Tokio Hotel Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Türkiye

tokio hotel türkiye forum

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Neleri seviyoruz, nelerden nefret ediyoruz?{TOM ve BLL}

5 posters
YazarMesaj
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

Neleri seviyoruz, nelerden nefret ediyoruz?{TOM ve BLL} Empty
MesajKonu: Neleri seviyoruz, nelerden nefret ediyoruz?{TOM ve BLL}   Neleri seviyoruz, nelerden nefret ediyoruz?{TOM ve BLL} EmptyCuma Şub. 01, 2008 2:11 pm

Alman BRAVO- ıkizlerin Röportajı- Neleri seviyoruz, nelerden nefret ediyoruz?

Onlar nelerden hoşlanırlar ? Neleri sevmezler ? Nelerden bıktılar ? Bravo´da Tom ve Bill bazı konuşmalar yaptılar.

Bravo´da yazı işleri ofisinin telefonu çalıyor. Sırada Bill ve Tom Kaulitz var. Normal olarak ikisi de özgür bir gün geçiriyorlar. Fakat röportaj için tatillerinden bile oluyorlar. "Selaaaaaammm", ikisi de telefonda gülüyorlar. Sonra asıl meseleye giriyoruz. Biz bugün kariyer yada müzik hakkında konuşmak istemiyoruz, fakat kişisel şeyler hakkında...

Bravo: Kendinizle ilgili neleri seviyorsunuz?
Tom: Hehe, nereden başlasam [gülüyor] ? Bence, ben son derece eğlenceli, komik biriyim. Sert ve vahşi konuşmakta en iyisiyim. (ne diyor ya ;D ) [tekrar gülüyor]
Bill: Kendimle ilgili neyi mi seviyorum? Hırsım. Birşeye başladığımda onu sona başarıyla ulaştırıyorum. (vayt) Ve birşeyler ters gittiğinde, kendimi suçlayabiliyorum.

Bravo: Peki neler sizin sinirlerinizi bozar?
Bill: Geç kalkan biri olmam beni sinirlendiriyor! [somurtuyor]
Tom: Evet, bu beni de kızdırıyor...!
Bill [gülüyor]: Kalkmakla ilgili bazı problemlerim var - Yataktan kurtulamıyorum. Biz Gustav gibi olmak istiyoruz. O tam bir erkenci kuş! (earlybird yazıyordu ;D ) Biz bütün gün uyuruz!

Bravo: Fakat sen bunu değiştirebilirsin, değil mi ?
Tom: Bu soruların dışında! Biz bunu değiştiremeyiz. Bu bir hastalık gibi..
Bill: 15 saat uyuduğumuzda zaman bile, hala yorgun oluyoruz. Bu doğamızda olmalı ( Neleri seviyoruz, nelerden nefret ediyoruz?{TOM ve BLL} Yapmaabi ) Daha sonra aynaya baktığımda, tamamen şişmiş görünüyorum. Yüzümde haç şeklinde çizgi çizgi izler oluyor. - yastıktan dolayı..

Bravo: Bill, kardeşinle ilgili neyi çok seviyorsun ? ve Tom, sen Bill hakkında neyi çok seviyorsun ?
Bill: Bence bu çok "cool". Tom çok içten biridir. (ayy canım yerimm Neleri seviyoruz, nelerden nefret ediyoruz?{TOM ve BLL} S01 )
Tom: Of Bill, sen çok adisin!
Bill: Noldu ki, niye lan Neleri seviyoruz, nelerden nefret ediyoruz?{TOM ve BLL} Blink1 (burayı ben böyle yazdım sadece "niye" diyordu Neleri seviyoruz, nelerden nefret ediyoruz?{TOM ve BLL} Laught161 )
Tom: Çünkü bende aynısını senin için söyleyecektim! Neyse, ben Bill le ilgili olan birşey seviyor muyum ? Hmm, evet, Bill uzun süren günlerde çok huysuz olur. Onunla ilgili hiçbir şeyi sevmezsin. [gülüyor.] Hayır, ben onun enerjisini seviyorum. Bazen o uzun tartışmalara çok katılır. Fakat bu onun nasıl biri olduğu.

Bravo: Hangi yiyecekleri sever - sevmezsiniz ?
Tom: Makarnayııı çok severiiim, özellikle domatesli-kaşarlı salçaylaa!! (o nasıl oluyor ya ? kaşarlı salça mı demek istedi yoksa domates salçası + kaşar mı? Neleri seviyoruz, nelerden nefret ediyoruz?{TOM ve BLL} Blink1 ;D )
Bill: Evet, ve ekstradan parma peyniriyle..
Tom: O dünyanın her yerinde mükemmel bir tat veriyor.
Bill: Bence brokoli ve karnıbahar çok iğrenç. (koçum bee bende sevmem ;D ) Bir yada 2 kez denedim - ve tabakta onlarla cebelleştim.. Gerçekten sebze yemeklerini sevmiyorum.. Iyy çok sağlıklı Neleri seviyoruz, nelerden nefret ediyoruz?{TOM ve BLL} Laught161 Neleri seviyoruz, nelerden nefret ediyoruz?{TOM ve BLL} Laught161 Neleri seviyoruz, nelerden nefret ediyoruz?{TOM ve BLL} Laught161
Tom: Bence kuşkonmaz boktan birşey (o ne ki yaaa Neleri seviyoruz, nelerden nefret ediyoruz?{TOM ve BLL} Laught161 Neleri seviyoruz, nelerden nefret ediyoruz?{TOM ve BLL} Laught161 Neleri seviyoruz, nelerden nefret ediyoruz?{TOM ve BLL} Laught161 )

Bravo: Ve ne tür kızlardan hoşlanırsınız ?
Bill: Ben güzel ellerden ve gözlerden hoşlanırım. Ben ilk bunlara dikkat ederim.
Tom: Hoş gözleri ve güzel biçimli popoları olanlardan Neleri seviyoruz, nelerden nefret ediyoruz?{TOM ve BLL} Blink1

Bravo: Nasıl gözlerden?
Tom: Bakabildiğin gözlerden [gülüyor]. Ayrıca sarkık, buruşuk kalçaları da sevmem ( Neleri seviyoruz, nelerden nefret ediyoruz?{TOM ve BLL} Blink1 )

Bravo: Hangi kokularıı seversin ve koklarsın ? ( kullanırsın demek istiyor herhalde ;D )
Bill: En kötü koku mu ?? Georg gaz çıkardığında... ( Neleri seviyoruz, nelerden nefret ediyoruz?{TOM ve BLL} Laught161 Neleri seviyoruz, nelerden nefret ediyoruz?{TOM ve BLL} Laught161 Neleri seviyoruz, nelerden nefret ediyoruz?{TOM ve BLL} Laught161 Neleri seviyoruz, nelerden nefret ediyoruz?{TOM ve BLL} Laught161 ) Hayır, gerçeğe dönersek: elma-aromalı mumlardan hoşlanıyorum ve mükemmel bir köpüklü banyo. (soruyla ne alaka ?)
Tom: Meyveli parfüm kokusu severim ve tütsüleri.

Bravo: Siz enerji içeceklerine düşkündünüz. Hala öyle mi ?
Bill: Hayır. Biz onlardan bıktık. Ben soğuk sütün içinde çilek aroması severim, pratik olarak. Gerçekten fazla şekerli- ve sağlıksız (enerji içecekleri için diyor.) Ve bunlar bizim sevdiklerimiz..

ToOo(M)eRvE
Tokio Sever
Tokio Sever
ToOo(M)eRvE

MesajKonu: Geri: Neleri seviyoruz, nelerden nefret ediyoruz?{TOM ve BLL}   Neleri seviyoruz, nelerden nefret ediyoruz?{TOM ve BLL} EmptyCuma Şub. 01, 2008 3:10 pm

bende makarnayı çok severim ya ToOoM ne kadar ortak özelliğimiz var aşkım ya :lover: .bu arada röpörtaj için sağol
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: Neleri seviyoruz, nelerden nefret ediyoruz?{TOM ve BLL}   Neleri seviyoruz, nelerden nefret ediyoruz?{TOM ve BLL} EmptyCuma Şub. 01, 2008 3:40 pm

önekli değil canım benimde huylarım aynı tom^^umla aşkım ya yerim ben yada biz onu :lover: hihe :hug:
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

MesajKonu: Geri: Neleri seviyoruz, nelerden nefret ediyoruz?{TOM ve BLL}   Neleri seviyoruz, nelerden nefret ediyoruz?{TOM ve BLL} EmptyPtsi Şub. 04, 2008 5:03 pm

ya iki kardeşşinde bütün ortak yanları bende toplanmış valla Twisted Evil
TH-ßill-Tom-kolik
Tokio Fanı
Tokio Fanı
TH-ßill-Tom-kolik

Location : chooq uzaq diyarlardann ßill^imin göslerinden xD Nerdn olcq AnamIn qarnndn... zalaaqqq xD

MesajKonu: Geri: Neleri seviyoruz, nelerden nefret ediyoruz?{TOM ve BLL}   Neleri seviyoruz, nelerden nefret ediyoruz?{TOM ve BLL} EmptyC.tesi Mart 29, 2008 4:27 pm

bendede iki kardeşin ortak yanları toplanmış ne tesadüf laugh
http://tokiohotelturkey.gooboards.com/index.htm
BiLL's_AnqeL_<3
Tokio Sever
Tokio Sever
BiLL's_AnqeL_<3

MesajKonu: Geri: Neleri seviyoruz, nelerden nefret ediyoruz?{TOM ve BLL}   Neleri seviyoruz, nelerden nefret ediyoruz?{TOM ve BLL} EmptyPtsi Şub. 23, 2009 8:23 pm

bendede iki kardeşin ortak yanları toplanmış ama ben karnıbaharı severim fear

Neleri seviyoruz, nelerden nefret ediyoruz?{TOM ve BLL}
1 sayfadaki 1 sayfası