Tokio Hotel Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Türkiye

tokio hotel türkiye forum

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

BİLL VE TOM İLE EĞLENCELİ DAKİKALAR

3 posters
YazarMesaj
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

BİLL VE TOM İLE EĞLENCELİ DAKİKALAR Empty
MesajKonu: BİLL VE TOM İLE EĞLENCELİ DAKİKALAR   BİLL VE TOM İLE EĞLENCELİ DAKİKALAR EmptyCuma Şub. 01, 2008 2:35 pm

<table style="TABLE-LAYOUT: fixed" width="100%" border=0><tr><td class=smalltext width="100%" colSpan=2></TD></TR>
<tr><td class=smalltext id=modified_774112 vAlign=bottom>
Gittikleri her yere eğlenceyi de götüren Tokio Hotel üyelerikariyerlerinde şimdiye kadar yaşadıkları en şok edici anıları

anlattılar.BAKIN ÇOCUKLARIN BAŞINA NE GEMİŞ!(Ama ben sadece Bill ve Tom 'unkini yazıcam zaten geriye Georg kalıyor:) Bill:"Bir konserde Tom 'un gitarı çalışmadı.Neler olduğunu fark ettiğimde neredeyse kalp krizi geçiriyordum.Konserden sonraki günler boyunca o an aklımızdan çıkmadı ve Tom'la dalga geçerek çok eğlendik!" Tom:"Birde şu haikayemizi dinleyin...Biraz mide bulandırıcı olabilir ama anlatacağım!Konserde bir ara kamera bana yakın çekim yaptığında havalanarak,daha doğrusu resmen uçarak üstüme gelen bir cisim dikkatimi çekti.Bir prezervatif üstüme doğru geliyordu!Üstelik paketinden çıkarılmıştı ve bilin bakalım nereye kondu!Tam gitarımın üstüne!Üstelik orada asılı kaldı,iğrenç görünüyordu...Sorun şu ki o anda çalmayı bırakamazdım,bende gitarımı şöyle bir savurup artislikbir hareketle prezervatiften kurtulmaya çalıştım.Sonunda düştü ama bütün kameralar beni o şekilde görüntülemişti çoktan!" </TD>BİLL VE TOM İLE EĞLENCELİ DAKİKALAR
<td class=smalltext vAlign=bottom align=right></TD></TR></TABLE>
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

MesajKonu: Geri: BİLL VE TOM İLE EĞLENCELİ DAKİKALAR   BİLL VE TOM İLE EĞLENCELİ DAKİKALAR EmptyPtsi Şub. 04, 2008 5:57 pm

ooofff diycek bişi bulamıyorum ya hele tom un şu gitarına konan şeyi(adını sölemek istemiyorum:D)kameraların çekmesi çok kötü olmuş birde hyranlarından birinin onu atması daha berbattt öğkk:D
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: BİLL VE TOM İLE EĞLENCELİ DAKİKALAR   BİLL VE TOM İLE EĞLENCELİ DAKİKALAR EmptySalı Şub. 12, 2008 4:11 pm

bu anı dream dergisndede var hihe
TH-ßill-Tom-kolik
Tokio Fanı
Tokio Fanı
TH-ßill-Tom-kolik

Location : chooq uzaq diyarlardann ßill^imin göslerinden xD Nerdn olcq AnamIn qarnndn... zalaaqqq xD

MesajKonu: Geri: BİLL VE TOM İLE EĞLENCELİ DAKİKALAR   BİLL VE TOM İLE EĞLENCELİ DAKİKALAR EmptyC.tesi Mart 29, 2008 4:08 pm

gerçktn yhaa yasık Tom'a(Don'a laugh laugh laugh )
http://tokiohotelturkey.gooboards.com/index.htm

BİLL VE TOM İLE EĞLENCELİ DAKİKALAR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-