Tokio Hotel Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Türkiye

tokio hotel türkiye forum

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Fan sorulari - ve TH cevaplar

4 posters
YazarMesaj
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

Fan sorulari - ve TH cevaplar Empty
MesajKonu: Fan sorulari - ve TH cevaplar   Fan sorulari - ve TH cevaplar EmptyCuma Şub. 01, 2008 2:42 pm

Fan sorulari - ve TH cevapları
Olga (12): Georg, sen hic saclarini Gustav kadar kiza kesermiydin?
Georg: sanmiyorum. Biraz disari bakan kulaklarim varya. Ayrica böyle uzun saci daha şık buluyorum.

Lisa (16): Georg, hangi dus sampuani kul aniyorsun?
Georg: Dus sampuanimi? Dus yapmiyorum ki. Tek üstünden pudraliyorum. (gülüyor) Yoo, bu hep degisiyor. Su anlarda, "Axe" kul aniyorum. Eskidende hep "Nivea For Men" kul aniyordum.

Hopi (12): Tom, kizlari otel odana alirsan, tek onlarla sex mi istiyorsun? - yada sonradan kontagin var mi daha?
Tom: Bir cay da icebiliriz, hic karsiligim yok buna. Ama esasi, bunu bi insan yapar. Eylenceli olsun diye. Konusmak da olur, bu da var. Baze kizlarla daha kontagim oluyor, ama daha bi kiz hic olmadi, unutamadigim, böyle biseyden sonra.

Wenke (11): Hic Dreadlocks larini kesermiydin, Tom?
Tom: Istiyerken, simdik tabiki hayir. Alti senedir bu saclari tasiyorum, ve buraya kadar aslinda hic kestirmek istememistim. Bi zaman ama belki.

Anna (14): Tom, ayni kardesinin giyisilerini giyermiydin?
Tom: Istekli degil! Olsada ahlaksız bir teklif almam gerek, o zaman belki yapardim. Ama baska biseyse, istemem. Aynen Gustav in, yada Georg un giyisilerini de giyimem. Yada öbürtürlü.

Vivian (15): Sevgilin varmi, Tom? Bi kac cümleler internete dolaniyorda. . .
Tom: Yok, kizarkadasim yok benim.

Jaqueline (14): Hamburg da nerde alisveris yapiyorsun?
Tom: Hamburg da o kadar cok alisveris icin olmuyorum. Olsamda, Hip Hop magzalarinda.

Julia (13): Gustav, sen o kadar cekingenmisin, yada neden öyle cok konusmuyorsun?
Gustav: Iyi olur, bunu ben de bilsem. Belkide, baze an lar o kadar, kelime cikaricisi degil im ve onun icin kendimi daha cok geriye atiyorum. Grubun icinde, en sakini, benim. Buda tabiki röpörtajlarda beli olabilir.

Jennifer (13): Top oynuyormusun, Gustav?
Gustav: Konserlerin öncesinde, kendimi biraz harekete brakim diye. Eskiden, cok oynuyordum, ve hep eyleniyordum.

Vera (15): Internete Bill den resimler cikti, güzel ve hos kizlarla beraber yürürken. Arada ne yürüyor?
Bill: Ne? Bu resimleri ben tanimiyorum. Kiz arkadasim, bastan beri gibi yok. Cogu zaman, aksam Team imizdeki, insanlarla, disarda oluyoruz. Onlar ama cok yasli.

Susanne (18): Bill, sevgilin en cok, ne kadar senden daha yasli olabilir?
Bill: Aslinda, ask nereye düserse, diyorum. Ama sanirim, 20 tabiki sinir olur.

Anna (14): Sen hic bi dil inde bi piercing i olan kizla öpüstünmü? Yada dislerinde dis teli olan?
Bill: Ikizinide yapmadim. Yani hic bi kizarkadasim olmadi, dil piercingi tasiyan ve dis telli dislerinde olan. Beni ama rahatsiz etmezdi, sevgilimin dis telli, yada piercingi olmazi. Hatta dilinde piercingi olsa, bunu güzel ve ilginc bulurdum.

Natalie (15): Gustav ve Georg sahnede bazen t-shirt lerini cikariyorlar. Bill, ve Tom, siz bunu ne zaman yapicaksiniz?
Bill:
Umarimki, Georg bunu bir daha hic yapmicaktir. Bunu bi ilk olarak söyleyim. (gülüyor) Ben T-shirt ümü sahnede cikarmiyacaim, bunda simdik her kizlarin illüzyonu alicam. Ona göre bi erkek degil im ben. Yatarsam, tek donum üstümde, ama baska seylerde t-shirt süz beni göremiyeceksiniz.

Vanessa (14): Hamburg a tasindiginiz, okul dan dolayi mi, yada baska nedenlerden mi?
Bill:
Biz hala anemisin ve babamizin yaninda oturuyoruz. Hamburg da tek stüdüyo barkimiz var. Hep sarkilari CD ye cekersek, orda oturuyoruz, iki yerleşim yeri arasında gidip gelmiyelim diye.

Anna (11): Tom un ayni giyisilerini hic giyermiydin, Bill? Giyimezen, nedeni nedir, yada neyi beyenmiyorsun, Tom un giyisilerinden?
Bill:
Hayir. Bence cöp çuval i gibi gözüküyor. Üstündekileri hic yerinde oturmuyor, ve bi kesimi yok. Tek öyle asaya sarkitiyorlar, o kadar. - bu bana fazla uzun olurdu.

Saina (14): Ashley Olsen in neyini beyeniyorsun, Bill?
Bill:
Burununu. Cok tatli bir burnu var. Öyle sevimli yüzleri ben seviyorum. Onu her gördümde, keyifim iyi oluyor.

Alina (13): Sacini yine degistirmek istermizin?
Bill:
Isterdim, kesin. Cok acik oluyorum, bu konuda, ve tabiki bir zaman yine yeni bisey aklima gelir. Ama su anlarda, hic bisey planlamadim.

Jussi (14): Bir yeni bir günde, normal bir hayat yasamak istermiydin?
Bill:
Evet. Isterdim. Sikindici oluyor bazen, her gün, her yaptigini, kazetecilerin kagda yazmazi. Normal, ve özgür bir gün, - bi yerde taninmamis, normal gezmek, sinemaya gitmek, ve bütün bunlari yapmak, cok güzel bir gün olurdu.

Frida (15): Bill, sen hic makyaj yapmadan, bir konser verirmiydin?
Bill:
Vermem, bu bana ait. Sanirim, makyaj yapmazam, kendimi kılık değiştirmisim gibi hissederim ve kendim olmazdim.

Vanessa (15): 2007 de avrupa turuna cikiyorsunuz. O yilda daha büyük bir tour almanya icinde olucak mi?
Tom: 2007 avrupa turnesine ciktigimiz, daha tam kararli degil. Ama ikinci albüm icin, tabikide almanya tur u en az yapicagiz.

Sabrina (14): Internete, www.tokiohotel-sex.de de, üc million bu sayfaya girdikten itibaren, sizden bir sex video görünüyor. Bu gercek mi?
Tom: Bunu biz de duyduk. Öyle bir video yok. O kadar en az diyebiliyoruz. Birileri histe böyle insanlari kandiriyor.´

Jessica (22): Kizarkadasin olsa, Bill, sen onu nasil, yataga kıvırirdin?
Bill: Kizarkadasim olsa, ben onu yataga kıvırmazdim. Umardimki, kendi kendine yataga gelir.

Lea (17): Fanleriniz, sizin kizarkadasiniz, olursa, diyolar ya, hemen kendilerini öldürürler diye. Bunu nasil buluyorsunuz?
Tom: Bu tabiki üzgün bisey. Ama heryerde yazana inanmiyacaksin. Tek bizim dediklerimize inanmak gerek. Intar etmek, mutlaka hic bir cözüm degildir.

Carolina (18): Siz hic piercinglerinizi cikaricormusunuz, Bill ve Tom?
Tom: BRAVO icin benim piercingi mi degistirdim.
Bill: Kas piercingimi kendim cikaramam. Bi Piercer onu yapabilir ancak. Kerpeten le. Ve dilimdeki piercingi de uzun cikarmam iyi degil. Delik cabuk kapanabiliyor.

Carolin (15): Ne kadar cok seks filimlerine bakiyorsunuz?
Bill: Bi kac tane, öyle filmlerden gördük. Ama simdik her aksam böyle bisey bakiyoruz dersek, yalan söylemis oluruz.

Verena (17): Dogru mu sisman insanlardan bi karsiliginiz olmazi?
Georg: Hayir, bunu da kim dedi?
Bill: Sen Georg a hele bi bak. Sisman insanlaradan bi karsimiz olsaydi, onu Grubumuza almazdik. (gülüyor)

Hobbitcim =). Hic azini acmadin, tek BU soruya acman lazimdi mi yani. xDD Tabiki hemen karsi oluyor, ve soruyorki, kim bunu demis. Fan sorulari - ve TH cevaplar GeorgG Fan sorulari - ve TH cevaplar Yapmaabi Bill de beni güldürmeye basardi aksam üstü

Maike (16): Sizin yeni sarkinizda, "Zaman bizi unutana kadar" diye bir satir var - bu bi elveda gibi?
Bill: Evet, dogru dedin. Bir elveda. - ilk almümden, bu zaman dan, ve bu hic öyle kolay unutamadigimiz muhtesem yil dan.

Jalina (11): Sizden birinde, eskiden, disinde dis telli var midi?
Tom: Evet. Bill ve benim dis tell erimiz vardi.
Georg: Benim de vardi. Ama hic takmiyordum.

Jens (15): fan lerden hep sahne ye atilan bütün ic camasirlarla ne yapiyorsunuz?
Georg: yanii, Bill bazen biseyleri giyior, o camasirlardan. (gülüyor)
Tom: Onlarida topluyoruz, bütün fan hediyelerimiz gibi. Ambar larimiz dolu.

Jaqueline (14): Hic bir cocugu evlat alirmisiniz, zor hayat indan kurtarmak icin?
Bill: Evlat almak, genellikle ben iyi buluyorum. Bunu bir zaman düsünebilirim.

Marina (14): Toaf degil mi, fan leriniz odalarinda, sizin posterlerinizi asiyorlar, ve onlarla öpüsüyorlar?
Bill: Yoo, bunu ben güzel ve iyi buluyorum.
Tom: Evet, bende. Bunu hep dilemistim, eskiden.
Georg: En güzeli de bu olurdu: Her posterin icine girdin, ve bakiyorsun, orda, senle ne yapiyorlar diye.

Dirk (15): Privat sizi, bi Parti icin tutabilinilir mi?
Tom: Böyle teklifler cok masamisin üstünden gecti. Ama hepsini red ettik.
Bill: Konserimiz olursa, hepimiz istiyoruz ki, ne kadar cok bizi görmek isteyen insan olabilirse bizi görmeye sansi olsun.

Melli (9): Gustav, sana fan lerinle konusmak, ne kadar mühüm?
Gustav: Konserler biterse, cok fan ler Hotel imizin önünde bekliyorlar, ve bize diyorlar ki, bu konser güzeldi diye. Bundan dolayi hep seviniyorum.

Justina (14): Dogum gününüz icin, fan leriniz den, ne diliyorsunuz?
Bill: Ben süpriz leri seven bir insanim. (siritiyor)
Tom: Ben, güzel bir kapanis konseri, 3. eylülde Loreley da bütün fanlerimiz le birlikte diliyorum.
Bill: Bu cok güzel bir hediye, orda konser verebilmemiz. - Cok güzel bir yer, orazi. Herseyimizi verecegiz!

_sON_
insallah, biraz olsada sevinmisinizdir ve okumaniz iyi gecmisdir xD : - )
_ToM_YaqmUr_
Tokio Fanı
Tokio Fanı
_ToM_YaqmUr_

MesajKonu: Geri: Fan sorulari - ve TH cevaplar   Fan sorulari - ve TH cevaplar EmptySalı Nis. 22, 2008 12:32 pm

paylaşımın için teşekkürler
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

MesajKonu: Geri: Fan sorulari - ve TH cevaplar   Fan sorulari - ve TH cevaplar EmptySalı Nis. 22, 2008 1:36 pm

biliyordum bunu gerçekten aralarında güzel sorular var paylaşım için teşekkürler
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: Fan sorulari - ve TH cevaplar   Fan sorulari - ve TH cevaplar EmptyCuma Haz. 20, 2008 12:29 pm

önemLi değiL canım <3
TH-ßill-Tom-kolik
Tokio Fanı
Tokio Fanı
TH-ßill-Tom-kolik

Location : chooq uzaq diyarlardann ßill^imin göslerinden xD Nerdn olcq AnamIn qarnndn... zalaaqqq xD

MesajKonu: Geri: Fan sorulari - ve TH cevaplar   Fan sorulari - ve TH cevaplar EmptyCuma Haz. 20, 2008 12:40 pm

çok güzel paylaşım için teşekkürler
http://tokiohotelturkey.gooboards.com/index.htm
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: Fan sorulari - ve TH cevaplar   Fan sorulari - ve TH cevaplar EmptyCuma Haz. 20, 2008 12:49 pm

TH-reden-Tomkolik demiş ki:
çok güzel paylaşım için teşekkürler
önemLi değiL TH-reden-Tomkolik adını biLmiyorum canım kusuruma bakma xD
TH-ßill-Tom-kolik
Tokio Fanı
Tokio Fanı
TH-ßill-Tom-kolik

Location : chooq uzaq diyarlardann ßill^imin göslerinden xD Nerdn olcq AnamIn qarnndn... zalaaqqq xD

MesajKonu: Geri: Fan sorulari - ve TH cevaplar   Fan sorulari - ve TH cevaplar EmptyCuma Haz. 20, 2008 12:59 pm

adım Tuba
http://tokiohotelturkey.gooboards.com/index.htm
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: Fan sorulari - ve TH cevaplar   Fan sorulari - ve TH cevaplar EmptyCuma Haz. 20, 2008 1:01 pm

TH-reden-Tomkolik demiş ki:
adım Tuba
PM atsaydın yaa neyse l bende özlem l canım cevap yazmassan iyi oLur sohbet oLdu çünkü sakın cevap yazma ...!

Fan sorulari - ve TH cevaplar
1 sayfadaki 1 sayfası