öykü^m-

Sanırım az sonra bunLarı okumuş oLacaksın Öykü^m...Sana bu kadar şey yetmese biLe sadece anLatmaya çaLıştım...

Seni çok seven arkadaşın...

En son anqel_yasmin tarafından Salı Mayıs 20, 2008 1:38 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Senin için...(oneshot)   Senin için...(oneshot) EmptySalı Mayıs 20, 2008 10:12 am

yaseminciğim bunlar için gerçekten çook teşekkürLer beni anLamaya çaLıştığından şüphem yok canım benim

En son dunkelnacht&lt;3 tarafından Salı Mayıs 20, 2008 10:28 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
_ToM_YaqmUr_
Tokio Fanı
Tokio Fanı
_ToM_YaqmUr_

MesajKonu: Geri: Senin için...(oneshot)   Senin için...(oneshot) EmptySalı Mayıs 20, 2008 10:25 am

maşşallah yasemin nutuk yazmış nasıl yazdın kızım onları okurken duygulandım be
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

MesajKonu: Geri: Senin için...(oneshot)   Senin için...(oneshot) EmptySalı Mayıs 20, 2008 1:35 pm

:D bende biLmiyorum...Öykü^yLe msnde konuşurken bir taraftanda bunLarı yazmaya başLadım...Bu çıktı işte...Beğenmene sevindim....

Öykü^mm canım benim...Beğenmene sevindim birtanem...Ve kesinLikLe seni anLamaya çaLıştığım doğru...Ama anLayamıyorum...MaşaLLah davinci^nin şifresi gibisin anacım
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: Senin için...(oneshot)   Senin için...(oneshot) EmptyÇarş. Haz. 04, 2008 7:56 pm

[b]ikinizde çok karmakarışık & manyaksıznız xD / birbirinizi zamanLa anLarsınız xD

yazdıkLarımı yanLış anLamazsanız iyi oLur !!

En son kAuLiTz&lt;3RoCk tarafından Cuma Haz. 06, 2008 12:39 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

MesajKonu: Geri: Senin için...(oneshot)   Senin için...(oneshot) EmptyPerş. Haz. 05, 2008 2:09 pm

Yok anLamayız...Evet kabuL öyLeyiz...Öykü^de benzetti beni sonunda xD
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Senin için...(oneshot)   Senin için...(oneshot) EmptyPerş. Haz. 05, 2008 5:19 pm

ben işte naapıcaksın xD
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: Senin için...(oneshot)   Senin için...(oneshot) EmptyCuma Haz. 06, 2008 12:42 pm

Bende eskiden böyLe şeyLer yazardım şimdi iLham geLmiyor aLLahım uyuz oLuyorum yaaa
o iLham geLseydi eğer benim türkçe notLarım yükseLirdi hiç değiLse kadın hep düşünce ve kompozisyon yazdırıyo sınavda kafamı yiyodum ya

ama neyse sizin iLahm periLeriniz beLLiki henüz kaçmamış durmak yok yoLa devamöykü^m yasemin^m & xD

Senin için...(oneshot)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-