Tokio Hotel Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Türkiye

tokio hotel türkiye forum

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

UTANÇ VERİCİ HİKAYELER

+10
Fatal1ty
TH-ßill-Tom-kolik
rockergirl
Kaulitzgirl<3
_ToM_YaqmUr_
-biLL-maniac-
Ta$ ßeßenq ßinqiy
MissCepkin<3
Bill4ever
ilayda
14 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
_ToM_YaqmUr_
Tokio Fanı
Tokio Fanı
_ToM_YaqmUr_

UTANÇ VERİCİ HİKAYELER - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: UTANÇ VERİCİ HİKAYELER   UTANÇ VERİCİ HİKAYELER - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 09, 2008 5:15 pm

önemli deil canım
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: UTANÇ VERİCİ HİKAYELER   UTANÇ VERİCİ HİKAYELER - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 10, 2008 3:34 pm

Kendi İSTEĞİMLE sİLDİM!

En son MissCepkin&lt;3 tarafından Salı Tem. 01, 2008 9:25 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: UTANÇ VERİCİ HİKAYELER   UTANÇ VERİCİ HİKAYELER - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 10, 2008 3:35 pm

tabii olan bize oldu 3 saat uzadı dersanede kaldığımız sür pff xD
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

MesajKonu: Geri: UTANÇ VERİCİ HİKAYELER   UTANÇ VERİCİ HİKAYELER - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 10, 2008 7:07 pm

haha haha haha haha haha haha

Ay süper ya:haha: haha haha

VaLLa acayip bir durum:fo:
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: UTANÇ VERİCİ HİKAYELER   UTANÇ VERİCİ HİKAYELER - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 10, 2008 8:43 pm

bencede xD
_ToM_YaqmUr_
Tokio Fanı
Tokio Fanı
_ToM_YaqmUr_

MesajKonu: Geri: UTANÇ VERİCİ HİKAYELER   UTANÇ VERİCİ HİKAYELER - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 10, 2008 9:08 pm

haha süper ya
TH-ßill-Tom-kolik
Tokio Fanı
Tokio Fanı
TH-ßill-Tom-kolik

Location : chooq uzaq diyarlardann ßill^imin göslerinden xD Nerdn olcq AnamIn qarnndn... zalaaqqq xD

MesajKonu: Geri: UTANÇ VERİCİ HİKAYELER   UTANÇ VERİCİ HİKAYELER - Sayfa 2 EmptyCuma Haz. 13, 2008 4:18 pm

okurken midem bulandı ama güzel
http://tokiohotelturkey.gooboards.com/index.htm
TH-ßill-Tom-kolik
Tokio Fanı
Tokio Fanı
TH-ßill-Tom-kolik

Location : chooq uzaq diyarlardann ßill^imin göslerinden xD Nerdn olcq AnamIn qarnndn... zalaaqqq xD

MesajKonu: Geri: UTANÇ VERİCİ HİKAYELER   UTANÇ VERİCİ HİKAYELER - Sayfa 2 EmptyCuma Haz. 13, 2008 4:31 pm

tamam şimdi de ben anlatayım

bu olay geçen günler de oldu: ders beden ama türkçe derside boş biz sınıfta otururken bizim arkadaşda camdan dışarı bakarken bir çocuk gördü"anaaammm çocuğa bak ne yakışıklı" de ve biz tüm kızlar cama yapıştık bizim sınıfın erkekleri geldi ve bir küfür ettiler sonra tabi müdür yardımcısı geldi gene ayakda ben kulağıma yapıştı hoca söv ben artık hocanın eline nasıl vurduysam hoca dedi seninle sonra görüşecez bana bir saydı bir saydı sonra hoca gitti ben onun arkasından saydım laugh

biliyorum fazla komik değil blmm uzul uzul
http://tokiohotelturkey.gooboards.com/index.htm
_ToM_YaqmUr_
Tokio Fanı
Tokio Fanı
_ToM_YaqmUr_

MesajKonu: Geri: UTANÇ VERİCİ HİKAYELER   UTANÇ VERİCİ HİKAYELER - Sayfa 2 EmptyCuma Haz. 13, 2008 6:32 pm

reflex olmuştur :D
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: UTANÇ VERİCİ HİKAYELER   UTANÇ VERİCİ HİKAYELER - Sayfa 2 EmptyCuma Haz. 13, 2008 7:23 pm

Kendi İSTEĞİMLE sİLDİM!

En son MissCepkin&lt;3 tarafından Salı Tem. 01, 2008 9:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
_ToM_YaqmUr_
Tokio Fanı
Tokio Fanı
_ToM_YaqmUr_

MesajKonu: Geri: UTANÇ VERİCİ HİKAYELER   UTANÇ VERİCİ HİKAYELER - Sayfa 2 EmptyCuma Haz. 13, 2008 9:03 pm

süper ya xD
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: UTANÇ VERİCİ HİKAYELER   UTANÇ VERİCİ HİKAYELER - Sayfa 2 EmptyC.tesi Haz. 14, 2008 11:41 am

Kendi İSTEĞİMLE sİLDİM!

En son MissCepkin&lt;3 tarafından Salı Tem. 01, 2008 9:27 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
_ToM_YaqmUr_
Tokio Fanı
Tokio Fanı
_ToM_YaqmUr_

MesajKonu: Geri: UTANÇ VERİCİ HİKAYELER   UTANÇ VERİCİ HİKAYELER - Sayfa 2 EmptyC.tesi Haz. 14, 2008 11:53 am

oytt süper yaa xD
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

MesajKonu: Geri: UTANÇ VERİCİ HİKAYELER   UTANÇ VERİCİ HİKAYELER - Sayfa 2 EmptyC.tesi Haz. 14, 2008 12:16 pm

haha haha haha haha

İkiside çok komik ama...2. daha komik haha haha haha

ÖLdüm ya...

2 tanede benden:

Dün arkadaşım bize geLmişti...Bende nedense-çok gariptir-Her zaman biLgisayara girmeden önce tokio hoteL^in bir posterini yanına aLırım...Yani anLayacağınız onLarsız duramıyorum haha haha haha ...İşte arkadaşım bize geldiğinde bende çok rahat bir şekiLde aLdım posteri yanıma koyuyorum haha haha ...Bi an arkadaşım bana hödük gibi bakmaya başLadıhaha ...Sonra bana''yasemin ne yapıyorsun?''diye sorunca ortada m.L gibi kaLmıştım:haha: haha haha VaLLa cevap veremedim ama kıpkırmızı oLduğum her haLimden anLaşıLıyordu haha haha haha

2.

Geçen günLerde hava güneşLiydi ama şiddetLi bir rüzgar vardı...Bende o gün şansa bakın ki etek giymiştim haha haha haha ...Tam merdivenLerden inerken şiddetLi bir rüzgarın esmesiyLe benim eteğimin açıLması bir oLdu Embarassed Embarassed haha haha ALLah^tan karşımda sadece 2 yaşLı adam vardıhaha haha ..OnLarda görmedikLeri için feci bir kazadan kurtuLdum ama yinede berbattıhaha haha
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: UTANÇ VERİCİ HİKAYELER   UTANÇ VERİCİ HİKAYELER - Sayfa 2 EmptyC.tesi Haz. 14, 2008 5:01 pm

Kendi İSTEĞİMLE sİLDİM!

En son MissCepkin&lt;3 tarafından Salı Tem. 01, 2008 9:27 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
_ToM_YaqmUr_
Tokio Fanı
Tokio Fanı
_ToM_YaqmUr_

MesajKonu: Geri: UTANÇ VERİCİ HİKAYELER   UTANÇ VERİCİ HİKAYELER - Sayfa 2 EmptyC.tesi Haz. 14, 2008 6:40 pm

yazık olmuş sevgilisivarmış
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

MesajKonu: Geri: UTANÇ VERİCİ HİKAYELER   UTANÇ VERİCİ HİKAYELER - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 15, 2008 8:03 pm

Ayh koptum haha haha

benden:

Bu gün havuza bir arkadaşımLa gitmiştik...Ben havuzda arkadaşımLa konuşuyorken dişLek ve iğrenç bir çocuk bana bakıyormuş...Bunu arkadaşım bana söyLedi...Ve çocuk havuzda dayısına eL saLLarken de bana bakıp dayı burdayım diyordu haha haha haha ...Ve çocuk iğreniLcek derecede iğrençti ve bende 3-4 yaş küçüktü haha haha haha

Ya sonra çocuk bana bir göz kırptı...ALLah^ım yedim kafayı söv seytan ...Bacak kadar çocuk abLası oLacak-Ben- bana göz kırpıyor söv seytan ...Havuzdan çıkıp çocuğa doğru yürüdüm...Taki babasını görene kadar Shocked ...O anda yerimde kaLdım...Birşey yapamadım...Nereden çıktı bu adam diye içimden geçiriyordum söv seytan

2.
Havuzda arkadaşımLa yüzme yarışı yapıyorduk....Ve baLıkLama atLama sırası bendeydi What a Face ...Neyseki iyi atLıyordum da işi kıvırmıştım....Ama tam atLarken sen geL adamın üstüne iniş yap haha haha haha ...ReziL oLmuştum ya....Resmen kör gibi gittim adamın kafasına atLadım haha ...Adamın feLeği şaşmıştı haha haha ...Sonra bana ^^Bir daha atLarken dikkatLi oL küçük hanım^^dedi söv seytan ...SaLak adam havuzun en dibinden gidersen ben nasıL görebiLirim ki seni söv seytan ...Adam biraz manyak gaLiba...Neyse bende bozuntuya vermeden tamam dedim....Ama içimden o adamı boğmak geLiyordu söv seytan
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: UTANÇ VERİCİ HİKAYELER   UTANÇ VERİCİ HİKAYELER - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 16, 2008 2:50 pm

Kendi İSTEĞİMLE sİLDİM!

En son MissCepkin&lt;3 tarafından Salı Tem. 01, 2008 9:28 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
_ToM_YaqmUr_
Tokio Fanı
Tokio Fanı
_ToM_YaqmUr_

MesajKonu: Geri: UTANÇ VERİCİ HİKAYELER   UTANÇ VERİCİ HİKAYELER - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 16, 2008 2:57 pm

hahha
benimde var böyle hatıralarım:

geçen yaz ayvalığa gitmiştik orda söyren diye alman bi arkadaşım vardı erkek ama çocuk tomun aynısıydı neyse ben onun bana aşık olduğunu bilmiyodum arkadaşı geldi bana söledi
oda bana heycandan almanca bişeler diyine benim cevabım:
he anlamadım oldu :D
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

MesajKonu: Geri: UTANÇ VERİCİ HİKAYELER   UTANÇ VERİCİ HİKAYELER - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 17, 2008 5:46 pm

haha haha haha haha

Ayh süper ya koptum....Hergün benimde hikayem oLurda ama iLk defa yok üzgünüm bu sefer güLemiyeceksiniz haha haha haha
_ToM_YaqmUr_
Tokio Fanı
Tokio Fanı
_ToM_YaqmUr_

MesajKonu: Geri: UTANÇ VERİCİ HİKAYELER   UTANÇ VERİCİ HİKAYELER - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 17, 2008 8:09 pm

sen bulursun bi tane ya
rockergirl
Tokio Sever
Tokio Sever
rockergirl

MesajKonu: Geri: UTANÇ VERİCİ HİKAYELER   UTANÇ VERİCİ HİKAYELER - Sayfa 2 EmptySalı Tem. 01, 2008 12:38 am

haha haha zuhahahahah hepsi süper haha haha gülmekten kırıldım haha haha hihe hihe haha
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

MesajKonu: Geri: UTANÇ VERİCİ HİKAYELER   UTANÇ VERİCİ HİKAYELER - Sayfa 2 EmptySalı Tem. 01, 2008 3:37 pm

Bir taneside bu gün başıma geLdi ve gerçekten berbattı...Neyse anLatıyorum...

Şimdi annem tansaşa girmişti...Bende dışarıya çıkıp dream dergiyi aLmanya gittim...Tabi tam bayinin önünde 4-5 tane taş erkek vardı gosluk ...Bende işte dergiyi aLmadan önce onLar tansaşa doğru yürüyordu....Bende dergiyi aLıp tansaşa doğru koştum...Ve kahretsinki çocukLarın önünde ayağım yere takıLdı ve ben küt yere... silent ...Hepsi birden bana bakıyordu ve güLmemek için kendiLerini zor tutuyorLardı...Ben orada toparLanmakLa uğraşmasaydım aynen şöyLe ''ne bakıyorsunuz L*n?Karşınızda teLevizyon mu var?S*ktirin gidin''diyecektim ama etraftada yaşLıLar oLduğu için diyemedim...E tabi o çocuKLarın önünde o durumda oLmak gerçekten berbattı ve bende perişan haLde annemin yanına gittimm... söv seytan
Fatal1ty
Moderatör
Moderatör
Fatal1ty

MesajKonu: Geri: UTANÇ VERİCİ HİKAYELER   UTANÇ VERİCİ HİKAYELER - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 02, 2008 12:17 pm

[b]Tüh be yazık olmuş taşlara...
BiLL's_AnqeL_<3
Tokio Sever
Tokio Sever
BiLL's_AnqeL_<3

MesajKonu: Geri: UTANÇ VERİCİ HİKAYELER   UTANÇ VERİCİ HİKAYELER - Sayfa 2 EmptySalı Ocak 20, 2009 7:09 pm

Çok durdu utanırım ben fear !Kaldırdım o yüzden... höe

En son BiLL's--ANgEL tarafından Cuma Haz. 05, 2009 2:51 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

UTANÇ VERİCİ HİKAYELER
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki