Tokio Hotel Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Türkiye

tokio hotel türkiye forum

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

tom-bill(bu sitede varmı bilmiyorum varsa silerim)

5 posters
YazarMesaj
ToOo(M)eRvE
Tokio Sever
Tokio Sever
ToOo(M)eRvE

tom-bill(bu sitede varmı bilmiyorum varsa silerim) Empty
MesajKonu: tom-bill(bu sitede varmı bilmiyorum varsa silerim)   tom-bill(bu sitede varmı bilmiyorum varsa silerim) EmptyC.tesi Ocak 26, 2008 1:23 pm

BRAVONUN İKİZLERİMİZLE YAPTIĞI BİR ROPÖRTAJ:

Bravo:İkiniz arasında en önemli bu diyebileceğiniz şey ne?
Tom:Biz farklı oldugumuz kadar aynıyız da.İkiz gibi görünmüyoruz ama bendimiz aynı.Ben Bille baktığımda onun aklından geçenleri bilebiliyorum.
Bill:Yani bizim aramızda gerçekten çok acayip ve güçlü bir bağ var.

Bravo:ikinizde farklı yoldan gidiyorsunuz, farklı giyiniyorsunuz..Sizi aynı yapan seyler neler?
Bill:Eğer karakter açısından konusurşak ikimizde çok inatçıyız.
Tom:Eğer kafamıza birşey koyarsak bunu yapmak için her şeye varız.
Bill:Ayrıca ikimizde brokoliden nefret ederiz fakat pizzayı severiz.En önemlisi ise beraber gülüp sakalasabiliriz.

Bravo:karakterlerinizde farklı olan şeyler nelerdir?
Tom:Ben bir karar alırken uzun uzun düşünürüm fakat Bill kalbinin sesini dinler,ve onun söylediği ilk şeyi yapar.

Bravo:Birlikte yapmadığınız şeyler var mı?
Bill:Tuvalete gitmek, duş almak(sırıtırlar)... (biras garip geldi bana birlikte duş almakmı? )

Bravo:Aranızda bir yarış var mı?
Tom:Artık yok.Çocukken kesinlikle vardı.Ben yüzmede ve bisiklette birinci olurdum..
Bill:Şimdiye gel dostum, bununla hala cok övünüyorsun ...
Tom:Haha, Bill hala ikisinide yapamıyor.Ayrıca Bill benim cok fazla kızla çıkmam yüzünden beni kıskanıyordu.Ama sanırım artık bunu da kabullendi. (ukalalık mı yapio ne? )

Bravo:Ama şu anda Bill ilgiyi daha fazla üzerine çekiyor, bu senin için bir problem yaratıyor mu?
Tom:Nede olsa benimde ondan daha fazla kızım var (ne demek bu şimdi...).Ben böyle iyiyim. ( sırıtır)

Bravo:Kardeşinle birlikteyken çok mutlusun galiba neden, Bill?
Bill:Onun harika bir gitarist olmasına ve bunun için çok çalışıyor olmasına hayranım.Ayrıca, herkesin isteyeceği gibi bir kardeşim var bunun için mutluyum.Ona güvenim sonsuz..

Bravo:Ya sen Tom?
Tom:Bende Billin daha fazla göz almasını bu kadar iyi şekilde yürütüyor ya ona hayranım galiba.Kendisine karşı her zaman dürüst.Bill bir lider olmak için doğdu.Buna inanıyorum.

Bravo:Bill hakkında endişelendiğin oluyor mu?
Tom:Evet, çünkü çok neşeli.Sanırım bütün şarkıcılar böyle.(ne? alaka kuramadım )Ayrıca çok titiz.Bu yüzden uzun turlarımız olduğunda onun için gerçekten endişeleniyorum.Ve buda bazı zamanlarda onu dikkate almamın ve ona cay vermemin nedeni (vay vay )

Bravo:Aileniz yanınızda olmadıgı zaman birbirinize bakar mısınız? ( ilgilenirmisiniz mabında gaba..)
Tom:olmasmı, Bille her zaman üstüne bir hırka falan giymesini söylerim, çok çabuk hastalanıyor.
Bill:Şarkıcı her zaman grubun baş tacıdır.Diğerleri hasta olduklarında bile sahneye çıkabilirler ama ben çıkamam.nası çıkabilirim ki bu da onun nedeni.Ama ne zaman Tom öyle olsa tabiki bende onunla ilgilenirim.

Bravo:Tomun davranışları cok değişik.Duygusal da olabiliyor galiba Bill nedersin?
Bill:Tomun büyük bir kalbi var.O sadece benim gibi aşık, üzgün ve duygusal olabilir.
Bu konuda çok benziyoruz. ama asla göstermez.
Tom:Evet, mesela ben hayatımda sadece 2 kez ağladım ve Bill ikisinde de ordaydı.

Bravo:Birbiriniz hakkında neler duşunduunuzu söyler misin yada icinizden biri hosunuza giden bisey yaptıında onu tebrik eder misiniz? (neden böle bi soru sorma gereği dumuş acaba )
Bill:Evet tabiki.Biz bişeyleri beğendiğimizde birbirimize sarılırız (ne alaka ki anlamadım).Fakat her zaman dürüst olmak zorunda değiliz çünkü birbirimiz için neler ifade ettiğimizi biliyoruz.

Bravo:Başka neler yaparsınız?
Bill:Herşeyi, sadece herşeyi.Birbirimiz için ölürüz bile..

Bravo:Yeni single'iniz in die nacht ta bir arada yaşamayı tek isteyen kişi olarak konuşuyorsunuz...
Bill:Evet kesinlikle, biz şarkıları yaşadığımız şeylerle bağlı olarak yapmak istedik herzmn.Biz birlikte ölmeyi isteriz.Birimizin bile öyle düşünmesi bizim için dayanılmazdır.Biz diğeri olmadan yaşamayı hayal edemeyiz.
Tom:Bu gerçekten çok çılgınca bir düşünce.İçimizden biri ölür ve gider diğerimiz ise yanlız kalır.
Bill:Bunun hakkında cok düşünmek istemiyorum.ama gitmek zorunda olduğumuz zaman birlikte gideriz.

Bravo:Birinize birşey olursa ötekiniz ne yapar?
Bill:Hep hayal ediyorum..Eğer bir uçurumun kenarında olsak ve birisi bize burdan birimizin atlaması gerektiğini ve geri dönüşü olmadığını söylese eminim ki biz beraber atlardık..

Bravo:Spring Nicht te Bill yaşamayı istemeyen biri hakkında konusuyor tom eğer bill öyle bir şey düşünseydi sen ne yapardın?
Bill:Birimiz yaşamak istemediğinde diğerimizde istemez.
Tom:Billle birseyler kötu gittiği zaman benimle de öyle gider.Ama tabiki onu kurtarmak icin hic bisey yapmazdım o kendi kararını verebilir fakat Eğer birisi onu kurtarabilir ise o zaman o benim.
Bill:Bir kere hastaneye yatmıstım ve gözlerimiz açtığımda tom yanımdaydı ve uykuya dlmıstı sabaha kadar yanımda oturmustur.Zaten bende bir tek onu gormek istemiştim.Bana ondan baska kimse yardım edemezdi sadece o.

Bravo:Birlikte yasamayı ister misiniz?
Bill:Evet, bundan bşka bir yaşam düünemiyorum.Belki aynı evde yada bir kapıyla ayrılmıs iki evde

Bravo:Diğerinizin sevgilisi olduğunda öteki kıskanıyor mu?
Bill:Tabiki hayır.Eğer birimiz bir kızı severse ve o kız onun için önemliyse benim o kız hakkında duşuncelerim önemli olmaz.
Tom:Bir kızla aramızdaki ilişki bizim kendi aramızda ki ilişkiden cokdaha zor olur.çünku ben ona bille guvendiğim kadar guvenemem.Ayrıca 1 kız arkadasım oldugunda billle daha az görusmeye falan da baslamam.Kızın bunu kabullenmesi lazım.

Bravo:Bir kız size: kardesin yada ben dediğinde ne dersiniz?
Bill:Eğer bi kız benim kardşimi istemiyorsa, onu sevemem.Hic kimsenin aramıza girmesine izin veremem.(tom bişi dememiş..)

Bravo:Birbirinizi sevdiğiniz gibi başkalarını sevebilir misiniz?
Bill:ailemizi tabiki..Ama bizim sahip olduğumuz bağ özel biseydir ki birbirimizi annemizin karnında ilk oluştuğumuzdan beri tanıyoruz!
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
Kaulitzgirl<3

MesajKonu: Geri: tom-bill(bu sitede varmı bilmiyorum varsa silerim)   tom-bill(bu sitede varmı bilmiyorum varsa silerim) EmptyC.tesi Ocak 26, 2008 2:21 pm

sağol canım ellerine sağlık ama zaten ben okumuştum:/:
MissCepkin<3
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: tom-bill(bu sitede varmı bilmiyorum varsa silerim)   tom-bill(bu sitede varmı bilmiyorum varsa silerim) EmptyÇarş. Ocak 30, 2008 8:38 pm

evet bende okumuştum ama röpörtaj için teşekkürler
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

MesajKonu: Geri: tom-bill(bu sitede varmı bilmiyorum varsa silerim)   tom-bill(bu sitede varmı bilmiyorum varsa silerim) EmptyÇarş. Ocak 30, 2008 9:51 pm

ben okumamıştım yolladığın için sağol canım okumuş oldum teşekkürler
THemo<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı
THemo<3

MesajKonu: Geri: tom-bill(bu sitede varmı bilmiyorum varsa silerim)   tom-bill(bu sitede varmı bilmiyorum varsa silerim) EmptyCuma Şub. 01, 2008 10:24 am

ben yarısına kadar okumuştum bunuda okudum tamamlamış oldum çok saol

tom-bill(bu sitede varmı bilmiyorum varsa silerim)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» bill'in bilinmeyenleriii
» Bill Resimleri