Tokio Hotel Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Türkiye

tokio hotel türkiye forum

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Tokio Hotel ile Evlilik

3 posters
YazarMesaj
ToOo(M)eRvE
Tokio Sever
Tokio Sever
ToOo(M)eRvE

Tokio Hotel ile Evlilik Empty
MesajKonu: Tokio Hotel ile Evlilik   Tokio Hotel ile Evlilik EmptyPerş. Şub. 07, 2008 7:11 pm

Gercekce bi düsünün : Hic evlenmeyi istiyormusunuz?

Tom: Bence evlilik biraz, günlük yasamca bisey degil mi? Gercek ask var mi diye bilmiyorum.

Bill: Inaniyorum. Gercek ask var

Tom: Dogrdürüs bilmiyorum ki. Bir kizla uzun zaman icin beraber olmak, okey. Ama her zaman icin mi? Baze insanlar da var, 16 yaslariyla bir cift oluyorlar, ve ölüme kadar birbirlerini seviyorlar...

Bill: Hayat daki bir ask a ben inaniyorum, ve sanirim, gercekten var bu. Ama onu malesef daha bulmadim.

Georg: Aslinda ben bir zaman evlenmeyi düsünüyorum. Bir taraftan, üzgün olur, hep tek bi kadina zincirlernmen lazim diye, bunun icin bu kadinla ne kadar gec olabilirse, tanismak istiyorum. Ama öbür taraftan yine güzel bisey. Cok güzel bir evliligin olmazi, ve gercekten mükemmeli olursa. O zaman kesin hep o kadinla iyi anasirsin.

Tom: Iki insan bütün gün kendi önlerinde üst üste oturmasi, toaf bir düsünce, bence. Cesitlice duyg****iyorum, bunda. Ve hep kusursuz anlasmanin imkani yok. Burda bi kavga, orda bi kavga. Bir iliski öyle yasaniyor. Ama kesin karar verirsem, en az, 60 yasimla evlenirim. (gülüyor)

Gustav: Evlilik bu anlarda bende düsünemiyorum.

Bill: dügünümüz muhtesem ve eylenceli olursa, ben tek evlenirim.

'Muhtestem' ve 'eylenceli' yle ne demek istiyorsun?

Bill: Gelinlik siyah - kirmizi olucak. Ve siyah makyaj kullanilincak. Herkez zarif, ve sik giyinebilir. Ama tören gibi olmasini istemiyorum. Düyünlerde aptal müzigi de sevmiyorum.

Peki, cocuk istiyormusunuz?

Georg: Cocugum olmasini isterim. Iki tane. Ilki oglan, ikincizide kiz.

Bill: mhm. . Cocuk bu anlarda dordürüz düsünemiyorum.

Tom: Bende. O zaman hic eylenemezki insan. (gülümsüyor)

Bill: Ama Georg u cok güzel, bez deyistirirken düsünebiliyorum. Ve kücükler ona nasil saylasir akitmayi severler. (herkez gülüyor)

Tom: Evet. Günboyuncada barirlar. Ve "Süper Nenny" yi herkez tanir ya. Ne kadar kötü tavraniyorlar cocuklar show da.

Georg: Ama bu büyütmede yanlis yapilmiski, öyle olmuslar. Anne babanin sucu var.

Tom: Neyse. Cocuk olsada, dogumda, büyük olmasini terci ederdim. Bu arada Georg cok güzel bir baba arabasini k****ir, aile si olursa!

Georg: bos laf! baba arabasi herlade sürmmiyecem. O zaman sisman bir spor arabasi tercih ederdim.... (gülüyor)

"http://www.tokiohotel.gen.tr" den ALINTIDIR.

En son tarafından C.tesi Şub. 09, 2008 8:39 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Cursed
Admin
Admin
Cursed

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel ile Evlilik   Tokio Hotel ile Evlilik EmptyPerş. Şub. 07, 2008 8:31 pm

Röportajın kaynağı yok ... en yakın zamanda koymazsan kitlenicek
https://tokiohotelturkey.yetkinforum.com
TH-ßill-Tom-kolik
Tokio Fanı
Tokio Fanı
TH-ßill-Tom-kolik

Location : chooq uzaq diyarlardann ßill^imin göslerinden xD Nerdn olcq AnamIn qarnndn... zalaaqqq xD

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel ile Evlilik   Tokio Hotel ile Evlilik EmptyC.tesi Mart 29, 2008 4:18 pm

hayır kaynağı var en altta
http://tokiohotelturkey.gooboards.com/index.htm

Tokio Hotel ile Evlilik
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ...ToKiO hOtEl...
» Tokio Hotel Resimleri
» Tokio Hotel USA'da !