Tokio Hotel Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Türkiye

tokio hotel türkiye forum

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

bill'i ameliyata alıyolar!!!!

5 posters
YazarMesaj
tokiohotel_TOM_qolikK

tokiohotel_TOM_qolikK

bill'i ameliyata alıyolar!!!! Empty
MesajKonu: bill'i ameliyata alıyolar!!!!   bill'i ameliyata alıyolar!!!! EmptyÇarş. Mart 26, 2008 7:55 pm

Bill'in ses tellerine yakın bir yerde kist çıkmış affraid . Bill'i bu hafta içinde ameliyata alıcaklarmış..kardeşi tom ve diger grup üyeleri perişan haldeymiş Neutral ..!!!!!!!!ben bu kadarını ögrene bildim...
_ToM_YaqmUr_
Tokio Fanı
Tokio Fanı
_ToM_YaqmUr_

MesajKonu: Geri: bill'i ameliyata alıyolar!!!!   bill'i ameliyata alıyolar!!!! EmptyPerş. Mart 27, 2008 1:24 pm

İnşallah iyi olur agla
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

MesajKonu: Geri: bill'i ameliyata alıyolar!!!!   bill'i ameliyata alıyolar!!!! EmptyPerş. Mart 27, 2008 4:39 pm

anammm.Kuzum tom kendini üzme sakın herşey iyi olacak.Bill iyileşsin diye her akşam dua ediyorum.Sakın kendini üzme iyi düşün(Bill sendee)ay bunu okuyunca bir garip oldum.Tom'un halini merak ediyorum yaa.Şimdi görmek isterdim yüzünü perişan haldedir çocuk(ufak birşey olsa bile söz konusu kardeşi) neyse bu arada sağol
tokiohotel_TOM_qolikK

tokiohotel_TOM_qolikK

MesajKonu: Geri: bill'i ameliyata alıyolar!!!!   bill'i ameliyata alıyolar!!!! EmptyÇarş. Nis. 09, 2008 3:24 pm

Ameliyattan sonra 10 gün konuşamıcak el ha ketleriyle anlaşıcak eğer 10 güne dayanamassa sesi tamamiyle gidicek agla bunu bütün tokio hotel fanla rına duyuralım dualarımız için......
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

MesajKonu: Geri: bill'i ameliyata alıyolar!!!!   bill'i ameliyata alıyolar!!!! EmptyÇarş. Nis. 09, 2008 5:09 pm

evet şimdi bende onu söyliycektim.10 gün içinde tek kelime dahi etmemesi lazımmış eğer ederse SONZUSA KADAR hiç konuşamıycakmışşagla
arkadaşlar bu videodada Bill'in sesinin kötü olduğu açıklanıyor.Çok hassaz ve duygusalsanız bakmamanızı öneririm.Açıkçası ben baktığımda ağlamıştım.Çünkü dikkat ederseniz Bill sonlara doğru teşekkür ediyor ve sesi gittikçe inceliyor...
https://www.dailymotion.com/video/x4pvj8_tokio-hotelmarseille140308iiannonce_music
_ToM_YaqmUr_
Tokio Fanı
Tokio Fanı
_ToM_YaqmUr_

MesajKonu: Geri: bill'i ameliyata alıyolar!!!!   bill'i ameliyata alıyolar!!!! EmptyÇarş. Nis. 09, 2008 10:16 pm

ay yazık canım ya
thsnm

thsnm

MesajKonu: Geri: bill'i ameliyata alıyolar!!!!   bill'i ameliyata alıyolar!!!! EmptyPerş. Nis. 10, 2008 3:33 pm

offf billliimm aşkım bitanemm ya konuşmasnn ya bişe olmasn onaaa:(:(
Cursed
Admin
Admin
Cursed

MesajKonu: Geri: bill'i ameliyata alıyolar!!!!   bill'i ameliyata alıyolar!!!! EmptyPerş. Nis. 10, 2008 6:05 pm

Bu açılan 2. konu ...
Bunun hakkında BİLL bölümünde zaten konu var
Rica ediyorum biraz dikkat !
https://tokiohotelturkey.yetkinforum.com

bill'i ameliyata alıyolar!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası