Tokio Hotel Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Türkiye

tokio hotel türkiye forum

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

soru: Senin İçin Aşk Nedir?

3 posters
YazarMesaj
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

soru: Senin İçin Aşk Nedir? Empty
MesajKonu: soru: Senin İçin Aşk Nedir?   soru: Senin İçin Aşk Nedir? EmptyPerş. Ocak 31, 2008 9:50 am

Senin İçin Aşk Nedir?

bill: Benim İçin Aşk O İnsana Duyduğum İlgiyi Göstermenin En Derin Yoludur.benim Hayatımda Aşkın Önemi Büyük,özel Hayatımda Ve Müzik Hayatımda Da Yeri Çok Büyük
bence Hayatta Ki En Önemli Şeylerden Biridir Aşk.

tom : Vayyy … Bill’in Bu Lafı Üstüne Ne Denir Ki? (gülüyo) Ama Ben Derim.ben Bu Dediklerine Katılmıyorum.benim İçin Sevgi Ve Şehvet Aynı Şeydir. Bence Gerçek Aşk Yoktur.
bütün Bu Uzun Dönem İlişkileri Sadece Bir İnsanın Diğerine Olan Alışkanlığıdır,aşk Değil.biliyomusunuz (?) Ben Hiç Aşık Olmadım.

bill : Ya Yalan Söylüyosun.sen O Aşkın Yaşamasına İzin Vermiyosun Ki … ( Tom Hariç Herkes Gülüyo)
tom: Bitirmeme İzin Ver. Ben Hiçbir Kıza Seni Seviyorum Demedim,çünkü Hiç Birzaman Hissetmedim.ve Karşımda Ki De Hissetmedi,ama Benim İçin Bu Önemsiz Bişey. Benim Kız Arkadaşlarımın Hepsi Eğlenmek İsteyen Tiplerdi, Ee Benim İçin Bu Daha Uygundu Bu Yüzden De Aramızda Hiçbir Sorun Çıkmıyodu.

ya Ann-katrin???

tom: Ben O İsmi Duymak Bile İstemiyorum.onun Hakkında Hiç İyi Şeyler Söyleyemem,çünkü O Sadece Beni Ve Grubu Bezdirmek,yormak,bitirmek İstiyordu.ve Bunu Başaramadı.
bu Yüzden… Off Unutun Onu Yaa.

soru : İlk Cinsel Deneyiminiz Kaç Yaşınızda Gerçekleşti?

tom: Ben 13 Yaşındaydım ( Gülüyo) Ama Bunu Anlatmak İstemiyorum.

georg : Mmmm , Benim Ki Tomun Ki Kadar Erken Olmadı ( Gülüyo) 17 Yaşındaydım Ve Bu Öylesine Olması İçin Olan Bişey Di.

peki Ya Sen Bill???

bill: Ben Ne?

senin Hiç Cinsel Deneyimin Odlumu?

bill: Belki Evet Belki Hayır

ne Demek Şimdi Bu???

bill: Nesi Anlaşılmadı Belki Evet Belki Hayır.

hayatınızda Ki Yani Özel,sosyal,müzik Hayatınızdaki En Büyük Şanssızlık Sizce Hangisiydi?

tom: Ooo Bende Çok Var Çok.ama Birini Anlatayım : Ben Sevgilimle Okula Gidiyodum,o Zamanlar Daha Ünlü Değildik.herkes Okulda Benim Kız Arkadaşımın Yatakta Ne Derece İyi Olduğunu Anlattığımı Söylüyomuş,ama Öyle Bişey Yoktu. Ve Birgün Tam Okul Bahçesinde Kalabalık Bi Grup Arkadaşla Dururken Kız Arkadaşımın Bana Doğru Geldiğini Gördüm.geldi Ve Bana Tokatı Patlattı.

bill: Oooo O Sadece Tokat Değildi O Tokattanda Üstün Bişey Di.

tom: Evet Bill’de Ordaydı.o Sadece Tokat Değildi… Onun Elleri Çok Büyüktü Ve Bu Yüzden Suratımın Yarısı Kızarmıştı

bill: Tüm Okul Yerlere Yattı Gülmekten

tom: Evet … Evet… Sen Bile… Sen Kendi İkizine Gülüyodun

bill: Ama Görmen Lazımdı … Ne Manzaraydı… Kız Sinirden Kıpkırmızı Olmuştu… Korkunçtu

tom: Evet Ben Korkunçtum… Dinleyin!!!

bill: O Anlatmadan Önce Söyliyim Onun Böyle Çok Hikayesi Var Bu Reportaj Bitmez.

tom : 15 Yaşındaydım.bi Kız Arkadaşım Vardı

bill: Kız Arkadaş Mı soru: Senin İçin Aşk Nedir? Huh Sen Şuna Sex Arkadaşım Desene

tom: Ha Ha Ha Çok Komik ( Kendisi Gülüyo) Devam Ediyorum- Ben Ve Kız Arkadaşım Sık Sık Buluşurduk.bizim Evde Onun Evinde,ama Onun Evinde İken Bizi Kimsenin Rahatsız Etmeyeceğini Bilirdik Ve İstediğimizi Yapardık…yaptıkta … Bir Gün Onlarda İken Yatakta Yatıp Sohbet Ediyoduk.sonra Kız Arkadaşım Beni Öpmeye Başladı.ben Ona Eğer Başlarsam Duramayabileceğimi Söyledim … Ve Bu Oldu…sex Yaptık… Ve Ondan Sonra ( Kişniyo) Kapıda ( Yine Kişniyo)

bill: Ya Kişnemeyi Bırakta Anlar Hadi!!! ( Kendisi Kişniyo Bu Sefer)

tom: Kapıda Annesi İle Babası Bitiverdi!!! Ben Ne Yapacağımı Bilemez Haldeydim.çabucak Giyindim Kızla Vedalaştım Ve Hem Ordan Ayrıldım.

bill: Ama Bu Son Değil.bi Hafta Sonra,tom Ve Ben Alışverişe Çıkmıştık,gezi İçin Bişeyler Alıyoduk.babamızın Yanına Gidiyoduk.sırada Bi Kaç Kişi Vardı,bizse Prezervativlara Bakıyoduk.ya Aslında Biz O An Tartışıyoduk… Bir İnsan Prezervativi Kokusuna Ve Rengine Göre Nasıl Alır.sonra Tom Birini Aldı Ve “ben Bunu Alıyorum!!!” Dedi Ama O Tabi Ki De Şaka Yapıyordu.o Zaman O Kızın Babası ( Arkamızda Duruyomuş Meğer) Toma Kızının Çilek Kokulu Ok Sevdiğini Söyledi Ve Güldü…. Ben Öyle Bi Kişniyodum,ama Elimde Değildi.tom Döndü Ve Beni Marketin Önünde Bekleyeceğini Söyledi Ve Gitti.ben Çıkmadım.o Adam Bana Ok Parasını Ödediğini Ve Tomun Hangisini Sevdiğini Sordu.ben Sırıtmaya Başladım Ve Ona Karpuz Kokan Ok Verdim…
tom Ve Ben Dışarıda Çok Güldük.ve Tam Yürüdüğümüz Sırada Bizi O Adam Durdurdu Ve Tom’a: “ Dinle Genç Adam Ben Dede Olmak İçin Daha Çok Gencim( Ve Ona Ok Verdi) Al Burada Sana Ve Kızıma Ok Var,dikkatli Olun” Dedi.tom Şaşkınlık İçerisinde Moron Gibi Bakıyodu.bir Kaç Dakka Sonra :” Bana Bak Ben Belki Gencim Ama Korunmayacak Kadar Aptal Değilim.benim Evde 100 Yakın Prezervativim Var Zaten,ve Bu Sizden İsteyeceğim Son Şey.ama Eğer Siz Bizim İçin Endişeleniyosanız,merak Etmeyin,kızınızla Ben Ayrıldık.bu Yüzden Merak Etmeyin,dikkat Edinde Bi Başkası Size Hediyo Olarak Torun Göndermesin.bu Ok İçin De Teşekkürler Yeni Kız Arkadaşımın Hoşuna Gideceğinden Eminim.( Sırıttı)

bill: Tom Döndü Ve Gitti.ben Özür Diledim Ve Tomun Peşinden Koşturdum.

tom: Ben Yeni Kız Arkadaşım Dedim Ama Aslında Öyle Bişey Yoktu ,adam Beni Rahat Bıraksın Diye Söyledim.ama Kızıyla Ayrıldığımız Doğruydu.

bill: Oo Evet Sen Onu Bıraktıktan Sonra Kız Beni Her Gördüğü Yerde Sıkıştırıyodu,bağırıyodu,ağlıyodu,telefonla Arıyodu,sexinizden Bahsediyodu. Sağol Tom Bunda Daha İyi Bişey Yapamazdın.

tom: Mmm Ne Demek Abi!!!

georg: Ama Hayat Bu!!!

gustav: Aaa Kapa Çeneni Seninde Ondan Aşağı Kalır Yanın Yok ( Kişniyo)

bizimle Sohbet Ettiğiniz İçin Sağolun Çocuklar.tom Sana Da Mutluluklar Ve Gerçek Bir Aşk Diliyoruz!!!
tom : Ooo Sizede Teşekkürler,aşka Gelince…. Bu O Karad Da Kolay Değil!

THemo<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
THemo<3

MesajKonu: Geri: soru: Senin İçin Aşk Nedir?   soru: Senin İçin Aşk Nedir? EmptyCuma Şub. 01, 2008 10:17 am

ooooooOOOOOOoooooo

ne bu ya roman maşallah kısa yazın ya arkadaşlar:Cry:
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: soru: Senin İçin Aşk Nedir?   soru: Senin İçin Aşk Nedir? EmptyCuma Şub. 01, 2008 12:47 pm

aşiTOM^^uza söle tom aşkım röportajları kısa yap okuyamıyoruz deallhım ya zuzuuuuuuuuu:haha:
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

MesajKonu: Geri: soru: Senin İçin Aşk Nedir?   soru: Senin İçin Aşk Nedir? EmptyPtsi Şub. 04, 2008 6:09 pm

yoo bnce uzun olması daha iyi

soru: Senin İçin Aşk Nedir?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-