Tokio Hotel Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Türkiye

tokio hotel türkiye forum

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Th'nin sevgililer günü için planları

4 posters
YazarMesaj
Bill4ever
Tokio Sever
Tokio Sever
Bill4ever

Th'nin sevgililer günü için planları Empty
MesajKonu: Th'nin sevgililer günü için planları   Th'nin sevgililer günü için planları EmptyCuma Şub. 15, 2008 5:42 pm

Ben çevirdim yine pek iyi olmadı fear

Kaynak:
http://kron.buzznet.com/user/journal/1795241/tokio-hotels-plans-valentines-day/

Buzznet: Bu yıl sevgililer günü için herhangi bir özel planınız var mı? Eğer öyleyse siz onu kiminle geçireceksiniz ve nerede?

Gustav: Keşke planım olsaydı. Maalesef bizim tatilimiz ocak ortasında bitti bu yüzden bu bizim yedek zamanımızda bitti demek. Sevgililer Gününde biz Kuzey Amerika/da turumuzda olacağız.

Buzznet: Eğer siz Sevgililer Gününde evde kalsaydınız ve sevdiğiniz biriyle bir film izleyecek olsaydınız, ne filmi izlerdiniz ve niye?

Bill:İlk olarak ice tea hazırlardım,patlamış mısır yapıp ve bir sürü şeker alırdım.Sonra ben büyük battaniye alır ve kızımla birlikte içine girerdim.(Ne işiniz var orda bee ) Ben muhtemelen Tom’dan farklı olarak bir yığın aşk hikayesi kiralamış olurdum.O her ne seviyorsa.Çok şükür ben genellikle kızların hoşlandığı filmleri seven bir kişiyim.Beni yanlış anlamayın, ben hem de korkunç filmleri izlemeyi severim ama diğer beylerle turda olduğum zaman için ayırtıldı..

Buzznet:Siz şimdiye kadar birisinden aşk mektubu aldınız mı, veya siz şimdiye kadar birisine aşk mektubu yazdınız mı? Eğer öyleyse o kimdendi ve ne yaptınız veya yolladıysanız o kişi ne söyledi?

Tom: Ben aşk mektupları ve sevgililer günü kartlarından tonla alırım.Maalesef,asla diğer üçüne olmadı.(Güler) Bill,Georg ve Gustav kendilerine kart yollamak zorunda.Cidden,sevgililer günü gibi önemli günlerde ,hepimiz çok özel mailler alırız.Fanların yaptığı güzel resimler,peluş oyuncaklar ve diğer büyük hediyeler .Fanlarımız,gerçekten, bize ne gönderecekleri hakkında uzun süre düşünüyorlar. şimdi düşünce:Yılda birçok gün bana Sevgililer gününü hissettirir.

Buzznet: Özel birisine onu sevdiğinizi söylecekmisin bu sevgililer gününde? Eğer öyleyse o kim ve senin sevgini hak etmek için bu kişi ne yapar?

Tom:Hmm,cep telefonumda uzun telefon numaralarının listesinin %90/ı kızların numarası .Bundan dolayı sen bana “eğer” sormamalısın daha doğrusu “Kaç tane” kıza sevdiğini söyleyeceksin demelisin. (gülüşler) Ben Georg’un onun kime söyleyeceğini biliyorum – aynadaki yansımasına.(Eziyor yine bee ) Dürüst olmak gerekirse şu anda hepimiz tekiz,bundan dolayı kendisine aşk mesajı yollucağımız hiçbir kız arkadaşımız yok.Ama eğer ben istersem telefonumda kullanmam için muazzam bir liste var.

Buzznet: Romantik bir buluşmada ortamı ayarlamak için ne yaparsın?Randevuda neler olur, o nerede gerçekleşir,ne giyersiniz,pişirirsiniz,ayrıca dinlersiniz,gidersiniz?

Georg:Ben sadece kendim olmayı deneyeceğim ve herhangi bir süslü giysiyi kızı hayran bırakmak için giymem.Eğer bir kız benim için giyinip kuşanırsa açıkça çok mutlu olduğumu ifade ederim. Ama onun olmadığı birisi gibi davranmasını istemem.
Romantik bir hava yaratmak,Ben onu güzel bir restauranta götürürdüm.Hmm,Onun hakkında düşündümde, muhtemelen kendim bir yemek hazırlardım- o daha samimidir. Restaurantta ki yemek daha iyi olur ama benim makarnam kesinlikle denemeye değer.

En son tarafından Cuma Şub. 15, 2008 7:49 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: Th'nin sevgililer günü için planları   Th'nin sevgililer günü için planları EmptyCuma Şub. 15, 2008 7:31 pm

sağol canım...off ya tom sen varya...
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Th'nin sevgililer günü için planları   Th'nin sevgililer günü için planları EmptyC.tesi Şub. 16, 2008 2:18 pm

Tom ezip duruyor resmen... röpörtaj için saoL canım
Bill4ever
Tokio Sever
Tokio Sever
Bill4ever

MesajKonu: Geri: Th'nin sevgililer günü için planları   Th'nin sevgililer günü için planları EmptyCuma Şub. 22, 2008 11:05 pm

Ne demek görevimiz hihe
THemo<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
THemo<3

MesajKonu: Geri: Th'nin sevgililer günü için planları   Th'nin sevgililer günü için planları EmptyC.tesi Şub. 23, 2008 1:43 pm

ya çok saol jnm bu bilgiler gerçekten de çok güzel hihe hihe hihe
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Th'nin sevgililer günü için planları   Th'nin sevgililer günü için planları EmptyC.tesi Şub. 23, 2008 5:25 pm

teşekkürLer canım
Bill4ever
Tokio Sever
Tokio Sever
Bill4ever

MesajKonu: Geri: Th'nin sevgililer günü için planları   Th'nin sevgililer günü için planları EmptyC.tesi Şub. 23, 2008 7:11 pm

Bir şey değil =)

Th'nin sevgililer günü için planları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» THnin ev hali