Tokio Hotel Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Türkiye

tokio hotel türkiye forum

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

bill ve tom'un eski kız arkadaşlarıyla ropörtaj

4 posters
YazarMesaj
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

bill ve tom'un eski kız arkadaşlarıyla ropörtaj Empty
MesajKonu: bill ve tom'un eski kız arkadaşlarıyla ropörtaj   bill ve tom'un eski kız arkadaşlarıyla ropörtaj EmptyPtsi Şub. 11, 2008 2:20 pm

Kaynak : http://tokiohotelus-forum.com/viewtopic.php?t=4465&start=200

Dipnot : Eski Bir Röpörtajdır !! 2005 yılından kalma

3 eski kız arkadaş kabul ediyor !

“Tom kalabalıktan kızlarla yatıyor” - “Bill ilginç çiftlerin sex yapmalarını izliyor” - “Bill erkeklerden hoşlanıyor”

Bu kafa karıştırıcı başlıklar son zamanlarda hep gündemdeydi . “Hepsi Yalan” dedi Bill . Bu gerçek . Tom o kadar da büyük bir kahraman değil aslında iş kızlara gelince ve Bill de bakir değil . Popcorn Ina(17) , Julia(16) ve Sabrina'yla (16) , Tom ve Bill'in eski kız arkadaşları , konuştu ve çocukların özel hayatlarının aslında nasıl olduğunu ve bu kızların onlarla neler yaşadıklarını öğrendi

3 eski kız arkadaş kabul ediyor !

“Tom kalabalıktan kızlarla yatıyor” - “Bill ilginç çiftlerin sex yapmalarını izliyor” - “Bill erkeklerden hoşlanıyor”

Bu kafa karıştırıcı başlıklar son zamanlarda hep gündemdeydi . “Hepsi Yalan” dedi Bill . Bu gerçek . Tom o kadar da büyük bir kahraman değil aslında iş kızlara gelince ve Bill de bakir değil . Popcorn Ina(17) , Julia(16) ve Sabrina'yla (16) , Tom ve Bill'in eski kız arkadaşları , konuştu ve çocukların özel hayatlarının aslında nasıl olduğunu ve bu kızların onlarla neler yaşadıklarını öğrendi .

Sabrina (16) , Tom'un eski kız arkadaşı

“Tom hep sadakatsizdi ! “

Ne zaman tanıştın Tom'la ?

Sabrina : 4 sene önce bir spor salonunda . İlk görmemden itibaren onu çok hoş buldum ve hemen çıkmaya başladık neredeyse .

Ne kadar çıktınız ?

Sabrina : 1 seneden fazla ama aralarla . Tom bazen sadakatsiz olabiliyordu , başka kızları öpüyordu . Bunu ona söylediğimde ilişkimizi bitirdim , ama o hep geri geliyordu bana suçlu bir şekilde ve herşeyi itiraf ediyordu . Ve bende onu affediyordum .

Aranızda neler geçti – sex yaptınız mı ?

Sabrina : Hayır , Gerçekten neredeyse hep Tom'un evindeydim , geceleri bile ama öpüşmeden ve okşamadan başka hiçbir şey olmadı . Daha fazlasının yapmak için fazla utangaçtı .

Nasıl ayrıldınız ?

Sabrina : Bütün bunlardan usanmıştım ve ilişkimizi gerçekten kaba bir biçimde bitirdim . Sadakatsizliği bana o kadar dokunmuştu ki okul değiştirdim . Şuan Realschule'ye gidiyorum .

Julia (16) , Tom'un eski kız arkadaşı

“Tom çok utangaç . İlk öpücüğümüz 5. buluşmadaydı! “

Ne zaman birlikteydiniz Tom'la ?

Julia : Geçen yaz tatilde . Arkadaşım Ina ve ben Tom ve Bill'i birlikte tanıdık . Sınıfımız onların hemen üstündeydi . Çocuklar bizim telefon numaralarımızı aldılar ve bize mesaj çektiler .

İlk öpen Tom muydu ?

Julia : Hayır , bunu yapmak için fazlasıyla utangaçtı .Ayrıca ben Bill'le daha çok eğleniyordum . 5. buluşmaya kadar öpüşmedik ama öpücükleri fena değildi ( kıkırdar ) (Bu yaptığı yüzsüzlük ama .. kabul ediyorum )

Ve – daha fazla bir şey oldu mu ?

Julia : Hayır , çünkü evde hiçbir zaman yalnız olmadık , sadece ikimiz olarak yani , tatil boyunca hep dışardaydık . Ben daha fazlasını istiyordum ama Tom bu konuda aceleci değildi . ( Kıza bak bee Ben öteki kız arkadaşını daha çok sevdim bu şey fazla yüzsüz ... ama küfretmicem )

Neden siz ikiniz ayrıldınız peki ?

Julia : Çok komikti gerçekten ayrıldığımız zaman . Yaz tatilinden sonra okula geri döndük . Ve benim hakkımda Tom ve Bill'in tüm dünyaya açıklama yapmak zorunda kaldıkları dedikodular vardı. Bundan sonra bir kelime bile konuşmadık genelde karşılaşmamıza rağmen .

Tom'un 25 kızla yattığına inanıyor musun ?

Julia : (güler) Asla inanmam !! Hep kendini büyük maço bir erkek gibi göstermeye çalışır o , ama iş ciddiye binince pen*sini geri çeker ..

Ina (17) , Bill'in eski kız arkadaşı ..

“Bill sex yaptı ama benimle değil ! “

Ina , Bill bir arkadaş olarak nasıldı ?

Ina : Onu tamamen tatlı ve keyifli buldum . Harika bir espri anlayışı vardı ve sıkıcı değildi çoğu erkeğin aksine .

İkiniz arasında neler geçti ?

Ina : Tom ve Julia arasında geçenlerden fazlası değil . Hep birlikte tanıştık onlarla . Bill fazla utangaç değildi . Hep benim yanımdaydı ve gerçekten şefkatliydi . Bazen beni kucağına alıp sarılırdı .

Sex yaptınız mı ?

Ina : Hayır ama biliyorum Bill kesinlikle yaptı . Bana söylemişti ve bu konuda çok konuşmuştuk .

Bill'in erkekleri de sevdiğini düşünüyor musun ?

Ina : Hayır düşünmüyorum . Her ne kadar kız gibi görünsede kesinlikle gay değil . Güzel kız arkadaşları oldu ve onu hiç, bir erkekle görmedim !

TOKİOHOTELFANTR DEN ALINTIDIR
YUMENİN ÇEVİRİSİNDEN

rainbow
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: bill ve tom'un eski kız arkadaşlarıyla ropörtaj   bill ve tom'un eski kız arkadaşlarıyla ropörtaj EmptyPtsi Şub. 11, 2008 3:04 pm

budzel bir röportaj :d
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: bill ve tom'un eski kız arkadaşlarıyla ropörtaj   bill ve tom'un eski kız arkadaşlarıyla ropörtaj EmptyC.tesi Şub. 16, 2008 2:30 pm

teşekkürLer x]
TH-ßill-Tom-kolik
Tokio Fanı
Tokio Fanı
TH-ßill-Tom-kolik

Location : chooq uzaq diyarlardann ßill^imin göslerinden xD Nerdn olcq AnamIn qarnndn... zalaaqqq xD

MesajKonu: Geri: bill ve tom'un eski kız arkadaşlarıyla ropörtaj   bill ve tom'un eski kız arkadaşlarıyla ropörtaj EmptyC.tesi Mart 29, 2008 3:54 pm

güze lröportaj
http://tokiohotelturkey.gooboards.com/index.htm

bill ve tom'un eski kız arkadaşlarıyla ropörtaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-