Tokio Hotel Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Türkiye

tokio hotel türkiye forum

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

blue jean'da karşılaştırma

+2
thsnm
_SaHRa_
6 posters
YazarMesaj
_SaHRa_
Yeni Başlayan
Yeni Başlayan
_SaHRa_

blue jean'da karşılaştırma Empty
MesajKonu: blue jean'da karşılaştırma   blue jean'da karşılaştırma EmptyPaz Şub. 17, 2008 9:44 pm

blue jean dergisinde Cinema Bizzard ile TH'yi karşılaştırmış ve TH'ye kısa bir yer vermiş!!

şubat sayısında :)

En son tarafından Salı Şub. 19, 2008 12:13 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
thsnm

thsnm

MesajKonu: Geri: blue jean'da karşılaştırma   blue jean'da karşılaştırma EmptyPtsi Şub. 18, 2008 8:53 am

ASLINDA DERGİNİN HANGİ TARİHLER ARASINDA OLDUĞUNU YAZSAYDIN GÜZEL OLURDU

Genede teşk. bu arada bütün dergiler cinema bizarre ile tokio hoteli karşılaştırıyor amaçları ne anlamadım gittii...
THemo<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
THemo<3

MesajKonu: Geri: blue jean'da karşılaştırma   blue jean'da karşılaştırma EmptyPtsi Şub. 18, 2008 11:45 am

ya ewet haklısın heryerde karşılaştırılıyo yyyyaaaaa yolda giden insan bile onları birbirleri ile karşılaştırıyoooo yyyyaaaaahöe höe höe
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: blue jean'da karşılaştırma   blue jean'da karşılaştırma EmptyPtsi Şub. 18, 2008 5:06 pm

olabilr bence ama tabi onlar rakipsiz
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: blue jean'da karşılaştırma   blue jean'da karşılaştırma EmptyPtsi Şub. 18, 2008 7:22 pm

bence karşıLaştırma sebepsiz brşey çünkü müzikLeri arasında ben şahsen bir bağLantı buLamadım! tipLerde benzemiyo bence sadece fanLarın abartması
fanofbill
Tokio Sever
Tokio Sever
fanofbill

MesajKonu: Geri: blue jean'da karşılaştırma   blue jean'da karşılaştırma EmptyPtsi Şub. 18, 2008 9:23 pm

bencede hepsi abartma...th kadar olmasa da cinema bizarreı da dinliyorum şarkılarınıda sevdim açıkcası...ya her yerde bill kauliştze benzetiolar özentilermi diye alakası yok oysaki yaaa... söv
_SaHRa_
Yeni Başlayan
Yeni Başlayan
_SaHRa_

MesajKonu: Geri: blue jean'da karşılaştırma   blue jean'da karşılaştırma EmptySalı Şub. 19, 2008 12:12 pm

yha bencede hiç benzemiyolar. onlarla alakası yok. bizimkiler bitane bi bi bi...

blue jean'da karşılaştırma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» blue jean (ocak 2008)
» SAYI : 02/2008 BLUE JEAN'DEN
» BLUE JEAN(MART 2008)