Tokio Hotel Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Türkiye

tokio hotel türkiye forum

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Yeah! Dergisinin Tokio Hotelle Röportajı...

2 posters
YazarMesaj
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

Yeah! Dergisinin Tokio Hotelle Röportajı... Empty
MesajKonu: Yeah! Dergisinin Tokio Hotelle Röportajı...   Yeah! Dergisinin Tokio Hotelle Röportajı... EmptyPerş. Ocak 31, 2008 9:54 am

Yeah! Dergisinin Tokio Hotelle Röportajı... 3619_1196096713_8527Yeah! : Bir sürü kız hayranınız var ! Ne tür flört teknikleri kullanıyorsunuz ?
Tom : Bir kızdan gerçekten hoşlandığımda göz temasına girmeye çalışırım . Ama öyle bir şekildeki ondan bir şey istediğimi farkeder. Sonrada onun ilk hareketi yapmasını beklerim . Yapmazsa ben gider onunla konuşurum . Benim için farketmez aslında .
Georg : Ben daha utangacım bu yüzden kızın ilk hareketi yapmasını tercih ederim .
Gustav : Bir insanı sık sık görünce , mesela otobüs durağında , o zaman arada sırada selam verebiliyorsun ya da "Nasılsın ? Günün nasıl geçti ?" gidi şeyler diyebiliyorsun. Hala işime yaramadı bu taktik benim için ama yine de inanıyorum (güler)
Bill : Benim bir taktiğim yok aslında . Ama onun peşinden kasıla kasıla gitmem . Sadece bir içecek ısmarlarım .

Yeah! : Peki bir açılış cümleniz var mı ?
Gustav : Onları kullanmam . Şey gibi "Senin baban bir hırsızdı . Gökyüzündeki yıldızları çalıp senin gözlerine koymuş " bu çok yanlışş .
Bill : Kızlar bunu sevmez . Kalpten gelen bir şey söylemek çok daha iyi .

Yeah! : Hiç flört ederken başınıza acıklı bir şey geldi mi ?
Gustav : Bir keresinde bir kıza mektup yazmıştım - üzerinde telefon numaramla birlikte - ve mektubu kendi ellerimle dolabına koydum . Akşam telefonum çaldı ve arayan erkek arkadaşıydı..

Yeah! : Kaç kız arkadaşınız oldu ?
Bill : Bir tane uzun ilişkim oldu , yaklaşık 1.5 yıl süren . Diğerleri ise sadece birkaç hafta sürdü ...
Gustav : İki kız arkadaşım oldu . İkisiylede kısa süre beraber oldum .
Tom : Benim daha fazla kız arkadaşım oldu . Çoğu sadece 2 veya 3 ay sürdü . Bir tanede 2 sene süren ilişkim oldu ...

Yeah! : Ne yanlış gitti de ayrıldınız ?
Bill : Kız onu aldattı !
Georg : Ben ortaya çıkardım ve ona söyledim . Gerçekten işi bitirdi anında ...
Tom : Evet , sonra da ayrıldık . Aldatmak tamamen aptallık . Bence ilişkiyi öteki çocuğa gitmeden önce bitirmemesi tamamen anlamsız bir şey . Beni arayıp " Üzgünüm başkası var ..." demesini tercih ederdim .
Bill : Ama yinede bence ayrılmak gerçekten zor bir iş ...

Yeah! : Nasıl ayrıldınız peki kız arkadaşlarınızla ?
Bill : İkimizde hemfikirdik bu konuda . Birbirimizi artık istemiyorduk . Daha çok müzik yapıyordum ve bir kız arkadaşa zamanım yoktu . Müzik öncelikli şuan ve bu durum bir kız için bazen çok zor oluyor...

Yeah! : O zaman hepiniz şuan bekarsınız ?
Georg : Kesinlikle !

Yeah! : İlk öpücüğünüzü ne zaman aldınız ?
Bill : Tom ve ben 9 yaşındayken aynı kızı aynı gün öpmüştük . Önce Tom sonra ben . İşin komik tarafı bir çadırda olmuştu bu . İkimizde içerde durmayı severiz ve dışarıda olmaktan nefret ederiz . Bütün gün televizyon karşısında oturmayı tercih ederiz ve kamp yapmaktan nefret ederiz dürüst olmak gerekirse . Ve bu olduğunda , bu çok delice bir şeydi .

Yeah! : Öpücük nasıldı ?
Tom : İkimizde nefret ettik bundan ve kızı bir daha görmedik o günden sonra .
Gustav : Ben ilk öpücüğümü 2 sene önce ilk kız arkadaşımdan aldım , ve gerçekten çok hoştu .
Georg: Çoktan dudağının köşesinden öpmeyi denemiştim ama ilk gerçek öpücüğüm 10 yaşında geldi.

Yeah! : Ve ilk şeyiniz ?
Bill: Ben buna cevap vermicem ...
Tom : Ben cevap veririm . 13 yaşındaydım , ve iğrençtiii . Daha fazla şey bekliyordum . Sadece gülünecek bir şeydi . Ama tabi ben romantik bir tip değilim zaten ...

Yeah! : Bir kız sizin ilginizi çekebilmek için nasıl olmalı ?
Gustav : Saç rengi farketmez ! Ama kızların askılı bluz giymesini seviyorum.
Tom: Bende . Ve yüksek topuklar ve mini etekler . Ayrıca biraz sütyeninin gözükmesinide severim !
Bill : Ben bikinisinin bir bölümünün gömleğinin altından gözükmesini severim.Tom ve ben aynı kızları seviyoruz işte . Genelde hep aynı kıza aşık oluruz . Ama bu konuda kavga etmeyiz . Kızın kararına bırakırız işi ve kaybeden kabullenmek zorundadır .

Yeah! : Kızlarda neyi sevmezsiniz ?
Tom : Çok uzun olmalarını . Bizden kısa kızları seviyoruz .
Bill : Benim sevmediğim şu büyükanne donlarııı (gülerr)

Yeah! : Bir kızın ilk neyine dikkat edersiniz ?
Bill : Ellerine . Yenmiş tırnaklardan daha kötü bir şey olamaz . Uzun zaman bende yapardım bunu ama tırnaklarımı boyamaya başladıktan sonra bıraktım .
Georg : Önce K*ç ına bakarım sonra yüzüne ve sonra göğüslerine (gülerr)
Tom: Ben güzel gözleri severim .
Yeah Dergisi - 07 Temmuz 2007
THemo<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
THemo<3

MesajKonu: Geri: Yeah! Dergisinin Tokio Hotelle Röportajı...   Yeah! Dergisinin Tokio Hotelle Röportajı... EmptyCuma Şub. 01, 2008 10:15 am

ya kanka bunu okumuştum saol

AMA biraz kısa yazın ya lütfen çok uzun yazıyosunuz yapmayın böyle pilis
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: Yeah! Dergisinin Tokio Hotelle Röportajı...   Yeah! Dergisinin Tokio Hotelle Röportajı... EmptyCuma Şub. 01, 2008 12:22 pm

AMAN ZUZU bişeyi bğenmiyosun ben napıyım yani...bee :hug:

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tokio Hotel USA'da !